Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Gacek Sośno dziś podwyżka od piątku +6gr na 3,4 na jutro kolejna na 3,45

ZAmawiałem w piątek po 3,34 przywiózł dziś chciałem więcej kierowca każe dzwonić do szefa a szef niema mowy to sąsiad wziął po 3,4 ;)

Opublikowano

Chciałbym kupić 500 litrów ropy verwy z Orlenu, przy tej ilości to już jest hurt? W jaki sposób wygląda taki zakup? Mam jechać na stację z jakąś beczko czy by mi to przywieźli? Mam małe gospodarstwo to na 2 lata by mi starczyło.

Opublikowano

A na co ci verwa, chyba że do auta? Poszukaj w okolicy tych co sprzedają paliwo z cystern, tylko u nich takie ceny, lecz wątpię aby przywieźli verwę, bo pewnie musiał by zalać komorę tylko dla ciebie. Jeśli nie znajdziesz, jedź na stację i popytaj o rabacik przy tej ilości.

Opublikowano

Chciałbym kupić 500 litrów ropy verwy z Orlenu, przy tej ilości to już jest hurt? W jaki sposób wygląda taki zakup? Mam jechać na stację z jakąś beczko czy by mi to przywieźli? Mam małe gospodarstwo to na 2 lata by mi starczyło.

za dwa lata to nawet z verwy wszystko co dobre wywietrzeje i zmieni swoje własciwosci Pamietaj ze dystrybutorzy paliw polecają robic zapasy na miesiac gora dwa Choc ja czesto kupuje na 4-5 miesiecy 

Opublikowano

3.5 to ja na CPN tankuje więc przy takiej ilości dostawce bym zmienił

U nas (na podlasiu ) za wielkiego wyboru nie mamy odnosnie dostawcow ! w primie zawsze było drogo a jakosc srednia ,przy -17 samochod w trasie stanoł

Opublikowano

Przy ciężkich pracach jak Oranie czy agregat na verwie lepiej chodzi nie słabnie tak. Ciekawe to czy przy dłuższym okresie przechowywania może stracić swoje właściwości. Pojadę na stację i wypytam o jakiś rabat i przechowywanie.

Opublikowano

Paliwko z kulesz od wnorowskiego wzięte 3700litrów z tego co wiem to ceny w górę paliwo dobre przy minus 17 paliwo kupione  było w wrześniu i czyli pewnie jeszcze letnie i ciągniki paliły jeżdziły ale dla wszystkiego żeby nie staneły dolałem benzyny.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez kuba24051
      pora zalozyc nowy temat. jak u was z cena?
      Michalczyk dzis 670+vat a cena od 640-670
    • Przez agroRolniTV
      Witam.
      Kolega będzie sprzedawał prasę Claas Variant 360RC z 2012 roku i nie jest do końca pewny za ile wystawić.
      Tą belarką zrobił około 20tys. bel
      Może znajdzie się ktoś kto się zna i wyceni taką prasę, mniej więcej.
      Z góry dzięki, pozdrawiam
       

    • Przez jarek2030
      Witam! Mam problem ponieważ chcę sprzedać słomę po mieszance jęczmienia/owsa/pszenicy 2.70 ha i kolega chce sobie kupić i zbelowac tą słomę moje pytanie jest ile wziąć od belki zestaw to Case maxxum 135 i class Variant
    • Przez Anetka1
      po ile kupujecie nasiona zbóż kwalifikat
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v