Polecane posty

pedro2    7226

Cały rok to nie jest tylko listopad i grudzień. Niestety niektórzy mają chyba krótką pamięć, weźcie sobie faktury do rączki i policzcie śr cenę. Minka zrzednie, teraz 1.4 1.5 netto i już dobrobyt. Po ile była sianokiszonka na wiosnę? Wyslodki, qq, soja?
Piątnica za pk płaciła dużo lepiej niż mlekpol za extra


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorr6441    365

mlekovita wys-maz za Listopad 1.43 dla vatowca  pow 30tys     4.2tł  -3.45 bi      zawsze moze byc lepiej ale juz mozna zyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dziwne, bo z Baranowa sms o 5 groszach premii za grudzień i 5 groszach na udziały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

skąd takie info o dodatkowych 20 groszach? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszekb    40

z wys-maz tez 5gr podwyzki i 5 na udział, takze niewiem jak mogles 7 dostac...

Napisałem jakiego smsa dostałem . Może udziałowcy są inaczej rozliczani jak nie udziałowcy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alfa    1196

Zobacz kto pierwszy napisał o tamtej podwyżce i kto teraz :) bo ja tak mowie i tak będzie hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATr    409

Napisałem jakiego smsa dostałem . Może udziałowcy są inaczej rozliczani jak nie udziałowcy .

Ja też nie jestem udziałowcem i dostałem z wysokiego SMS taki jak wszyscy że 5 gr podwyżki i 5 gr na udziały ale jak to rozumieć w moim przypadku to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

Zobacz kto pierwszy napisał o tamtej podwyżce i kto teraz smile.png bo ja tak mowie i tak będzie hehe smile.png

 

powiem Ci że jakbyś znowu miał rację to dobra flaszka Ci się należy :) ale pożyjemy zobaczymy :) czyli za grudzień ma być 36 groszy czy 20 zamiast 16? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATr    409

Jak mlekpol się rzuci na 20 gr podwyżki a Mlekovita na 5 to coś się prezesi nie dogadali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piwo111    4

Mlekovita Wysokie mazowieckie białko 3,35-3,40 tł 4.10 cena 1.32 . Do kolegi powyżej czy podnieśli coś za grudzien ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol323    104

Woow taka podwyższa jak zbawienie.... tylko co z tego jak walą somatyki i bakterie ! Jak zobaczą ze z somatyk wychodzisz to bakterie idą w góre... i weź bądź tu madrym... Za nasz rejon się uwzieli...


Mały, Skromny, Lubiany, ŁośQ :D
Pozdrawiam ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

 

Woow taka podwyższa jak zbawienie.... tylko co z tego jak walą somatyki i bakterie ! Jak zobaczą ze z somatyk wychodzisz to bakterie idą w góre... i weź bądź tu madrym... Za nasz rejon się uwzieli... 

a skąd kolego jesteś? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hodowca9009    1

Napisałem jakiego smsa dostałem . Może udziałowcy są inaczej rozliczani jak nie udziałowcy .

Możliwe, że Lubawa daje 7 gr, bo jak szukaliśmy mleczarni to kierownik skupu (pan F.) mówił mi, że zależy im na zwiększeniu liczby dostawców, zwłaszcza w kuj-pom bo już jeżdżą do niektórych w okolicy, ale potrzebują dużo więcej, żeby odejść od kupna przerzutu. U mnie (kuj-pom), ceny są jedne z najniższych w kraju. Mówił nam też, że przy większych ilościach (ponad standardowe progi cennikowe, tzn 50tys i więcej) można liczyć na dodatkową dopłatę.

 

My jednak wybraliśmy Sierpc od stycznia. Opinia ich dostawców najbardziej mnie przekonuje. Nawet w kryzysie w tym roku płacili najwięcej w okolicy i co by nie mówić to poza Piątnicą jak dla mnie mleczarnia z najstabilniejszą ceną w kraju.

Edytowano przez hodowca9009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Mlekpol bierze 50 milionów euro kredytu na proszkowni w sumie teraz jest dobry czas bo euro drogie mlekovita buduje bez pożyczki dostało też dofinansowanie z unii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DanielFarmer    1379

to jednorazowa premia a nie podwyzka w mlekpolu.za dobrze by bylo.narazie kolo 1.4zl brutto sie kreci i pewnie tyle za styczen bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolstudent    182

I mnie już info doszło ze podwyżka w mlekpol o 20groszy z czego 5 na udział. I to podobno już na stałe. Jak będzie czas pokarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez drewcio
      Witam, orientuje sie ktos coz to za dojarka? (Model, nazwa)
       

       
      Poszukuje katalogu czesci oraz instrukcji do takiego wynalazku.
       
       
    • Przez Czyzyk97
      Witam agroforumowiczów ostatnio jest głośno o rejestracji chłodni do mleka.
      Jak dokładnie wygląda sytuacja,macje już zarejestrowane chłodnie? Do kogo/gdzie udać się po poradę/pomoc ?
      Dzięki za wypowiedzi Pozdrawiam
    • Przez dawid141413
      Wiitam, stoję przed wyborem nowego schładzalnika do mleka i prosiłbym o opinie na temat firmy EUROTANKS
    • Przez kris14
      Witam wszystkich
       
      Zwracam się z uprzejmą prośbą o wypełnienie poniższej ankiety, której celem jest uzyskanie informacji na temat zachowania konsumentów na rynku mleka spożywczego. Ma ona charakter anonimowy i służy wyłącznie celom badawczym. Zebrane w ten sposób dane pomogą w sformułowaniu wniosków, które zostaną zawarte w pracy magisterskiej. Proszę o szczere odpowiedzi.
      https://www.webankieta.pl/ankieta/254656/zachowanie-konsumentow-na-rynku-mleka-spozywczego.html
       
      Z góry dziękuję za udział w badaniu w imieniu swoim i przyszłej Pani Magister.
    • Przez Robert_Mobile
      Witam wszystkich, 
      obecnie mamy w fazie testów oprogramowanie dla weterynarzy: http://getcloudvet.com/
       
      Jesteśmy w trakcie zbierania wymagań co do aplikacji mobilnej dla hodowców bydła, obecnie na liście mamy: 
      zarządzanie stada (dodawanie bydła przez skan kodu z kolczyka za pomocą aparatu), dodawanie wydarzeń (inseminacja, choroba, szczepionka, wycielenie) kalendarz stada - na podstawie informacji uzupełnionych w stadzie propozycje zasuszania, wycielenia etc. Co waszym zdaniem, zdaniem praktyków powinno się znaleść w aplikacji. 
       
      Jeżli ktoś chce testować aplikację zapraszam do zapisania się na stronie http://getcloudvet.com/.
       
      Ucinając dywagacje o cenę, aplikacja ma być darmowa dla gospodarstw poniżej 35 sztuk bydła. Powyżej symboliczny abonament lub chamskie reklamy - opcja do wyboru  
       
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj