Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dolina Rospudy

111 odpowiedzi na ten temat

#41 Share Viper

Viper

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 277 postów

Napisany 23 luty 2007 - 12:09

Dolina Rospudy Referendum faktycznie jest rozwazane, ja jesli bede glosował to oczywiscie na tak, torche ta nagonka medialna jest przesadzona... Jak by to był jakis zamach terrorystyczny ;] Może ktos chce zarobic to niech tam jedzie podobono płacą 400zł za dzien :) tylko najgorzej jak by ktoś takiego delikwenta scioł razem z drzewem heh Gdyby tam wpuscic Augustowian to by szybko zrobili tam porządek;]
Pawel

Z góry przepraszam za błędy ortograficzne i literowe... :) Nigdy nie bylem w tym dobry.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dolina Rospudy Dzisiaj, 02:09
  •  

#42 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9457 postów

Napisany 23 luty 2007 - 14:41

Dolina Rospudy Geodeci wyznaczą trase a Augustowianie przyjdą nocą z piłami spalnowymi i wytno moment dzrzewa razem z ekologami :)

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#43 Share kserkses

kserkses

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 652 postów

Napisany 23 luty 2007 - 17:04

Dolina Rospudy

Geodeci wyznaczą trase a Augustowianie przyjdą nocą z piłami spalnowymi i wytno moment dzrzewa razem z ekologami :)

i po robocie odjadą samochodami ekologów :) , bo co to za ekolog co jeździ czymś co powoduje efekt cieplarniany :)
<b>"Do biznesu idzie się dla pieniędzy, a do polityki dla naprawdę dużych pieniędzy" </b> G.Schetyna

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Tradycje na Boże Ciało zobacz »

•  

#44 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9457 postów

Napisany 23 luty 2007 - 17:14

Dolina Rospudy

i po robocie odjadą samochodami ekologów :) , bo co to za ekolog co jeździ czymś co powoduje efekt cieplarniany :)

Powinni im pozabierać samochody i sprzedać. Pieniądze przeznaczyć np: na płyty obornikowe. Ekolodzy niech jeżdzo rowerami.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#45 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 23 luty 2007 - 18:26

Dolina Rospudy Ciekawe jest to ,że kupili jakiś tam hektar ziemi-uwaga -3 lata temu-ciekawe czy już wtedy wszystko zostało zaplanowane-a jeżeli tak to przez kogo?Druga rzecz-gdzie ci ludzie pracują ,a jeżeli pracują to kto im wszystkim udzielił urlopów w tym samym czasie ?No i na koniec mam jedną propozycję-powinniśmy tych ekologów potraktować jako szlagier eksportowy-jeżeli gdzieś w Unii zaczną budować jakąś drogę ,która choć trochę ingerowałaby w otaczające środowisko powinniśmy wysyłać tych młodych ,silnie zmotywowanych ludzi aby własną piersią bronili dziewiczej Unijnej przyrody a nasz rząd powinien grzmieć i upominać te państwo członkowskie ,które by na taki akt się poważyło (zasada wzajemności-co nie ?:) )

#46 Share kserkses

kserkses

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 652 postów

Napisany 23 luty 2007 - 18:39

Dolina Rospudy Ciekawe jak budowali drogi w Alpach nie naruszając środowisko, czy może jest tak że my to chcemy żyć, a tam gdzieś w Polsce to urządzimy skansen :)
<b>"Do biznesu idzie się dla pieniędzy, a do polityki dla naprawdę dużych pieniędzy" </b> G.Schetyna

#47 Share Arni

Arni

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1234 postów

Napisany 23 luty 2007 - 19:27

Dolina Rospudy Dla ekologów życie mrówki jest ważniejsze od życia człowieka :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

#48 Share Kizo

Kizo

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 629 postów

Napisany 23 luty 2007 - 23:43

Dolina Rospudy Kto im płaci te 400 zł?? Zapewne ci co wykupili działki po drugiej stronie Augustowa. Ja osobiście jestem za budową bo byłem pare razy w augustowie i wiem co tam się dzieje na ulicach. A zmiana przebiegu trasy odwlecze napewno budowę na conajmniej 5 lat w tym czasie zginie może 100- 150 osób ale to się nie liczy dla ekologów. Kiedyś oglądałem dokument na temat drzew prz drogach itp. to np. szwedzi przy drogach powycinali wszystkie drzewa(nie pamiętam jakich to się tyczyło dróg czy tylko ekspresowych czy innych)
i na nic się zdały krzyki ekologów bo władze podjeły decyzję że to posunięcie uratuje życie wielu osobom.

#49 Share versus

versus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 741 postów

Napisany 24 luty 2007 - 12:07

Dolina Rospudy Zasadnicza rzecz: to nie jest protest przeciw budowie autostrady tylko przeciw rządowi!!!!Widzieliście te wozy telewizyjne?? Przecież oni śledzą tam każdy krok rządowych!!!!!!!!

Co do rozwiązania problemu ze środowiskiem naturalnym to mam 2 propozycje:
1. Skasujmy wszystkie samochody, ciągniki, różnego rodzaju silniki itp itd, cofnijmy się w rozwoju o jakieś 200 lat, a ziemie będziemy uprawiać w koniki, dalej by nie wykorzystywać` zasobów złóż mineralnych to wszystko twórzmy z drzewa(budynki, maszyny itp), cofnijmy się o dodatkowe 1000-1500 lat. A żeby nie marnować drzew to wybijmy wszystkich ludzi, natura będzie żyła swoim życiem. Ciekawe czy ekologom byłoby wtedy happy???
2. Jak nie pasuje 1. to zebrać wszystkie atomówki jakie są(wystarczą pewnie tylko izraela i USA) rozmieścić je równomiernie na globie, wysadzić jednocześnie wszystkie, rozpier***ić planetę i po problemie!!!

#50 Share Zetor5340

Zetor5340

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1063 postów
  • Zainteresowania:==Rolnictwo==

Napisany 24 luty 2007 - 13:21

Dolina Rospudy tak,to jest najlepszy wariant ten ostatni... :)
"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#51 Share kserkses

kserkses

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 652 postów

Napisany 24 luty 2007 - 13:41

Dolina Rospudy ze dwa dni temu czytałem, że by było ekologicznie to nie powinno na kuli ziemskiej być więcej niż 10 tysięcy ludzi :)

#52 Share oki39

oki39

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 816 postów

Napisany 24 luty 2007 - 14:03

Dolina Rospudy dawno mnie nie bylo i nieczytalem wszystkich komentarzy ale wydaje mi sie ze przesadzacie troche z ta ekologia. Oczywiscie jezeli sa ekologami to nie powinni robic czegos co zagraza atmosferze i kuli ziemskiej, niech jezdza brudzacymi brumami ale niech chociarz uratuja jedna rzecz to ze jezdza autami to znaczy ze nie moga bronic Doliny Rospudy? czy jakiej innej waznej ziemi na naszym globie?
Wszystkie moje foty chronione sa prawem autorskim.

#53 Share versus

versus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 741 postów

Napisany 24 luty 2007 - 14:27

Dolina Rospudy @Oki39: oni ratując dolinę Rozpudy skazują na śmierć wiele ludzi!!!! Wyobraź sobie o ile czasu się przeciągnie budowa jeśli zmienią trasę, wykupienie gruntu itd itp. Przecież to kilkaset osób nawet może zginąć, a ile zostanie rannych, kalekami??!!!Dla nich od ludzi ważniejsze są robaczki!!!!!

#54 Share oki39

oki39

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 816 postów

Napisany 24 luty 2007 - 15:23

Dolina Rospudy hm.. no moze tak. Wiecie z jednej strony dobrze i zle a z drugiej zle i dobrze ja na ten czas az sie wybuduje obwodnica to bym zrobil przejscia nad i pod jezdnia. To by mieli chociarz na ten czas bezpiecznie zreszta i tak zanim sie wybuduje to ile minie.

#55 Share Zetor5340

Zetor5340

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1063 postów

Napisany 24 luty 2007 - 15:32

Dolina Rospudy a po co robic obwodnice??? szybciej by bylo wysiedlic Augustów,albo calkiem zburzyc a ludzi tam mieszkajacych przeniesc do rospudy,gdzie beda na drzewach mieszkac,nie jezdzic tylko chodzic i jesc tylko zdrowa zywnosc... :) :)
"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

#56 Share oki39

oki39

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 816 postów

Napisany 24 luty 2007 - 15:38

Dolina Rospudy hehe no kolejny pomysl:P

#57 Share Zetor5340

Zetor5340

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1063 postów

Napisany 24 luty 2007 - 16:00

Dolina Rospudy oki,jest wiele pomyslow,tylko nie kazdy chce tych pomyslów wysłuchac,i tak te pacany zrobia co chca nie proszac nikogo o zdanie i i nie zwazajac na krzywde innych ludzi..cóz takie jest zycie..w dolinie rospudy...hehe :) :)
co z tego ze bedzie piekna dolina jak ludzie beda ginac...

a moze by tak przeniesc Augustow gdzies indziej?? nie ma ktos moze wolnego pola?? :) :) :)

#58 Share kserkses

kserkses

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 652 postów

Napisany 24 luty 2007 - 16:38

Dolina Rospudy Jak dobrze zapłacą to mogę ich wpuścic :) ale pewnie ekolodzy też by się znaleźli, w przeciwieństwie do zakopanej zdechlizny u Stokłosy która ekologom specjalnie nie przeszkadza. Rolnik u siebie jak padnie zwierzak to zakopać nie może, a tam tysiące ton i jest OK.

#59 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9457 postów

Napisany 24 luty 2007 - 16:45

Dolina Rospudy Jak sąsiad nie podkabluje to można zakopać :)

bullet_black.png

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#60 Share Zetor5340

Zetor5340

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1063 postów

Napisany 24 luty 2007 - 16:55

Dolina Rospudy wlasnie..."jak sasiad nie podkabluje".. :)