zetorek10145

Jaki macie maszyny firmy Claas

Polecane posty

Chciałbym się dowiedzieć kto z wasz ma w swoim parku maszyn, sprzęt z Claas

Jeśli tak to jaki i jak sie sprawuje???? :P:P

 

 

Ja mam prase rolującą Claas 46 Rolland i to poprostu super maszynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

Ja posiadam Claasa Mege 204 II i Dominatora 76 na sprzedaz. Mialem miec tez Aresa 836 RZ ale bedzie NH.


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlody3320    6

ja posiadam claasa jak kolega wyzej :P czyli mega 204 II B) super sprzet nie mialem w nim powazniejszych awarii a mam go od 4 lat, ale teraz planuje wymienic na cos nowego moze deutz fahra B) to juz byloby cos :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mecenas93    0

Mój wujek posiada claasa mediona 310 z 2005 pierwszy sezon 2006. I jak na razie 2 lata bez żadnej awarii jest z niego bardzo zadowolony. Teraz chce kupić traktor od Korbanków na razie nie wiem jak ale ma mieć ponad 150 KM. Jak kupi pojadę i zrobię zdęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

Jaki masz heder przy nim?


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

ale napisz opinie o tej maszynie.

 

Ja nie mam ale u mnie ostatnio u mnie młócił claas i w porównaniu z bizonem, to bizon jest lepszy. Po bizonie jest zboże czystsze i mniej na polu mniej leży.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor5321    1

no wreście ktoś jest tej samej myśli

 

ja też myślę że bizon jest lepszy

 

chociaż w naszej okolicy chwalą sobie 66

ale ja i tak nie mam przekonania do claas-a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2255

u nas w gospodarstwie jest kombajn claas cosmos-jego rocznik to 1969 ale nie jest u nas od nowosci B) co moge o nim powiedziec-jak zostal zakupiony to mial silnik benzynowy ktory 5 razy na sezon sie psul, obecnie jest silnik perkinsa 4 cylindry i jest bardzo dobry. malo pali oleju ani deka nie bierze, po za tym gaszony jest w sierpniu i gdy podejdzie sie na drugi rok zapalac to 2 obroty walu i juz chodzi nawet czarnego dyma nie pusci :P

 

kombajn maly-heder 2m ale nie ma za duzo koszenia wiec wystarcza bez problemow na nasz areal. kiedys tata jezdzil po zarobkach (przynajmniej tak mowil) ale raczej tez nie duzo, o ile dobrze pamietam to byl to 2 kombajn we wsi. :)

 

co do lepszosci bizona nad claasem to duzo nie moge powiedziec bo ten kombajn jest 2 razy mniejszy od bizona zo56 ale powiem ze jest na prawde malo awaryjny, oprócz paskow to nic powaznego sie nie dzieje. w zniwa 2007 poszla jedna opona :P nie ma wspomagania, podobno te modele byly z "prasa" ale akurat nasz model jej nie ma. gosc na wsi ma claas europa to dopiero zabytek jak jeszcze nim kosil to robil belki ale nie byly zbyt dobre (slabo wiazal) teraz ten kombajn jest w stanie nie uzytku. duzo zalezy od stanu kombajnu i kombajnisty-powiedzenie ze bizon jest lepszy wlasciwie nic nam nie mowi. przyznam ze u mnie we wsi jezdzi duzo claasow a bizon jest rzadko spotykany B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja sam kiedyś miałe kombaj Claaa Mercator i prze 5 lat jak się umnie i na usługach razem ponad 60 hektarów rocznie kosił ani razu sie poważnie niepopsół. :P sprzedałem go ponieważ claas miał za mały heder, a bizon większa wydajność :P

 

Zakładają ten post chciałem się dowiedzieć jaki macie maszyny claas, a nie rozczygać czy kombajny claasa są lepsze od Bizona

 

pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witek    2

Ja mam sieczkarnie claas i strasznie kiepska przetrząsaczke claas volto i to jest nie zaciekawia maszyna


2-08-2007 3400gram 52cm to mój Kacperek

12-07-2008 2831gram 43cm to moja Oliwia

2008-04-01 Firma Wit-Rol rozpoczyna działalności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

@witek co Ci sie w tym volto nie podoba???


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gutomir    0

ja mam claasa mercator 70 i spisuje sie bardzo dobrze. Oczywiście nieraz pęknie pas albo sie rozsypie łożysko ale to normalne na taki wiek maszyny.Pozdrawiam wszystkich użytkowników ,,claasa''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Ja posiadam Claas-a Consula z 91r spisuje się naprawdę dobrze, posiadam również Rolland-a 44 który też mnie nigdy nie zawiódł.


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciagnikfan    3

Ja mam Claasa Cosmosa. Maszyna stara, ale jara.


...He just takes the tractor another round, And pulls the plow across the ground...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FARMER1313    1

Ja miałem CLAAS SENATOR stara poczciwa maszyna no i bizona obkaszał no a teraz mam DOMINATOR 76 no i mam jeszcze CLAAS LWU 4 T przyczepę do zielonek i jestem zadowolony z tej marki CLAAS i tylko CLAAS :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bayer    16

Ja aktualnie posiadam prasę Variant i zgrabiarkę Liner

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez luki987654321
      witam, stoje przed zakupem wycinaka piłowego do kiszonek na tylny tuz, jaką markę wybrać strautmann, triolet, bvl czy inny? na co zwracać uwagę przy zakupie i jak z ceną i dostępnością części zamiennych
    • Przez SeverusSnape
      Dzień dobry,
      Szanowni forumowicze, posiadam przyczepę Autosan D-45. Niestety, przedni siłownik strasznie leci. Przymierzam się do remontu tej przyczepy i myślę nad wymianą siłownika, jednak niestety nie umiem go nigdzie znaleźć. Czy posiada ktoś może katalog do tej przyczepy? Ewentualnie mógłby pomóc w zlokalizowaniu takiego siłownika? 
      Z góry dziękuję za pomoc
    • Przez Dominikw52
      Witam,
      mam problem z uruchomieniem silnika w  ładowarce Manitou MLT 634 LSU Turbo rok 2003. Myślę ze pompa hydrauliczna przestawiona jest na pełna moc, co wytworzyło bardzo duże ciśnienie w instalacji hydraulicznej. Ładowarka ta nie posiada potencjometru przy pompie wtryskowej. Co może być przyczyną tak wysokiego ciśnienia w instalacji hydraulicznej ? Dodam że silnik jest w 100% sprawny. Proszę o rady. Z góry dziękuje.
    • Przez dominikl95
      czy ktoś posiada tego typu kosiarkę czy jest ona czegoś warta i czy nadaje się na łąki torfowe?
    • Przez Macieks
      Witam was mam do was jedno pytanie ktoś może wie co to za marka obsypnika ? niestety nie posiadam tabliczki znamino wej 


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj