kserkses

HUMOR

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Kowalsky30    495

Żyję tylko romansami na forum bo te są prawdziwe resztę puszczam mimo uszu😙

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperado    4304

Żeby tu choć były jakie romanse, to jeszcze bym mógł zrozumieć że lubisz żyć pierdołami, ale ty żyjesz romansami w swojej wyobraźni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kowalsky30    495

To czemu Marcin król pyrów i kapusty spod Sieradza usunął konto, a Cereska przyznała bez bicia? Pokazywałem czarno na białym ... Co tu więcej gadać😗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ceres2    48

Ty Ty nie przeginaj😂 zaraz mi łatek nie dodawaj. I kto tu ma wyobraźnię jak podaję prawdę to nie wierzy a jak bajki piszę to łyka jak młody pelikan...

Wg po co mi pamiętać jakieś wirtualne zdarzenie z przed paru lat chłopie co? Mądry jesteś? To już się zaciera tylko w twojej głowie I tyle.

Postanowiłam- nie będzie ślubu i nie chcę twojej emerytury😗

A jak będziesz niegrzeczny to przestanę  cię karmić i odpisywać na te zaczepki bo po prawdzie tylko to cię jeszcze cieszy... idę siać gorczyce  nie wnerwiać mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kowalsky30    495

W pierwszym akapicie zaprzeczasz w drugim znowu potwierdzasz. Była iskra, był samozapłon który tylko dzięki przytomności umysłu drugiej strony (nie twojej)  nie przerodził się w tsunami

Jak chcesz. Uchwalą związki partnerskie to już wstępnie dogadany jestem z kolegą z pracy😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperado    4304
Napisano (edytowany)
9 minut temu, Kowalsky30 napisał:

 Uchwalą związki partnerskie to już wstępnie dogadany jestem z kolegą z pracy😋

Ooo, taki transwestyta wszystko ci zrobi, tu pogrzebie, tam pogrzebie, wszędzie ci pogrzebie.  :P

Co cię obchodzi kto tam z kim i czemu, a niech robi każdy co chce, nie znasz ludzi, nie wiesz nawet kto tam jest za ekranem, a zachowujesz się jak pies ogrodnika sam nie zje i drugiemu nie da.  :P Nie znam kobity i nie mnie oceniać.

Zresztą skąd ty cokolwiek wiesz, w głowie ci się kotłuje i sam sobie układasz scenariusz, powinieneś zacząć pisać telenowele miłosne chłopie, marnujesz swój talent.  xD

Edytowano przez Desperado
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kowalsky30    495
Napisano (edytowany)

A ty😇 po co głosisz te swoje faryzejskie kazania i nakazujesz ludziom żyć w ascezie jak sam się bogacisz bo inaczej byś się nie śmiał  z ogarkowych postów o połamanym zetorze i zagmatwanej strukturze własności ziemi jacusia

Edytowano przez Kowalsky30
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperado    4304

 Im dalej na południe tym większy odlot macie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3066

nie kazdy jest nielotem.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12Pafnucy    3642
18 minut temu, jacus napisał:

jest nielotem.

A ty...lotasz trochi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3066

za daleko mam lotnisko..

w planach na jesien albo zime . jakas wycieczka na jeden dzien tanimi liniami.. do wilna albo do oslo -jeszcze nie wiem..


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12Pafnucy    3642

A po co tam lecisz?

Do samolotu można z kanapkami?

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kowalsky30    495
Napisano (edytowany)

Cereska dlaczego zablokowałaś możliwość obserwowania? Ja rozumiem twoje chimery, i że przez to nie możesz chłopa znaleźć, ale innym może być przykro

Edytowano przez Kowalsky30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ceres2    48

Hej jak tam niedziela? Słoneczko świeci, szczypiorek na kanapkę już z ogrodu poderwałam.. Szkoda, że to ostatni dzień wolnego🤕 wczoraj policzyłam wykaszarki i kosiarki ..jest ich sześć ..ktoś chętny do pomocy?😅

Co ty młody za problem masz do mnie?  Nie chcę aktualnie żebyś mi się wyświetlał...kara musi być😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12Pafnucy    3642
2 minuty temu, Ceres2 napisał:

ktoś chętny do pomocy?😅

Adres dawaj i Zara bede...🏍️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ceres2    48

To super🙂 jak już się  grila obkosi to będzie i co zjeść 😅

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kowalsky30    495

Trzeba było poprosić, bym się usunął a nie...odpowiedzialność zbiorową stosować

Już mnie nie ma😗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kowalsky30    495

No ja zawsze słucham kobiety. Ile już razy musiałem kiedyś posty edytować jak dostałem opierdziel od ciebie, nawet jedno konto skasowałem boś tak se zażyczyła😗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ceres2    48

Nie przypominam sobie takiej zażyłości żebym coś chciała ale to może nie ja byłam więc biorę na siebie...

Wracaj i przyjmij karę za swoje bezsensowne zachowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ceres2    48

Dzieciak

Tyle spokoju😛😛😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kowalsky30    495
Napisano (edytowany)

Kalina to jest... o taka dziewczyna💪 a nie takie fiu bździu w głowie😗 

Pokaż co masz jeszcze w tym ogródku. Też złapałem bakcyla na warzywnik, bo babka to ino kwiatki. Kurła jakie to dobre pachnące słońcem a nie jakiś marketowy syf

Edytowano przez Kowalsky30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ceres2    48

Spytaj sobie innych🤣

Mój ogródek jest majestatyczny😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kowalsky30    495
Napisano (edytowany)

Ale pokaż co tam rośnie bez majestatu. Kwiatki mnie nie interesują. Pomidory miałaś fajne

Poszła strzelić parę fotek😁😜

Edytowano przez Kowalsky30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez dallas220
      Może jakieś zabawne zdjęcia związane z rolnictwem? Przy okazji witam forumowiczów
      Na siłownie chodzo a w polu to by godziny nie wytrzymały

    • Przez kamil16251290
      Witam. Jestem ciekaw jakie macie swoje ulubione kabarety i skecze. Mile są widziane linki do ich obejrzenia oraz dyskusje na temat kabaretów :mellow:
       
      Ja lubię kabaret Neonówka oraz kabaret Młodych Panów.
      Z kolei moim ulubionym skeczem jest to:
      http://www.youtube.com/watch?v=js_MzccqDBo http://www.youtube.com/watch?v=lNJzAk9mM5s...feature=related
       
      Pozdrawiam: kamil16251290 :lol:
    • Przez Lesnik13
      To ja proponuje kawały o rolnikach:
       
      Pewnemu rolnikowi z dnia na dzień przestał stawać. Chłopina z rozpaczy zaczął pić, bić babę, generalnie popadł w stan depresji. Nic nie pomagało. Jak mu wisiał tak wisiał. Jednak szczęście mu dopisało i któregoś dnia gdy wracał od lekarza, w autobusie PKS-u podsłuchał rozmowę o pewnym znachorze, który czynił wręcz cuda, a mieszkał niedaleko. Na drugi dzień był już pod drzwiami cudotwórcy. Ten wysłuchał z uwagą opowieści o problemach naszego bohatera i powiedział:
      - Mam na to sposób. Dam ci małego trolla, którego złapałem kiedyś w Norwegii. Zabierz go do domu i daj mu jakąś ciężką pracę, Jak troll będzie zajęty, to będzie Ci stał jak maczuga. Ale gdy tylko uwinie się z robotą to znowu ci zmięknie i będzie wisiał.
      Chłopina trochę niezadowolony wracał do domu, bo tak szczerze mówiąc nie za bardzo wierzył w zapewnienia znachora. Ale gdy wrócił postanowił spróbować. Kazał trollowi skopać ogródek. O dziwo gdy ten wbił w ziemię pierwszą łopatę, członek stanął chłopu jak maczuga. Radosny chłop rzucił babę na lóżko, zaczął zdzierać z niej ubranie i... nagle wchodzi troll i mówi:
      - Skończyłem.
      Fiut wrócił do stanu pierwotnego.
      - Ku**a - wrzasnął chłopina - To teraz buduj garaż... Fiut znowu zaczął się podnosić. Już się zabierał za babę....a tu wchodzi troll.
      - Skończyłem - mówi z uśmiechem patrząc na resztki erekcji swojego właściciela.
      Wtedy wstała baba i powiedziała coś na ucho trollowi, ten pokiwał głową i wyszedł. Erekcja wróciła, rzucili się na lóżko i tak baraszkowali bez jedzenia i bez spania cale trzy dni. W końcu chłop zapytał z ciekawości:
      - Jaką ty żeś dała temu stworzeniu robotę, ze już trzy dni nie wraca?
      Kobieta pociągnęła go za rękę nad pobliskie jezioro. Podchodzą... patrzą ....a tam troll siedzi nad brzegiem jeziora cały w mydlinach, wyciąga z wody chłopa kalesony, ogląda pod słońce i ze złością mruczy do siebie:
      - Cholera! Cały czas żółte na d*pie!
    • Przez ssv115511
      https://www.youtube.com/watch?v=SaSSot_EXNA
    • Przez Grzesiek12
      Mie za to rozwala to foto takie polskie
      Słaba imprezka w tym roku... - Demotywatory.pl
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj