Skocz do zawartości
Zdjęcie

Kubota znów obniża ceny

Napisany przez agrofoto, 13 luty 2013 · 1599 wyświetleń

Dodany obrazek


Dystrybutor ciągników rolniczych Kubota ogłosił obniżenie cen swoich produktów. Oszczędności czekają rolników planujących zakup traktorów o mocy od 51 do 140 KM.
To już drugi spadek cen od października ubiegłego roku.


Firma Kubota pod koniec minionego roku otworzyła swój oddział w Polsce. Od tamtej pory ceny maszyn spadły już dwukrotnie. Obniżki dotyczą wielu modeli o silnikach z mocą w przedziale 51–140 KM. Na zakup tańszej maszyny mogą liczyć m.in. kupujący ciągnik rolniczy M135GX, którego moc sięga 140 KM. Największa niespodzianka cenowa dotyczy jednak mniejszych modeli – M8540 i M9540, których moc to odpowiednio 88 KM i 99 KM. Maszyny, na tle innych w swojej kategorii, wyróżnia duża zwrotność i możliwość pracy na mniejszych przestrzeniach przy jednoczesnym zachowaniu dużej mocy silnika. Regulowanie cen tak, by stały się jak najbardziej przystępne dla rolników, świadczy o dużym zaangażowaniu w polski rynek, który traktowany jest w Europie jako kluczowy.


Załączony obraz„Mamy nadzieję, że wprowadzenie bardziej atrakcyjnego cennika zachęci rolników do odwiedzenia Dilerów Kubota w całej Polsce. Czekają tam na nich nie tylko nowe, niższe ceny, lecz także ciągniki pokazowe. Dążymy do tego, aby każdy potencjalny klient miał szansę samodzielnie wypróbować niezawodny, japoński ciągnik rolniczy” – mówi Maciej Rujner, Dyrektor Zarządzający.

Na świecie firma Kubota istnieje od 1890 roku. Początkowo zajmowała się produkcją silników. Pierwszy traktor z logo „K” ujrzał światło dzienne ponad 70 lat później, w 1961 roku. Obecnie na świecie sprzedano już ponad 25 milionów silników tej marki oraz 3,5 miliona maszyn rolniczych. Marka Kubota to synonim wysokiej jakości, niebywałej trwałości i niskich kosztów eksploatacji.
W Polsce traktory Kubota obecne są od 9 lat. W grudniu 2011 roku cała dystrybucja maszyn użytkowych i ciągników rolniczych przeszła pod skrzydła przedstawiciela japońskiego koncernu − firmy Kubota (Deutschland) GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce.

Adresy autoryzowanych przedstawicieli marki Kubota w całej Polsce można znaleźć na nowej stronie internetowej www.traktorykubota.pl.