Skocz do zawartości
utek

Korpus tylnego mostu i skrzyni biegów C-360 - waga

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Waga
utek    6

Potrzebuję informacji na temat wagi korpusu tylnego mostu i korpusu skrzyni biegów do Ursusa C360. Same obudowy, bez "wnętrzności".

Części i akcesoria do ciągników i maszyn rolniczych. 

Zapytania i wyceny email: utek1984@wp.pl

Wystawiamy faktury.

admon1212    4

około 120-160 kilogramów tylny korpus a skrzynia niewiem ale też pewnie około 200

utek    6

Udało się zważyć. Waga tylnego mostu ok 125kg, skrzynia biegów ok 123kg.

Części i akcesoria do ciągników i maszyn rolniczych. 

Zapytania i wyceny email: utek1984@wp.pl

Wystawiamy faktury.

Wiadomość z agroFakt.pl

rafff24    26

możliwe, skrzynia w zeszłym roku do mycia to we 2 osoby spokojnie, potem na boki już sam odwracałem,

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez wudar944
      Witam.
      Ostatnio robiłem remont przekładni głównej c360 .Wymieniłem koło talerzowe na skośne polskiej firmy , satelitki ,sworznie , łożyska i koła koronkowe na nowe . Luz ustawiony na ,,gazetę "Podczas jazdy na 5 biegu nie słychać nic po za dźwiękiem silnika niestety podczas hamowania silnikiem słychać hałas z prawej strony .Czy to może być źle ustawiony atak czy zwolnica która ma spory luz może robić taki hałas?
    • Przez TheEnd
      Cześć, skrzynie zrobiłem teraz czas na most. Most ze skrzynią rozdzielony i nie wiem jak się dobrać do wałka ataku i jego łożysk, ma luz wzdłużny około 4 mm i boczny też spory. Czytałem sporo i już nie wiem w którą stronę to ma wyjść, czy do mostu czy do skrzyni? 
      pozdrawiam
    • Przez janusz14
      mam ursusa c-360 i nie wiem coo mi się stało z wom ale nie moge go wyłączyć nawet jak na chama pociągne to dźwigienka ani drgnie ,;/ co może byc powodem tej awarii. jak usunąć tą usterkę;]?
    • Przez bolo12121
      Panowie co może być przyczyną stukania w zwolnicy np przy ruszaniu z miejsca do tyłu lub do przodu ale tylko pod obciążeniem np z załadowaną przyczepą słychać takie stuknięcie dodam jeszcze ze na łączeniu pochwy i zwolnicy od czasu do czasu kapnie olej ??????
    • Przez ptaszyna
      Witam! Jak w temacie chciałbym się zapytać czy można założyć kompletne zwolnice z pochwą od 360 do zetora lub odwrotnie, czy są potrzebne jakieś przeróbki. Proszę niech ktoś się wypowie kto przekładał i jaki był efekt.