sebarr

Szukam operatora JohnDeere 6910, 8120,

Polecane posty

sebarr    9

Jak w tytule, szukam operatora jona 6910 i 8120, orka, siew, talerzowanie, koszenie łąk i dużoooo przejazdów po asfalcie ze sprzetami i zestawami przyczep na których jest dużo więcej niż na wannie od tira. Praca sezonowa która może przekształci się w stałą-może. Jeśli ktoś szuka tylko ta stałe to niestety na tę chwilę nie u mnie. Szukam osoby młodej, wykształcenie obojętne. Warunek najważniejszy- jeśli ktoś jest FIZOLEM i  np. rozgrzany do czerwoności ciągnik gasi bez ostudzenia turbiny lub wstawia mu na zimnym silniku to nie ma czego u mnie szukać. Bardzo chętnie osoba do przyuczenia która nie jest nauczona złych nawyków z PGR-u. Stawka na tę chwilę to 15zł/godzina, jak będzie ktoś kumaty i nie będzie mu obojętny efekt wykonanej przez niego pracy to dojdziemy do 17zł.

Na tę chwilę szukam do przyuczenia, sprawdzenia, wybrania tego jednego- na tydzień lub dwa. Potem praca dopiero na żniwa i dalej przy grodzeniu pól siatką leśną i uprawa pożniwna i orka. Praca rejon Żary, Żagań, Szprotawa

tel 603 073 119

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol323    104

No dla mnie też bardzo daleko Ale żeby było blisko to byłbym chętny...


Mały, Skromny, Lubiany, ŁośQ :D
Pozdrawiam ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
icek1    179

te 15 zł to bardzo mało chyba że plus zakwaterowanie i wyżywienie bo na zachodzie stawki zaczynają się od 10 EUR plus zakwaterowanie i wyżywienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

bez obrazy ale nie porownuj euro do pln bo nie ma co porownywac i tyle w temacie

 

a co do stawki to jest bardzo dobra jak na polskie warunki

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

te 15 zł to bardzo mało chyba że plus zakwaterowanie i wyżywienie bo na zachodzie stawki zaczynają się od 10 EUR plus zakwaterowanie i wyżywienie

 

Stawka normalna u nas, a  jak tobie się nie podoba to wypierdzielaj na zachód to zobaczysz że tam za darmo dają.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wilhelm    408

"Rozgrzany do czerwoności ciągnik"... Chyba z niesprawnym układem chłodzenia, widać ze "gość" ciągniki posiada, ale chyba jest tzw. rolnikiem z marszałkowskiej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebarr    9

"Rolnikiem z marszałkowskiej"

 

zapomniałeś jeszcze dodać, że nie jestem PRAWDZIWYM POLAKIEM tylko jakimś mieszańcem, a ziemię którą mam, to po ojcu który za komuny ją ukrał bo był człowiekiem DRUGIEGO SORTU i dlatego ja jestem RESORTOWYM DZIECKIEM.

Co jeszcze? zapomniałem o czymś?

 

Czy nawet na tym forum musi być Polska A i Polska B? czy musimy się obrażać? szukasz pracy to pisz, chcesz wylać swoje życiowe żale to pewnie jest forum którego jedynym zadaniem jest szerzenie hejtu.

 

Praca jest w Polsce i dlatego taka kwota w złotówkach a nie inna w euro. Ja nigdy nie pracowałem u niemca- może dlatego, że nie znam języka niemieckiego- a lubię wiedzieć jak mnie ktoś obraża, zeby wiedzieć kiedy....dać mu w morde:-) Chłopak który u mnie pracuje kilka sezononów zarabia 18zł/h. Nie widzę problemu aby nowy/drugi zarabiał tyle samo- wystarczy że będzie umiał tyle co stary pracownik. A umieć musi orać, siać itp- nic nadzwyczajnego. Uwierzcie, że połowa niby pracowników nie potrafi tak wyregulować ciągna i pierwszej skiby aby na polu było gładko jak na stole, a podczas siewu z agragatami na przednim i tylnym tuzie tak ustawić głębokość pracy i ekrany aby nie sypało na boki. Stary pracownik to wszystko umie i wystarczy z nim dzień czy dwa pojeździć, poobserwować i można temat ogarniać.

 

Ale dosyć teorii, ktoś szuka pracy to proszę dać znać. Tym co tylko nabijają posty serdecznie dziękuję i kłaniam się. Sebastian

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BomV    190

Ja dzwoniłem do Pana z miesiąc temu w sprawie pracy na wakacje jestem z podkarpackiego jak coś to nadal moja oferta aktualna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wilhelm    408

Nie szukam pracy, bo mam jej u siebie od .uja. Zdziwiło mnie tylko to, co napisałeś o rozgrzaniu silnika "do czerwoności"... Wtedy jest już przegrzany i nic mu nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szu15000    231

Sebastian, czy zakwaterowanie jest? bo to dosc istotna sprawa. Ja jestem z powiatu Wschowskiego ale mimo wszystko za daleko na dojazdy. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebarr    9

Nocleg jest zapewniony, prowiant nie.

Jak mam czas to wstawiam grila i jemy, jak nie mam czasu to nie robię. A czas mam zawsze jak nic się nie psuje, więc to na waszej głowie spoczywa odpowiedzialność czy jemy coś na ciepło czy nie:-).   Każdego rana jedziemy do sklepu i każdy coś tam sobie kupuje. Potem za dnia zawsze gdzieś się kręcę to po śróbki to po smar, to też mi dzwonią bo jeden chce pączka a drugi sevendeysa bo rano zapomniał kupić.

Co do spania to proszę pamiętać, że na tę chwilę potrzeba mi sezonowo- najwięcej na czas pożniwny i siew. To nie jest robota na stałe z zamieszkaniem- przynajmniej nie na tę chwilę. Pracujemy od pn do pn jak jest np. kiepsko z pogodą czy jakieś problemy, ale ogólnie staramy się aby sobota i niedziala były wolne i wtedy można zjechać do domu.

Jeśli ktoś nie ma takiej potrzeby to dostaje papiery, kluczyki, kpl narzędzi żeby poradził sobie z wymianą dłuta czy urwanej śruby, kasę na dwa dni na ropę i zostaje do woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wilhelm    408

Sory że się wtrące, ale znajomy tez sezonowo zatrudnia w gospodarstwie i niewazne, czy pracują w danym dniu 8 h. czy 14, zawsze obiad jest.. Czy to akurat w gospodarstwie, czy na polu, ciepły posiłek kazdy dostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

No nie wygupiajcie się z tymi obiadami. Ja też zatrudniam ludzi do pracy w sezonie i poza i zapewniam tylko wodę ewentualnie kawę/herbatę a dokładniej czajnik i jakąś mikrofalę w której można sobie podgrzać przyniesiony obiad.

 

Jakbym miał obiady gotować to bym jeszcze kucharkę musiał zatrudnić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szu15000    231

Dokladnie, nie przesadzajcie z tym jedzeniem.. Seba, w jakich dokladnie miesiacach/tygodniach ta praca? bo w zniwa nie moge, poniewaz siedze na kombajnie w domu, ale na pozniwne akcje,orki i siew generalnie luzik :) mozna wiedziec dokladnie jaka gmina/powiat? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

Tyle że ja nie prowadzę PGR za państwowe pieniądze tylko gospodarstwo które ma przynosić zyski. Jak nie pasuje to nikogo nie zmuszam do pracowania u mnie.

 

 

Jak ktoś pracuje w fabryce to też mu obiady gotują? A czym się różni rolnictwo od fabryki?

 

Obiadki to sobie w domu można gotować. 

 

 

sebarr i tak okazał "wspaniałomyślność" z tym grillem. 

Edytowano przez B3Agro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AleksanderX    522

Wam już się w głowach poprzewracało KUŁACY by tak złe traktować ludzi

Edytowano przez AleksanderX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wilhelm    408

Checie zeby po 16 godzin ktos na was za***rdalał i nawet na obiad was nie stac ? Polacy, Polacy., sk***ysyny pazerne, katolicy j**ani w dupe.
"Okazał wspaniałomyślność"., ha ha ha.. Chcieliście folwarki, to napierdalajcie 24 na dobe sami, wtedy zarobicie wiecej bo nikomu płacić nie trzeba będzie.. Nie dajcie sie chłopaki tym pazernym wieprzom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

Chłopaczku  ,wjakim ty świecie żyjesz. Płacę pensję więc oczekuję pracownika. 16 godzin? To chyba ty tak robisz . U mnie dzień pracy trwa 1 godzin. I co mam kucharkę zatrudnić? 

 

Nie pasuje to do niemca droga wolna. Ciekawe czy Helga obiadki gotuje ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wilhelm    408

U pobliskiego "obszarowca" pracuje kilkunastu Ukraińców i żarcie raz dziennie im przysługuje, bo sobie to wywalczyli. Właścicielowi to nie pasuje jak .uj, bo w restauracji zamawia, ale co ma zrobić.. A Ty gostek, nie porownuj pracy na etacie, 8h na dobe, do roboty 16-18 godzin dziennie. Chyba ze w zniwa robicie do 15 ej, albo takie tam bezrobocie jest, ze ludzie zgadzaja sie na kazde warunki..
Chłopaki zaczynają o 7 rano, to zjezdżają po północy "na plac" w żniwa. W sezonie cięcia kuku i wykopków warzyw, dniówka trwa do 22.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

Ale kto zaczyna żniwa o 7?  u mnie ludzie nie pracują więcej niż 10 godzin. I co - kucharkę mam zatrudniać? Człowieku w jakim świecie ty żyjesz. Zatrudniam pracowników na normalny eteat , może czasami nadgodziny i mam im obiady gotować? 

