Skocz do zawartości
News
sachar

Renault 155.54 problem ze smarowaniem silnika

Polecane posty

sachar    0

Witam forumowiczów, mój problem tak jak w temacie dotyczy smarowanie silnika. Dokładnie chodzi o to że nie pokazuje się olej na 5 i 6 cylindrze, silnik rozebrany na części pierwsze, okazało się że popychacze nadawały się do wymiany, więc są już nowe, pompa po regeneracji pompuje 3 bary na wolnych obrotach i 5 barów przy wyższych. Niestety problem nie znikł, nadal na 5 i 6 cylindrze sucho :/ co może być przyczyną? czy ktoś spotkał się z czymś podobnym?

AlaCapone    5003

Zanim założysz nowy temat, poczytaj tematy już istniejące i co najważniejsze idealnie pasujące do Twojego problemu (marka, model i problem identyczny), jak choćby ten: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/69582-brak-smarowania-klawiatury-zawor%C3%B3w-w-15554/

"Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona swoim doświadczeniem!" - ciągle muszę o tym pamiętać.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Luk330360
      Witam mam problem z ziemniakami odmiany Denar  Jak widać na zdjęciu kawałek od drogi są ładne a dalej liche  Nie wiem czy to niedobór jakiegoś składnika czy coś innego ?  Korzeń wygląda  na zdrowy  Co o tym  myślicie  ? Dawka  nawozu była dana całkiem konkretna ( Tarnogran 25  i Saletra amonowa )

• Przez Misiaczek57
      witam podczas zmiany kierunku jazdy zamiast pokazywać się strzałka do przodu na panelu u góry to wyświetla się na wyświetlaczu środkowym strzałka jazdy do przodu a tamta nic nie świeci
    • Przez TheRolnik1992
      Witam. Mam problem z krową. A mianowicie jest ok 3 miesiące po pierwszym ociepleniu. Chodzi cały dzień na pastwisku z dwoma cielakami. Potem na noc zamykana do Cholewa (cielaki są osobno) . Dostaje szrutu i siana. I ostatnio rano jest zesztywniała (jakiś tydzień). do wieczora wraca do normy.  Potem kolejnego dnia to samo. Ma problemy z chodzeniem. Dodam jeszcze że dotyczy to tylnych kończyn. Jaką może być przyczyna? Brak jakiegoś  składnika czy cielaki  za mocno "tłuką " ? 
    • Przez Adi118
      Mam problem z hamulcami z moim aresem  556. Jakiś miesiąc temu wymieniłem płyn hamulcowy lhm i odpowietrzyłem układ, wszystko było ok. Ostatnio padła mi pompa hydrauliczna która została wymieniona i po tej naprawie zniknęły mi hamulce. W zbiorniczu na płyn hamulcowy też jest pusto. Co się mogło stać istnieje możliwość ze płyn hamulcowy dostał się do skrzyni?
    • Przez rumker28
      Witam, Mam takie pytanie, a mianowicie nie mogę się doszukać stopnia sprężania z tego masseya, z silnika at4.236. z silnika a4.236 to 16atm, ale z turbem nie mogę się doszukać. Pomoże ktoś?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.