Skocz do zawartości

Zdjęcie

chwytacz kamieni w hederze

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share agronomek

agronomek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 182 postów
  • Zainteresowania:Technika rolnicza,, siatkowka,,

Napisany 06 lipiec 2008 - 10:56

chwytacz kamieni w hederze drodzy koledzy mam prosbe czy ktos z was montowal w hederze chwytacz kamieni? bo jeden gosc podpowiedzial mi jak kupowalem od niego heder ze mozna za kosa przyspawac rure i ze na tym bedzie sie zatrzymywac kamien, jak by ktos mial cos takiego zrobione u siebie to prosilbym o jakies zdjecia jak by mozna a jak nie dalo by rady to chociaz opisac jak to jest wzamontowane w jakiej odleglosci i wogole bede bardzo wdzieczny:)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
chwytacz kamieni w hederze Dzisiaj, 15:32
  •  

#2 Share nasil90

nasil90

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1055 postów

Napisany 06 lipiec 2008 - 11:03

chwytacz kamieni w hederze w moim claasie compact 30 jest taki chwytak alr jest on za chedrem za tą gardzielą taki pojemnik można go wyjmować i zawsze są tam jakieś drobne kamienie
Massey Ferguson-Uniwersalność przede wszystkim.
mariusz(ZDUN) sprawdzony mechanik polecam.
mirek maszyny sprawdzony sprzedawca maszyn polecam.
Technik Węgrów solidna firma polecam.!!

#3 Share agronomek

agronomek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 182 postów

Napisany 06 lipiec 2008 - 11:10

chwytacz kamieni w hederze tak u mnie tez taki jest ale chodzi ze mozna zrobic drugie zabezpieczenie bo nie zawsze tam wszystkie kamienie wpadna i poco ma niszczyc kombajn jak mozna go wyjac zanim wejdzie do podbieraka, jak by ktos mial jakies zdjecia to bym prosil

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share agronomek

agronomek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 182 postów

Napisany 13 lipiec 2008 - 18:10

chwytacz kamieni w hederze ponawiam prosbe czy ktos montowal takie cus w hederze? jakie maja opinie na ten temat

#5 Share zetor5321

zetor5321

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 764 postów

Napisany 14 lipiec 2008 - 19:04

chwytacz kamieni w hederze w bizonie są takie jeden czy dwa schodki te ale one nie łapiom kamieni

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5201 postów

Napisany 02 wrzesień 2009 - 19:58

chwytacz kamieni w hederze

ponawiam prosbe czy ktos montowal takie cus w hederze? jakie maja opinie na ten temat

Wybacz, że odpowiadam dopiero po roku, ale wcześniej do tego tematu nie zaglądałem. Mieliśmy taki chwytak w hederze, jest to listwa na całą szerokośc hederu, tuż za kosą, pod kątem. Jakoś nigdy nie widziałem tam kamienia a w młocarni były, ale jakoś to nie przeszkadzało. W tym roku go wywaliśmy bo najwyraźniej ta listwa były przyspawana pod zbyt dużym kątem i rzepak zapierał się o tą listwę i po prostu nie szło. Po wywaleniu było trochę lepiej, ale to jeszcze nie to co ma byc, sprzęgiełko w hederze mamy do roboty.

Ale kurcze ta listwa ciężka jest, z ojcem ledwo ją ściągneliśmy z hederu na podłogę :) Było cyknięte spawarką w kilku miejscach tylko, a dalej skręcone śrubami, nie wiem z czego to jest zrobione, ale ojciec żeby to wydobyc skasował dwie tarcze do szlifierki

Jeśli chcesz, mogę ci zrobic foty tego chwytaka :)

KS Falubaz