 

Dodam że ci co pracują u mnie cały rok to mają 8,5 godziny dniówki  w tym 30 minut niepłatnej przerwy. I co też obiady mam serwować?

 

Ja to takim jak ty życzę kilku miesięcy pracy w rolnictwie na zachodzie - posmakowałbyś obiadków.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wilhelm    408

To w jakim Ty żyjesz świecie, że pracownicy nie robią więcej niż 10 godzin dziennie...? Sezon prac w polu, to minimum 12, ale to sporadycznie.. Normą jest 14-16 godz. i więcej w okresach "górek" takich jak zniwa, wykopki, siewy..
Może jeszcze macie wolne soboty i niedziele ? A ja takim jak Ty życzyłbym kilku tygodni pracy u polskiego obszarowca... posmakowałbyś dobroci "rodaka" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomasek    33

Chłopaczku  ,wjakim ty świecie żyjesz. Płacę pensję więc oczekuję pracownika. 16 godzin? To chyba ty tak robisz . U mnie dzień pracy trwa 1 godzin. I co mam kucharkę zatrudnić? 

 

Nie pasuje to do niemca droga wolna. Ciekawe czy Helga obiadki gotuje ;) ?

o i tu cie zaskocze bo Helga obiad gotuje a jak nie to catering i to jest to bardzo popularne tutaj jest jedno gospodarstwo w okolicy w ktorym na stale robi kucharka i wydawane sa sniadania obiady podwieczorki i kolacje dla okolo 10 osob.  PO za tym panowie biznesmeni tym ktorzy pracuja ciezko i na nadgodziny przysluguje raz dziennie cieply posiłek ale to tzreba sie z kodeksem pracy zapoznac  a watpie ze ktos z was miał go kiedykolwiek w reku.

Edytowano przez tomasek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Necronom12
      Cześć, 
      gdyby ktoś potrzebował pomocy w gospodarstwie, jako fucha w nawałach, lub jakieś inne prace - chętnie pomogę. Obszar - województwo śląskie. Ogarniam jazdę ciągnikami, maszynami itp. 
       
      Pozdrawiam 
    • Przez yacenty
      Witam,
      Szukamy pracownika - redaktora prowadzącego do portalu o tematyce maszyn rolniczych z naciskiem na ciągniki rolnicze.
      Chętnych zapraszam na PW.
    • Przez Ostina
      Ma ktoś z Was doświadczenie w zatrudnianiu osób z Ukrainy do gospodarstwa? Może ktoś poleci agencje pracy z którą współpracował przy zatrudnieniu takiej osoby?
    • Przez yacenty
      Witam serdecznie,
      Chciałbym zaprosić Cię na wywiad - rozmowę online.
      Spotykamy się dziś, czyli w środę 08.11 o godzinie 19:00. Link do spotkania: https://meet.google.com/str-jbjo-vhd?hs=122&authuser=2
      Spotykamy się również jutro - czyli w czwartek 09.11 też o godzinie 19:00, Link do spotkania: https://meet.google.com/kfw-xzfx-nfa?hs=122&authuser=2
      Będziemy rozmawiać o ciągnikach rolniczych i nie tylko?
       
      Spotkanie potrwa 60-75 minut.
      Za aktywny udział w wywiadzie oferujemy wynagrodzenie - 150 zł.

      Ilość miejsc ograniczona.
      Chcesz wziąć udział? Odpisz na tę wiadomość.
      Aby wziąć udział w wydarzeniu nie potrzebujesz kamery, wystarczy komputer / laptop/ smartfon z działającym mikrofonem i słuchawkami.
      Masz pytania? Pisz śmiało!
      Pozdrawiam,
      Jacek
    • Przez yacenty
      Organizujemy rozmowę w gronie kilku osób na temat marek i produktów rolniczych. Za udział w rozmowie płacimy wynagrodzenie 150 zł na rękę (przelew na konto). Czas trwania spotkania około godziny.
      Do wyboru godzina spotkania: pierwsze 15:00, drugie 20:00.
      W spotkaniu może wziąć udział max 6 osób.
      Spotkania odbędą się w czwartek oraz piątek.
      UWAGA - spotkanie piątkowe, pierwsza pora to 15:00, druga pora 19:00.
      Zapraszamy rolników niezależnie od profilu produkcji oraz wielkości gospodarstwa.
      Zapisy: wyślij wiadomość prywatną, lub napisz email: jacek@agrofoto.pl
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj