News

Polecane posty

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez pitrr00
      Witam   wybieram sie na studia na kierunek  rolnictwo lub zootechnik
      Wie ktoś  może jakie jeszcze uczelnie w Warszawie oprócz SGGW oferują te kierunki
      Ktoś kto chodził opowie jak jest na zootechnice?
    • Przez rolnikk70
      Witam chcę zasiać pszenżyto zimowe bezorkowo stanowisko jest dość ubogie w wapno i pytanie czy mogę zastosować zwykłe wapno prosto pod siew? czy może lepiej granulowane szybciej rozpuszczalne? Proszę o podpowiedzi
    • Przez mustafakali
      witam jakie wapno granulowane  mogę  pomieszać z NPK? i czy to w ogóle coś pomoże?

/?
    • Przez Joda
      Witam!
      czy ktoś z obecnych kolegów miał do czynienia z nawozem Lubofos 12?
      12% fosforu rozkładanego w kwasach mineralnych.. podczas gdy konkurencja posiada fosfor który rozkłada się w wodzie.. czy ktoś może się wypowiedzieć jasno na ten temat i wytłumaczyć mi jaka jest w tym różnica ?
      bardzo serdecznie dziękuję za wszelkie rady
      pozdrawiam
    • Przez Diwad890
      Warto stosowac nawozy z yary sa warte ceny ktorej kosztuja?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.