Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Lubelskie w Ostrzycy k.izbicy kupione 2tys po 3.30
Myślę że, jeszcze pójdzie w dół

Edytowane przez k110
Opublikowano (edytowane)

żeby w hurcie u nas otarła się o 3zł albo spadła niżej, musiała by na giełdzie pewnie być koło 25 dolców albo mniej, mała szansa wg mnie, tym bardziej, że wszyscy mocno działają żeby ograniczyć spadki ropy,  tak niska cena jest problemem nie tylko dla Rosji, słychać w mediach, że i Arabia Saudyjska zaczyna wymiękać, jak dla mnie będzie raczej koło 30 dolców, lekko powyżej a jak się zacznie wiosenny boom to pójdzie w górę, chyba, ze się coś na rynku wydarzy nie przewidzianego

2,6 to wg mnie dobra cena, więcej bym kupił jak bym miał możliwość

Edytowane przez majkel207
Opublikowano

rozlewnia orlen, paliwo z certyfikatem jakości a nie na słowo że dobre - cena na dziś 3,54 brutto od tysiąca do 5 tyś litrów (później może jakiś rabat). Cena ma się utrzymać a na pewno nie stanieje - info od ekspertów.

Opublikowano

Dzisiaj ropa 34,41 i taki wpis znalazłem w necie:Cztery państwa odgrywające znaczną rolę na światowym rynku ropy, w tym Rosja i Arabia Saudyjska, uzgodniły we wtorek zamrożenie pułapu wydobycia ropy dla zahamowania spadku cen, ale na razie nie wiadomo, czy przyłączą się do tego inni globalni producenci.

Porozumienie zawarli na niezapowiedzianym wcześniej spotkaniu w stolicy Kataru Dausze ministrowie do spraw ropy państwa-gospodarza oraz Arabii Saudyjskiej, Rosji i Wenezueli.Tak więc szykują się zmiany ,bo wszyscy dostają po kieszeni nie tylko Rosja i na pewno wiosna nie będzie już tak tania, a i ropa pociągnie w górę rzepaki i pszenicę.

Opublikowano

rozlewnia orlen, paliwo z certyfikatem jakości a nie na słowo że dobre - cena na dziś 3,54 brutto od tysiąca do 5 tyś litrów (później może jakiś rabat). Cena ma się utrzymać a na pewno nie stanieje - info od ekspertów.

 

Drogo u was. Dzisiaj w Lublinie na stacji Orlen 3,56 na dystrybutorze a przy większej ilości powinien być jakiś rabat.

Opublikowano

ja mam sprawdzonego dostawcę, zresztą jak leje do osobówki to czuje w czasie jazdy jak jest słabe paliwo, to co kupuje wydaje mi się deczko lepsze jak zwykły ON z orlenu, więc po co przepłacać za ich paliwo

Opublikowano (edytowane)

Jakie firmy polecacie ? Piotrans dzwoniłem wczoraj było po 3,30 czy tam 3,33. Ale sam nie wiem moze polecicie jeszcze ciekawe dobre cenowo i jakosciowo ?

Edytowane przez lukasz493
Opublikowano

Jeśli chodzi o PioTRANS to z całą odpowiedzialnością mogę polecić. Od dwóch lat biorę tylko od nich co miesiąc 1200l. Filtry po roku użytkowania są naprawdę czyste.

Podczas tankowania dostajesz wydruk z komputera odnoście daty i ilości tankowania oraz WZ-tkę. Certyfikat jakości na życzenie wraz z fakturą przychodzą pocztą.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez kuba24051
      pora zalozyc nowy temat. jak u was z cena?
      Michalczyk dzis 670+vat a cena od 640-670
    • Przez agroRolniTV
      Witam.
      Kolega będzie sprzedawał prasę Claas Variant 360RC z 2012 roku i nie jest do końca pewny za ile wystawić.
      Tą belarką zrobił około 20tys. bel
      Może znajdzie się ktoś kto się zna i wyceni taką prasę, mniej więcej.
      Z góry dzięki, pozdrawiam
       

    • Przez jarek2030
      Witam! Mam problem ponieważ chcę sprzedać słomę po mieszance jęczmienia/owsa/pszenicy 2.70 ha i kolega chce sobie kupić i zbelowac tą słomę moje pytanie jest ile wziąć od belki zestaw to Case maxxum 135 i class Variant
    • Przez Anetka1
      po ile kupujecie nasiona zbóż kwalifikat
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v