pawelek11

Landini nie liczy motogodzin

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
pawelek11    24

Witam mam problem w ciągniku Landini 7880 z 1999r jest w nim elektryczny licznik motogodzin od pewnego czasu nie liczy motogodzin i nie pokazuje obrotów silnika. Początkowo pokazywało obroty ale zaniżone. Co może być tego przyczyną? Liczę na pomoc.

Wiadomość z agroFakt.pl

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez szczurek05w
      Czy na zdjęciu to będzie filtr od hydrauliki ? czy od dołu sie wyjmuje wkład 

• Przez GRPakosz
      Landini mythos 110 . Zapala sie kontrolka cisnienia oleju w ukladzie hydrauliki   (hydraulika dziala) . Co moze być tego przyczyną?  
    • Przez tomekviki2
      Witam,mam pytanie czy ktoś z was posiada taki traktor ,prosiłbym o opinię.
    • Przez Grabos1981
      Witam. Co sądzicie o założeniu do Landini Legend 115 turbosprężarki?  Wiem że są tu inne korbowody i tłoki jak w modelach oryginalnie uturbionych ale myślę że silnik spokojnie wytrzyma parę koni więcej. Na początek starczyło by jakby było z 15Km więcej. Rozgłądałem się za czymś większym ale kolejny ciągnik na podwórku to chyba będzie już przesada. A za tego nikt mi się da tyle ile w niego doinwestowałem.
    • Przez tobiasz19964
      Witam. W pobliżu mojego miejsca zamieszkania na sprzedaż wystawiono Landini Vision 105 sprowadzony z zagranicy  2007 rok, 6300 mth posiadający 99 koni mechanicznych. Ciągnik jest w ładnym stanie wizualnym i technicznym  turbina założona została nowa poza tym jak go zapale i zostawię rewers w pozycji neutralnej zaczyna jechać do przodu ale to chyba od zimnego oleju gdyż stoi na dworze( znajomemu w NH też tak robi i twierdzi że od zimna olej..) Za ciągnik żąda 65000 złotych. Niestety w mojej okolicy nie ma żadnego Landini a opinie na temat tych ciągników są podzielone. Moim zdaniem za tą cenę ciągnik jest interesującą propozycją. W związku z czym chciałbym zapytać o obiektywna opinie na temat tego ciągnika bądź marki Landini. Z góry dziękuje za odpowiedzi.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.