krzychuUrsus360

On szuka jej z gospodarstwem

Polecane posty

Gość   
Gość

- to by powiedzieli,że już mi całkiem odwaliło...😋 ...ładne są😓 jednak drugiej bańki rozmieniać nie będę..Romano nie szalejemy😉😎😂😂😂😂😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman4321    1385

Takie szaleństwo jest dopuszczalne niech mówią😄

Używka za dobre pieniądze i można dziarać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ta..ludziom gęby nie zatkasz..😲a szkoda,bo niektórzy widzą czyjeś pod lasem- a swojego pod nosem  to już nie...👎 a szlag tam..trudno się mówi ;)

Dzisiaj zakończę żniwa...i już wiem,że raczej nie będzie z czym ,,poszaleć"-.... to wiesz😌 na mnie  nie masz co liczyć- nie jest źle,ale wysuszone ziarno :/ ;)😛

A co tzn. ,,dziarać"?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cinek1808    1746

Zazdrość jest wszędzie.  Kupisz coś nowego to już sąsiad . Skąd on miał na to pieniążki.  A potem ploty po okolicy.  

Nowy samochód chcesz kupić?    

Dziarać to robić tatuaż.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A chcę :) zastanawiam się jeszcze, a z moim niezdecydowaniem,to potrwa :/

moja gmina już ma wolne- burmistrz skrócił im czas pracy, ponieważ podobno w biurach mają 33,7- kodeks pracy....ble,ble,ble...a co ma powiedzieć rolnik, no ok- w kabinie jest klima,ale wiecznie coś...i trzeba pobiegać...powinni naszą pracę podciągnąć- pod szkodliwą:) 15lat i emerytura😂☺️

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cinek1808    1746

Na autocentrum.pljest porównywarka nowych aut.  Wpisujesz jakie ma być i wyskakuje ci kilka opcji.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman4321    1385

Dajesz sobie radę  i masz plusika odemnie😏😀 pa teraz za chwilu dożynkowy toaścik😜

dziarać hmm... czyli np poupalać kapora pod lidlem na prkingu

 

Osiołkowi w żłoby dano
W jeden owies, w drugi siano.
Uchem strzyże, głową kręci,
I to pachnie i to nęci;
Od któregoż teraz zacznie,
Aby sobie podjeść smacznie?
Trudny wybór, trudna zgoda:
Chwyci siano, owsa szkoda,
Chwyci owies, żal mu siana.
I tak stoi aż do rana,
A od rana do wieczora;
Aż nareszcie przyszła pora,

Że Oślina pośród jadła
Z głodu padła.

ale jak są smaki to nie jest źle😜 znaczy sie chęci😌

Edytowano przez Roman4321

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Dnia 26.07.2019 o 14:17, cinek1808 napisał:

Dopiero teraz opel przechodzi technologie francuska.  O ile crossland i grandland to już typowo francuskie , insignia b tak w połowie.  To astra dopiero do faceliftingu przechodzi na zła stronę.  

Prawie Insignia b i astra po lifcie nic nie odziedziczyła po francuzie, Insignia jest ostatnim autem od gm, a astra przeszła lifting bez większych zmian

Dnia 27.07.2019 o 06:59, tess napisał:

Ze sportowych- wstyd się przyznać, ale już wyrosłam-gdybym mogła spęłnić marzenie, to pewnie padło by na Audi RS5... Jednak życie..więc zastanawiam się nad Citroenem c5. I pewnie teraz bedę niezdecydowana😅 tydzień później ,,nie wiem"...🤣😋

Jak można marzyć o rs5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
themrsakmejek    1008
5 godzin temu, tess napisał:

A chcę :) zastanawiam się jeszcze, a z moim niezdecydowaniem,to potrwa :/

moja gmina już ma wolne- burmistrz skrócił im czas pracy, ponieważ podobno w biurach mają 33,7- kodeks pracy....ble,ble,ble...a co ma powiedzieć rolnik, no ok- w kabinie jest klima,ale wiecznie coś...i trzeba pobiegać...powinni naszą pracę podciągnąć- pod szkodliwą:) 15lat i emerytura😂☺️

No nie wszyscy mają tak dobrze że mają klimę w ciągnikach, w starszych to szklarnia normalnie 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
5 godzin temu, extrabyk napisał:

...a dziergać to robić na drutach na przykład sweter 😆

...jedyne druty jakie znam- to te od siatki leśnej😂 

Songo jak to jak....szybko😅 ale, to tylko wierzchołek góry.... :)

Też mam w starym ten ból -ale nie śmiać się...zainwestowałam 200zł w klime i nawet pomaga ;) mówiłam nie śmiać się😂 wycierać monitory 🤗😛  serio!!!😛 

Ja też wolę ciepło :)

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LuckyLuke12345    230
2 minuty temu, tess napisał:

...jedyne druty jakie znam- to te od siatki leśnej😂 

Songo jak to jak....szybko😅 ale, to tylko wierzchołek góry.... :)

Też mam w starym ten ból -ale nie śmiać się...zainwestowałam 200zł w klime i nawet pomaga ;) mówiłam nie śmiać się😂 wycierać monitory 🤗😛  serio!!!😛 

Ja też wolę ciepło :)

 

 

Aaaaaahahahaha😂 

Francuza chcesz kupić? Aaaaahahahaha😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ehhh pewnie nic z tego i tak nie wyjdzie- ja jestem od zarabiania :/ jak mam wydać-to dostaje ujwicy😋 Chyba,że chcę ,,kogoś" wkurzyć...e to wtedy liczy się rozmiar jachtu😂 A co... moje znajome, to se wstrzuykuja i tu, i tam i siam...nawet se doklejają....że najpierw wchodzą do pokoju jej rzęsy- a potem reszta🤣 całymi dniami w salonach...a ja lubię inne salony- czy to źle?..Laky co ty taki anty francuski?

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LuckyLuke12345    230

Nie jestem anty francuski,do busów nie mam prawie nic, a jeżeli chodzi o limuzyny to tyłek ma wozić samochód niezawodny i bezpieczny. Tess jesteś prawie ogarniętą osobą, więc zastanów się nad żabojadem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A idź Ty...😂 jak coś wypierdzielisz-to klękajcie narody😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LuckyLuke12345    230

Noooo, dla ciebie to ciężki temat.  A tak z ciekawości, to o czym pisałaś o mnie  z Zosią? Bo pisałaś. Podobnież pierwsza zaczęłaś z nią dyskusje o mnie? 😂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Co? Ty weź..- nic mnie nie interesuje i nikt- nawet nie żartuj- już byś oberwał! Jak mnie wkurza właśnie takie podchodzenie człowieka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez radekz200
      Zapraszam do dyskusji na temat nowej seri 👍
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj