dziku

Cena bydła rzeźnego

Polecane posty

szczepan84    21

Za hf ci dali po 8.50brutto to niezła cena w poniedziałek mają do mnie przyjechac to zobaczymy co zaproponują a skąd jesteś

Edytowano przez milanreal1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to bidna ta krówka musiała być,u mnie dobra krowa ok 700 kg i wzwyż nawet 6+vat-też łódzkie

Nie była bidna, miała 684kg, a skąd jesteś bo ja na pograniczu woj. Łódzkiego-Śląskiego <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kozulek2    228

Dzisiaj 2simentale jeden 570kg po 8.50zł drugi 550kg po 8.40zł , 2HF jeden 570kg po 8.50zł i drugi 560kg po 8.40zł .

w tej wadze niema takiej ceny ,byki 600kg netto to bym uwierzył ze taka cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maluch    4

Witam

 

Do mnie przyjechał handlarz za bydłem i zaproponował np. za byczka zwykłego czarno białego 370 kg 7.80 zł za kg żywej wagi.

 

Tylko ze oni nie potrącają 7% z wagi żywej byka, ale też nie dają VAT 7% mówią ze na jedno wychodzi. Tak jak stoi w oborze.

 

Ja tam takim złodziejom nie sprzedaje, ale sąsiad tak.

 

Co myślicie o tym.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek79w    31

Maluch byki masz w wadze nijakiej przerośnięte na opasówkę a za małe na ciężkie ja bym nie sprzedawał słaba cena chyba że poprawi ze 40gr. wez pod uwagę że to cebek,policz koszty dalszego trzymania,wrzuć sprawę na kalkulator.Bydło nie stanieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Do mnie przyjechał handlarz za bydłem i zaproponował np. za byczka zwykłego czarno białego 370 kg 7.80 zł za kg żywej wagi.

 

Tylko ze oni nie potrącają 7% z wagi żywej byka, ale też nie dają VAT 7% mówią ze na jedno wychodzi. Tak jak stoi w oborze.

 

Ja tam takim złodziejom nie sprzedaje, ale sąsiad tak.

 

Co myślicie o tym hej witam u mnie tez byl hadnlarz za byczki mieszance z LM w wadze 250-300kg proponowal 7.50zl bez watu bez potracen kasa na reke .Byczkow nie sprzedalem niech rosna

Edytowano przez grzegorz12025

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bluecows1    41

Nie była bidna, miała 684kg, a skąd jesteś bo ja na pograniczu woj. Łódzkiego-Śląskiego <_<

 

jestem z okolic Łodzi,u nas krowa do 6 + ,jałówka do 7 + a byk do 7,5 + vat to znaczy że byk lekko w dół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suzuki21l    5

pilnujcie czy koleś co waży nie majstruje coś przy wadze, najlepiej żeby stał z metr od licznika, kolega przyłapał gościa, najpierw siebie zważył ,było ok, a jak wprowadzili byka, zrobił szybki ruch ręką za licznik, kolega to zauważył i znalazł wsadzony drut, po wyciągnięciu go licznik nabił 85kg więcej ,chciał wezwać policję, ale się dogadali na korzyść kolegi, je---ni złodzieje, chyba trzeba się zastanowić nad kupnem wagi inwentarzowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eryk2    0

Dzisiaj dzwoniłem w kilka miejsc w mojej okolicy i wszyscy za byki MM 600+ płacą maksymalnie po 7.70+vat.

Jeśli ktoś zna jakąś ubojnie w Łódzkim (okolice rawy maz) z lepszą ceną proszę o podpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simental10    0

A skąd dokładnie jesteś ?

Edytowano przez milanreal1
cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marulekk    5348

Dziś sprzedałem byka HF waga 620 netto po 7.30zł/kg brutto. Mała cena ale i byk był nie za tęgi a i musiałem go sprzedać bo mi zawadzał w oborze :lol:

ogólnie byki były po 8,50zł/kg

Lubelski

pow. Radzyński


sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mgilek1    0

PMB Białystok upada więc szukam innych bezpośrednich odbiorców. Zadzwoniłem do ZM Mokobody za byki w klasie r 14 zł brutto, musi wydać 250 kg mięsa, za jałówki 12 zł z groszami musi za tą cenę musi wydać 220 kg mięsa, za krowy 10-11 zł, 250 mięsa. Co najciekawsze znajomi kupcy, którzy skupują w naszych okolicach(Białystok) sprzedają właśnie do nich i na rolnikach zarabiają. Ja namawiam sąsiadów żeby sprzedawali razem ze mną, ponieważ jestem przeciwny aby zarabiali na nas pośrednicy. Chociaż oni dostają lepszą cenę za ilość zdanych sztuk, ale tą różnicę i tak wpychają sobie do kieszeni:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomas318
      Witam potrzebuje podpowiedzi od chodowcow bydla opasowego . Planuje chow oki 50 sztuk opasow i jaka ilsc gruntow byla by potrzebna , jaka mieszanka pasz je karmicie z góry dzieki 
    • Przez xxpawlusxx
      Witam Was tu wszystkich zgromadzonych
        Jestem z województwa Podlaskiego i nie wiem kompletnie gdzie można zakupić dobre krowy, mleczne. Mam na myśli pierwiastki, które można kupić albo od rolnika który wyprzedaje bydło, bądź od firmy ktora sie tym zajmuje. Może ktoś kupuje i chce zrobić reklamę z cenami.
       Z góry dziękuje za wszelką pomoc, pozdrawiam.
    • Przez MacRolMF
      Witam ile potrzebuje hektarów i czego na 18 krów plus młodzież

      Z góry dzięki
    • Przez CeZaRy29269
      Co zamiast zboża dla byków ? 
    • Przez Dominik0
      Witam ile ha traw potrzebuje żeby wyżywić 15-20 opasów? Ile bel siana i sianokiszonki (tak mniej więcej  ) musiałbym zrobić ? . 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj