dziku

Cena bydła rzeźnego

Polecane posty

MartineZ    14

U mnie handlarz za byki mięsne dwa dni temu płacił 6zł/kg, Turcy postraszyli i cena leci na łeb. Dzisiaj za byka 600kg płaci 5,3 ;[

Nie wiem na ile to jest zagrywka na zbicie ceny, a na ile wycofują się z rynku polskiego ale dobrze nie wróży :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petes    0

to sie w głowie nie mieści 70gr na kg. Koledzy a jak tam u was sytuacja wygląda?? Jak myślicie czy ceny się utrzymają?? Jak dla mnie norma jak ja chce coś odstawić to za darmo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limusine    9

Dzisiaj dzwoniłem do polkowa wojewodztwo Łodzkie, powiat zduńskowolski to mowili że od 5.5 do 6 zl placą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dominik1234    0

do mnie ma przyjechac we wtorek po byki to dam wam znac:)powiedzial niby ze jak ladny to 6zl+ vat moze troche lepiej okaze sie wyszstko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petes    0

No ja dziś dzwoniłem to mi powiedział że po 6zł max + vat. Za tydzien znowu zadzwonie i bd badał ruchy rynku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dywcio    3

Tylko żeby teraz nie było paniki i wszyscy z bydłem ruszą do skupu i cena na pewno bardziej spadnie <_< Pewnie teraz wpisy czytają handlarze i mają great fun :blink: A w agrobiznesie mówili że cena wobec grudnia spadła o 1,5 %...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasiek21    0

U mnie w poniedziałek płacili 7 zł za kilogram ale musiał być mięsny i mieć przynajmniej 700kg wagi.


Nie zezwalam na użycie moich fotografii i komentarzy do jakichkolwiek celów bez mojej wiedzy i zgody na piśmie, nie zezwalam na kopiowanie, zmienianie i jakiekolwiek manipulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrus19    8

Podlaskie, skup Giżycko facet za ponad 700 kg byka dostał 7,1 z VAT. Ceny powoli spadają, jak dzwoniłem wczoraj to 6,5 zł z VAT to cena maksymalna. :unsure:

Edytowano przez piotrus19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petes    0

Tylko żeby teraz nie było paniki i wszyscy z bydłem ruszą do skupu i cena na pewno bardziej spadnie <_< Pewnie teraz wpisy czytają handlarze i mają great fun :blink: A w agrobiznesie mówili że cena wobec grudnia spadła o 1,5 %...

 

 

Własnie jak to kolega napisał z głową... Bo jeśli wszyscy ruszą to ceny mamy pewne w granicach 5zł ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro8540    1

dziś sprzedałem byka hf 680kg po 5.6 brutto tydzień temu za takie płacili po 6


Piwo to moje paliwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rob334    68

Nie ma co ja się wstrzymuje ze sprzedażą mam na odstawe 3 byki, teraz wszyscy panikują i sprzedają ja troche też, ale wole poczekać może coś się zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petes    0

Trzeba się wstrzymać bo teraz wszyscy ruszą w panice cena spadnie a później znowu wróci bo kto cos bd miał to odstawi. Ja myśle jednak do tego kwietnia przeczekam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrus19    8

Jak nic się nie zmieni powiozę 2 simentale w środę. Liczę że każdy z nich powinien ważyć te 700 kg.Co do ceny to dam znać jak sprzedam :rolleyes: Licząc ceny zboża i paszy, myślę że nie opłaca mi się już ich dalej chować, mają już wagę więc można sprzedać :unsure:

Edytowano przez piotrus19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemo    0

po orientacji u okolicznych handlarzy cena kształtuje sie na poziomie 5.90-6.50 + vat za ładne sztuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Parkur    0

Kolego poczekaj do marca byki bedą po ponad 7 zl. W agrobiznesie tylko straszą zeby sprzedawać bo wiął ze cena pójdzie w góre. Ja mam ale czekam do kwietnia.Moja firma płaci do 7+vat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piterr    0

Wielkopolska (okolice Leszna)z orientacji telefonicznej cena kształtuje się następująco od 5,6zł plus vat za HF do 6,8 zł plus vat za mięsne.Zobaczymy w poniedziałek i wtorek jak to się przełoży na 3 mieszańce o wadze ok 700kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomparkiet    1

Witam orientuje się ktoś może czy w okolicach woj mazowieckiego i podlaskiego ktoś skupuje byki LM i czyste simentale tylko za wyższą cene niż zwykłe mieszańce albo hf-y.Kupiłem w tamtym roku z Nowego Sącza takie byczki ładnie wyglągają sporo za nie zapłaciłem i nie uśmiecha mi się ich sprzedawać jak zwykłe hf-y.Wczoraj znajomy mówił że jego kolego też hoduje takie byki to gdzieś je sprzedaje po 9 zł tylko nie powiedział gdzie Ze chyba jakis francuz skupuje tylko muszą być czyste LM lub SM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris82    77

Agrobiznes to jak oglądanie horroru :blink:

nie wiesz czym cię jeszcze zaskoczy

Edytowano przez kris82

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kws    2

Tylko czekać jak przy okazji "tureckiej gorączki złota" polegnie wielu dostawców sprzedając bydło do przypadkowych ubojni po bardzo atrakcyjnych cenach. Potem będą się żalić dookoła. Życzę więcej instynktu samozachowawczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marb80    8

Przyjeżdżają, cena netto, byli dzisiaj, jak przyjdzie faktura to będzie wiadomo co i jak.

 

 

I jak fakturę dostałeś jak wyszły? znasz może aktualną cenę z mijającego tygodnia we wtorek była jeszcze 10,30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomas318
      Witam potrzebuje podpowiedzi od chodowcow bydla opasowego . Planuje chow oki 50 sztuk opasow i jaka ilsc gruntow byla by potrzebna , jaka mieszanka pasz je karmicie z góry dzieki 
    • Przez xxpawlusxx
      Witam Was tu wszystkich zgromadzonych
        Jestem z województwa Podlaskiego i nie wiem kompletnie gdzie można zakupić dobre krowy, mleczne. Mam na myśli pierwiastki, które można kupić albo od rolnika który wyprzedaje bydło, bądź od firmy ktora sie tym zajmuje. Może ktoś kupuje i chce zrobić reklamę z cenami.
       Z góry dziękuje za wszelką pomoc, pozdrawiam.
    • Przez MacRolMF
      Witam ile potrzebuje hektarów i czego na 18 krów plus młodzież

      Z góry dzięki
    • Przez CeZaRy29269
      Co zamiast zboża dla byków ? 
    • Przez Dominik0
      Witam ile ha traw potrzebuje żeby wyżywić 15-20 opasów? Ile bel siana i sianokiszonki (tak mniej więcej  ) musiałbym zrobić ? . 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj