Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

zamówione w zeszły piątek po 3,29 i do dziś nie dojechało podobno nie mogą się odrobić jedno dobrze,ze jak przywiezie po niedzieli to cena zostaje i fakturka będzie ze stycznia

gacek sośno

Edytowane przez soltys48
Opublikowano

Będzie tanieć,Iran wraca do gry i zapowiedział zwiększenie wydobycia jak na dobre ruszy cena na pewno znów spadnie. Iran to jeden z największych producentów.

Opublikowano

Panowie czy dostajecie od waszych dostawców zaświadczenie z próbki badanej bo mi tak owe przyszło z F vat 

Liczba cetanowa 51 

temperatura mętnienia  -7 

zimnego filtra -27 i inne parametry jak spadnie do 3zł to kupuję następnego tyś-a ,w co wątpię 

Opublikowano

Gucio gdzie to paliwo i po ile? dzwoniłem dzisiaj do hurtowni MŁYNAREK z Białej to pow.mi po 3,40 i jeżeli wezmę 1000litrów to przywiozą jutro a jak mniej to trzeba parę dni poczekać(a maja do mnie ok.100km )

Opublikowano

Tobi866- Paliwo z EXTRANS Płaciłem 10 stycznia po 3,55 teraz pewnie coś taniej .Tylko się pytam czy przysyłają z F-Vat protokół z próbki . Czytaj ze zrozumieniem bo napisałem jak spadnie do 3zł to kupię kolejnego tyś ale jak na razie słabo to widzę 

Opublikowano

Panowie czy dostajecie od waszych dostawców zaświadczenie z próbki badanej bo mi tak owe przyszło z F vat 

Liczba cetanowa 51 

temperatura mętnienia  -7 

zimnego filtra -27 i inne parametry jak spadnie do 3zł to kupuję następnego tyś-a ,w co wątpię 

Ztaką temperaturą mętnienia to strach lać w zimie.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez kuba24051
      pora zalozyc nowy temat. jak u was z cena?
      Michalczyk dzis 670+vat a cena od 640-670
    • Przez agroRolniTV
      Witam.
      Kolega będzie sprzedawał prasę Claas Variant 360RC z 2012 roku i nie jest do końca pewny za ile wystawić.
      Tą belarką zrobił około 20tys. bel
      Może znajdzie się ktoś kto się zna i wyceni taką prasę, mniej więcej.
      Z góry dzięki, pozdrawiam
       

    • Przez jarek2030
      Witam! Mam problem ponieważ chcę sprzedać słomę po mieszance jęczmienia/owsa/pszenicy 2.70 ha i kolega chce sobie kupić i zbelowac tą słomę moje pytanie jest ile wziąć od belki zestaw to Case maxxum 135 i class Variant
    • Przez Anetka1
      po ile kupujecie nasiona zbóż kwalifikat
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v