Skocz do zawartości
robertbara

Prawa autorskie do zdjęć

Polecane posty

klama    4

jest to temat o prawach autorskich do zdjec wiec tutaj uroczyscie oswiadczam ze moje zdjecie mogo byc wykorzystywane przez uzytkowników AF do filmików . tylko prosze potem o nadeslanie mi linku o tym filmiku na PW

POZDRO KlaMa

ROLNIK7    16

A co jeśli ktoś umieszcza zdjęcia z AF na wrzucie? Bo ostatnio zauważyłem coś takiego...

klama    4

zależy czy pytał sie własciciela o zgode . wypadało by napisac do tego goscia ...........

zetor5321    1

podajcie link do tych fotek ?

może uda sie znaleść właściciela na AF ?

albo może nie ma orginału a chiał umieścić

rolpres2    0

A jak to działa w drugą stronę? tzn. jak umieszcza się np. skan z gazety czy książki w necie i pisze jego źródło (na stronie gdzie regulamin nie zabrania tego albo np. na własnej stronie), w dobrej wierze aby np. podzielić się w ten sposób z innymi osobami ciekawymi archiwalnymi fotkami. czy jakby ktoś kto dysponuje prawami do tych fotek się bardzo przyczepił mógłby wystapić np. o kasę?

kostek    3

i jeszce pozdrawia nas :D koleś ma nasra** we łbie i jak bardzo twierdzi ze to wszytkie jego maszyny :D:)

klama    4

juz ten link byl w jakims temacie o filmikach , ale koles ........ jeszcze taki bezczelny ...............

Adik_ziel    3

Ten gościu tak sie skompromitował że szok i jeszcze pierwsze foty Jacka i mówił ze to te same ciągniki tylko z innymi maszynami :D :D :)

zetor5321    1

ale szczerze mówiąc gdy umieszczamy fotki w internecie

to trzeba sie liczyć że ktoś skopiuje itp.

nie można usunąć tej fotki tak aby nikt jej nie miał

Adik_ziel    3

Jasne skopiować ale nie podawać za swoje i beszczelnie sie kłócić ze to jego i jeszcze obrażać innych >.>

krolikNH    56

Uuuuuu ten gość mnie naprawde wku**ił, to co zrobił to jest szczyt sku****yństwa. Jak śmiał podać, że to jego sprzęt... :angry:

PS. Na końcu filmiku zapomniał uciąć zdjęcia Lexiona bo wyraźnie w prawym górnym rogu pisze "posted to farmphoto.com"... :angry:

krolikNH    56

Wskrzeszam temat, ponieważ nie wiem czy wiecie, ale ten gostek usunął ten film wideo... ;) Koleś najwyraźniej zmiękł... :)

JarekWLKP    1

Nie wiem czy ten link niedaleko początku tematu dotyczył mojej fotografii Fortschritta, ale tak myślę. Dzwoniłem do osoby wystawiającej aukcję i grzecznie prosiłem o usunięcie fotografii lub zapłacenie za jej użycie. Poinformowałem również w/w osobę o konsekwencjach niewykonania tych czynności, czyli powiadomienia władz ścigania. Koleś troszkę się przestraszył <_< Po upływie kilku godzin zdjęcia znikły z tej aukcji.

Chota    1

hmm tak mi przyszlo do glowy z tym kopiowaniem fotek i... np na fotce niemozna zkopiowac zdjec a czy na Af dałbo by sie cos takiego wkrecic.?.?.?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się