Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Mateusz2

Problem z odtwarzaniem filmów

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Mateusz2    9

Witam, mam taki preblemik gdy chce włączyć film (przez ten od windowsa) w lewym dolnym rogu pisze BŁĄD PODCZAS ODTWARZANIA i jest tylko dźwięk :P

zenit    0

Ja mam Nokie E65 i tym programem mi odtwarza, a jak nie to spróbuj wgrać orginalne oprogramowanie do sony , znajdziesz je na ich stronie.

Raczo    19
mi też już działa,tylko teraz pytanie grafiki nie mozna poprawić?

Co masz na myśli? :)

darek16    3

chodzi mi o to że juz mogę ogladać filmiki z komurki!, ale grafika jest do bani jeśli powiększę, więc zadaje pytanie czy mozna cos zrobić żeby poprawić grafikę?

zenit    0

Tak to zależy od rozdzielczości aparatu w twoim telefonie. Komórka to nie jest kamera w formacie HD z przetwornikiem 3 mln punktów, niestety i trzeba się z tym pogodzić że po powiększeniu grafika nie będzie za ciekawa :)

darek16    3

witam znowu mam problem , a mianowicie za bardzo nie mogę oglądać filmów na youtube film który trwa 5min to urywa się po 10s, a jeśli film trwa z 30s to cały mogę obejrzeć co jest tego przyczyną?

zenit    0

Ale ten 5 min film buforuje się chociaż po tych 10s?, bo jak nie to masz zapchaną pamięć tymczasowymi plikami cookie, należy je usunąć i jest git przynajmniej ja tak robię i mi skutkuje ;)

Misi3k    0
witam znowu mam problem , a mianowicie za bardzo nie mogę oglądać filmów na youtube film który trwa 5min to urywa się po 10s, a jeśli film trwa z 30s to cały mogę obejrzeć co jest tego przyczyną?

Sciągnij sobie easy cleaner'a, to jest darmowy programik, tam wyczysć pliki tymczasowe i pliki cookie. to moze pomóc.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować