Skocz do zawartości

Zdjęcie

Cały rok na światłach

265 odpowiedzi na ten temat

#141 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4466 postów

Napisany 13 luty 2009 - 21:33

Cały rok na światłach Wiesz co jest do kitu? Powierzchowne myślenie, nie sięgające do konsekwencji i dogłębnego przemyślenia sprawy. Owszem wiele rzeczy obraca sie dookoła " ktoś dał w łapę gdzie trzeba i wymyślili taką ustawę" ale nie wszystkie i niektore na prawdę są po to aby było lepiej.

Tak jak kolega wyzej pisał, zaoszczędzić można inaczej a bezpieczenstwo kierowcow jest bardzo ważne nawet gdyby to było prawdziwe zagrożenie dla środowiska, gospodarki itp. Jedna mała sprawa a może uratowac wiele ludzi, a jak szkoda Ci samochodu/alternatora/paliwa to nie musisz włączac swiatel, myślę ze kilka mandatów nauczy Cię życia.
Po za tym nawet jeśli zniosą tą ustawę, wielu rozsądnych kierowcow nadal będzie jeździc na swiatłach i co mają dawać mandaty za to?

jeszcze nie slyszalam zeby wypadek sie zdarzyl bo gosc w aucie nie mial wlaczonych swiatel, bo te swiatla to taki sam durny przepis jak NIE OBOWIAZKOWA GASNICA w aucie. Tylko sie zaleca zeby wozic.

Super, a nie wiesz że media nie zajmują się takimi sprawami? Dla nich liczy się prawdziwy ludzki dramat przecież z tego zyją, a to ze nie mówią o tym w wiadomościach nie znaczy ze się to nie zdarza ;) Gdyby ten przepisał miał uratować chociaż jedno życie to jest on jak najbardziej potrzebny.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Cały rok na światłach Dzisiaj, 16:01
  •  

#142 Share zdruj77

zdruj77

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 393 postów

Napisany 13 luty 2009 - 21:35

Cały rok na światłach no fakt bo żeby się czemuś sprzeciwić to trzeba postawić się po innej stronie a potem wyciągać wnioski

#143 Share pablo21

pablo21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1763 postów

Napisany 13 luty 2009 - 21:35

Cały rok na światłach

jeszcze nie slyszalam zeby wypadek sie zdarzyl bo gosc w aucie nie mial wlaczonych swiatel, bo te swiatla to taki sam durny przepis jak NIE OBOWIAZKOWA GASNICA w aucie. Tylko sie zaleca zeby wozic.

Mówiłem ze mało wiesz a masz duzo do powiedzenia w wieku wypadkach zapalone swiatła mogły by im zapobiec i ktos moze własnie przez to by nie zgina ale dla niektórych LICZY SIE TYLKO PALIWO ZANIECZYSZCZENIE (naszej biednej planety) i ZARÓWKI a zycie sie NIE LICZY powiedzcie to wprost a nie tak owijacie w bawełne.

#144 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 13 luty 2009 - 21:39

Cały rok na światłach macie racje bo jadac na swiatlach 130km\h i jak przywale w drzewo to ten co bedzie jechal z tylu, to bedzie juz widzial ze jakies swiatla na drzewie sa, to bedzie znaczylo ze musi zwolnic i zobaczy BANANA na drzewie na swiatlach.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#145 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4466 postów

Napisany 13 luty 2009 - 21:42

Cały rok na światłach Może i zobaczy pomarańcza? Skoro ty widzisz tylko takie wypadki że ktoś jedzie 130km/h i wali w drzewo to chyba oglądasz tylko i wyłącznie wiadomości na Polsacie.

#146 Share pablo21

pablo21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1763 postów

Napisany 13 luty 2009 - 21:42

Cały rok na światłach Sory bez urazy ale kobieta to zawsze chce postawic na swoim i NIGDY nie przyzna ze sie myliła.

Patrz taka sytuacje jedziesz sobie w dzien na prostej drodze wyprzedasz tira i nagle z przeciwnej strony nadjeźdza ciemny samóchód którego nie widziałas bo sie 'ukrył' w cieniu jesli miałby swiatła to bys go widziała i nie zaczeła wyprzedzac a tak czołówka i moze nawet SMIERC co Ty na to?

#147 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 13 luty 2009 - 21:54

Cały rok na światłach to ile mam wyprzedzac tego tira??? 2km???? rozwaliles mnie. poddaje sie.
wystarczy ze przekroczysz predkosc o 20km to nic ci sie nie stanie, no ale jak o 80 to Sw.Piotr zaprasza.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#148 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4466 postów

Napisany 13 luty 2009 - 21:57

Cały rok na światłach A jeździłaś kiedys samochodem? Nie wiesz że przy wyprzedzaniu zwłaszcza tira może Ci coś wyjechać? Nie no spoko niech ludzie się zabijają bo bananowi się zachciało ratować świat, lepiej dmuchać na zimne.

#149 Share pablo21

pablo21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1763 postów

Napisany 13 luty 2009 - 21:57

Cały rok na światłach Zawsze na swoje i nigdy nie uwierzy jak kiedys spotka Cie takie zdarzenie to sie zdziwisz ale moze byc za pózno.

A 20km/h wiecej przy wyprzedzaniu sprawnym to mi sie nie widzi predkosc jest potrzebna bo za mała przedłuza manewr i sprawia wieksze niebiezpieczenstwo.

Dlatego Seicento nie porywa sie nikt na tira(w wkieszosci) co jedzie 90km/h.

#150 Share Avendrion

Avendrion

Red Power

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 13 luty 2009 - 21:59

Cały rok na światłach Te wszystkie przepisy żeby jeździć na światłach to po to aby zarobić jeszcze więcej... bo co np takiego kolesia obchodzi że coraz cieplej? mu ta pogoda wisi a więcej zarobi.
Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#151 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 13 luty 2009 - 22:01

Cały rok na światłach masz racje swiatla + predkosc = zycie

wieczne.[*]
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#152 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4466 postów

Napisany 13 luty 2009 - 22:02

Cały rok na światłach Do czego bijesz? Jakiego kolesia gosciu?

mu ta pogoda wisi a więcej zarobi

To mnie rozwaliło ;)
Kto na tym zarobi?

Banan uwazasz ze prędkosc bez swiateł uratuje życie? No brawo, chyba będą musieli wprowadzić do produkcji samochody bez swiateł.

#153 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 13 luty 2009 - 22:07

Cały rok na światłach

A jeździłaś kiedys samochodem?

2x trasa Rzeszow-Lyon-Rzeszow
1xtrasa Rzeszow-Slupsk-Rzeszow
wiosek i zadupia nie licze.
Jako moderator czytaj ze zrozumieniem.
Bo ja pisze ze jazda na swiatlach przez caly rok to durny przepis, a nie zeby jezdzic bez swiatel!!!!!
I jadac z kosmiczna predkoscia majac swiatla wlaczone to zycia ci nie uratuja.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#154 Share pablo21

pablo21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1763 postów

Napisany 13 luty 2009 - 22:08

Cały rok na światłach

masz racje swiatla + predkosc = zycie

wieczne.[*]

Wez pomysl a potem pisz.

Wyprzedzaj samochód jadacy 90km/h predkoscia 105km/h to bedzie długo trwało a przez to stwarzasz niebiezpieczenstwo na drodze i tyle lepiej przycisnac wiecej i sprawnie wyprzedzic a potem przychamowac troche niz sie narazac.

Najlepiej załóz sobie ogranicznik predkosci do 110km/h wtedy napewno bedziesz bezpieczna.
Tylko w razie poslizgu albo czegos podobnego nie puszczaj kierownicy jak wiekszosc kobiet... ;)

#155 Share nasil90

nasil90

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1055 postów

Napisany 13 luty 2009 - 22:09

Cały rok na światłach Czemu kolerznka myśli że wszyscy tak pędzą u mnie był wypadek dziewczyna przy 40 wypadła z drogi i ma połamaną nogę i miednicę więc nie trzeba od razu 130 żeby zrobić sobie krzywdę
Massey Ferguson-Uniwersalność przede wszystkim.
mariusz(ZDUN) sprawdzony mechanik polecam.
mirek maszyny sprawdzony sprzedawca maszyn polecam.
Technik Węgrów solidna firma polecam.!!

#156 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4466 postów

Napisany 13 luty 2009 - 22:14

Cały rok na światłach No ostatnio jechałem z kumplami z zabawy, fakt ze bylo slisko ale prędkosc mała bo jakies 60km/h na zakręcie mały poślizg obrót o 360 stopni i fuksem zaliczony tylko rów i nie uszkodzony samochód, kilka metrow wczesniej i siedzimy na mostku więc byłoby nie ciekawie. Ale stanie po wszystkim na mrozie i czekanie na pomoc-bezcenne ;)

#157 Share Stasiek84

Stasiek84

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 214 postów

Napisany 13 luty 2009 - 22:16

Cały rok na światłach @banan widzę ze masz swoje zdanie i poprostu nie przyjmujesz do wiadomości argumentów innych osób, trzeba trochę pojeździć o każdej porze dnia i nocy, spotkać kilku rowerzystów nieoświetlonych, parę ciągników nocą na łuku bez świateł, no i kilka razy w słoneczny dzień trafić na zalesionym terenie na szary samochód bez świateł żeby je docenić,
Jeszcze napisz że jazda z zapiętymi pasami jest niebezpieczna i wtedy zrozumiem Twoją argumentację.

#158 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 13 luty 2009 - 22:19

Cały rok na światłach

Wez pomysl a potem pisz.

to wy tak myslicie ze wlaczycie swiatla wiec mozna zapier........
wiec oto wynik na wasza jazde.
swiatla+predkosc= zycie wieczne.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#159 Share pablo21

pablo21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1763 postów

Napisany 13 luty 2009 - 22:21

Cały rok na światłach Tak a gdzie tak napisałem co? Oswiec mnie.

A do reszty moich argumentów sie nie ustosunkujesz co? No oczywiscie ze nie bo przeciez nie wiesz jak je podwazyc a zgodzic sie nigdy w zyciu nie zgodzisz...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#160 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 13 luty 2009 - 22:23