Skocz do zawartości
Zdjęcie

Sukces genetyki WWS Polska.

Napisany przez agrofoto, 17 maj 2013 · 837 wyświetleń

Sukces gentyki WWS Polska.
W dniach 10-12 maja br. w Poznaniu odbyła się XXVI Krajowa Wystawa Zwierząt Hodowlanych. WWS Polska może się poszczycić znakomitymi wynikami, ponieważ krowy po buhajach WWS-u otrzymały tytuł Superchampion, Championa, i 4 V-ce Champion.
1. Buhaj Dempsey - ojciec V-ce Championki Sasanka w kategorii jałowice w wieku 10-11 m-cy rasy holsztyńsko-fryzyjskiej odmiany czarno-białej z hodowli Stadnina Koni w Dobrzyniewie.
2. Buhaj Victory-red - ojciec Championki Raba w kategorii jałowice w wieku 16-18 m-cy rasy holsztyńsko-fryzyjskiej odmiany czarno i czerwono-białej z hodowli OHZ w Kamieńcu Ząbkowickim.
3. Buhaj Lawn Boy-red - ojciec V-ce Championki Babila 189 w kategorii jałowice w wieku 16-18 m-cy rasy holsztyńsko-fryzyjskiej odmiany czarno i czerwono-białej oraz ojciec V-ce Championki Adery 273 jałowice w wieku 22-24 m-cy rasy holsztyńsko-fryzyjskiej odmiany czarno-białej z hodowli Stadniny Koni Prudnik.
4. Buhaj Rocket - ojciec Championki oraz Super Championki Jeżyna 44 w kategorii krów rasy jersey z hodowli Stadniny Koni Michałów Sp. z o.o.
5. Buhaj Fired - ojciec V-ce Championki Mała 1 w kategorii krowy w III laktacji rasy holsztyńsko-fryzyjskiej odmiany czarno-białej z hodowli Przedsiębiorstwa Rolniczo-Hodowlanego „Gałopol” Sp. z o.o. w Gałowie.


Załączony obraz Załączony obraz Załączony obraz Załączony obraz Załączony obraz