Skocz do zawartości
PaweJamka

nóż do śrutownika

Polecane posty

PaweJamka    1

hej mam taki problem potrzebuje nuż do śrutownika stary już nie daje  rady ma już z 5 lat nie znam modelu ale załaczam zdjecia jak bym mógł prosić o jakiś link do aukcji czy coś dziękuje za pomoc 

post-204498-0-04396400-1476692027_thumb.jpg

post-204498-0-88641700-1476692034_thumb.jpg

post-204498-0-23675900-1476692042_thumb.jpg

Radosław    0

Jeśli agroma ci nie pomoże to ja na twoim miejscu spróbowałbym zrobić nóż u tokarza z troche twardszej stali i dłużej ci potrzyma niż kupiony

elektrotech    3

w agromie tego nie znajdzie niemiecka maszayna - ja bym spróbował dorobić z resora  efekt bedzie lepszy

Wiadomość z agroFakt.pl

Tomasz78    344

ja bym to przerobił tylko pytanie jaka średnica sit ?

przeróbka to zrobienie dwóch talerzy z mocowaniem na standardowe bijaki

EppS    2

Poszukaj zakładu ślusarskiego z wycinarką laserową, wytną z blachy sprężynowej za parę groszy.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez grzesiek648
      Witam
      Jestem w trakcie remontu opryskiwacza Pilmet ŚLĘZA-1002, naprawa  ramy nośnej, pomp, przewodów, itp, itd. Okazało się też że trzeba wymienić jedną z opon tzw."balonówek". Jako że sprzęt już trochę wiekowy jeździł na starych oponkach STOMIL z oznaczeniem 10x15.
      Postanowiłem więc zamówić oponkę na Allegro, wpisując rozmiar 10/75 15.3 wyświetla się mnóstwo opon, zamówiłem więc oponę Stomil Poznań 10/75 15.3, sądząc że będzie to dokładnie to czego potrzebuję. http://allegro.pl/opona-10-0-75-15-3-am21-12pr-stomil-10x15-i5890837952.html 
      Opona przyjechała bardzo szybko, lecz radość trwała krótko! Gdy tylko przystawiłem nową oponę do starych okazało się że jest o kilka centymetrów niższa od starych opon  , oraz rozmiar balona opony jest również mniejszy.
      Pytam się więc was jak to naprawdę jest z rozmiarami dzisiejszych opon, czy są one odpowiednikami opon z czasów PRL czy to całkiem inna bajka? :wacko: 
    • Przez Matias107
      Witam wszystkich. Mam problem z koparka Volvo EC450. Mianowicie muszę wymienić silnik bo stary sie posypał (panewki na wale poszły) . I teraz rodzi sie moje pytanie czy silnik musi byc dokładnie od tej samej maszyny czy moze byc inny ? Jeśli może być inny to jak go szukać? Jak sprawdzić czy dany silnik będzie pasował do mojej koparki ?  Podaje nr silnika TD122KKE 
      a koparka to Volvo EC450v01789
    • Przez akaku
      Wię może ktoś czy w Kujawsko-Pomorskim jest jakiś złom z maszynami rolniczymi, dokladnie chodzi mi o jakieś ciągniki rozbiórkowe co by było można wybrac z niego jeszcze kilka częsci
    • Przez darkoe
      Witam. Poszukuje części do wyżej wymienionej sieczkarni. Objechałem okoliczne sklepy i nigdzie nie mogę nic dostać (pochodzę z okolic Turku). Do producenta tych maszyn nie można się dodzwonić. A chodzi o nową ostrzałke i parę innych drobiazgów. Może ktoś z af wie gdzie szukać takich części? Za pomoc z góry dziękuję. Pozdrawiam
    • Przez kzarczyn
      Witam
      Zabrałem się za remont śrutownika i na wale obudowy łożysk mają uszczelnienia filcowe.
      Niestety nie da się ich zastąpić silikonowymi gdyś siedzą w podtoczeniu.
      Na rynku nie ma uszczelniaczy filcowych jako takich są tylko dedykowane do konkretnych urządzeń.
      Akurat do tego śrutownika nie ma, jest z lubelskich zakładów więc zakładam że jakiś mało popularny.
      Potrzebuję uszczelniaczy o wymiarach 38x50x5 i 32x44x5
      Jest jakiś odpowiednik czy tylko rzeźba?
      Znalazłem jeszcze sznur z którego można zrobić taki uszczelniacz.
      http://agromet-monki.pl/mlocarnia-odrzutnik-slomy/11822-0001773090kr-1773090kr-sznur-filcowy-obudowy-5-x-7-x-1400.html
      Podobno trzeba go zamoczyć w gorącym oleju i dopiero zakładać. Robił ktoś tak kiedyś?
      Proszę o wszelkie info jak sobie poradzić z brakiem uszczelniaczy filcowych w handlu.