Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak ale ile tego zalałeś??Jednorazowo zapewne... mi chodzi o to czy na dłuższą metę nie wykończę takim paliwem np pompy paliwowej, gdyby to była pompa np od 360 to bym się nawet nie zastanawiał ale mam wrażliwsze....

Opublikowano (edytowane)

Byłeś tam? a ja myślę źe to nieprawda... Myślę źe taka proporcja byłaby szkodliwa dla diesla

Kolego byłem tam ale latem  A czytałem o tym paliwie. Co do cen to po zniesieniu embarga na Iran,  zapowiedzieli irańczycy ze na maxa bedą zwiększać wydobycie i sprzedarz ropy , .Myśle że cena jeszcze spadnie. Ja za magicza granice uważam 3zł i żeby Putina ujeb.. będą jeszcze spadki oby tylko złoty nie ciagnął do dołu.   AXAN 3.35 tysiąc litry

Edytowane przez malorolny121
Opublikowano

właśnie o tym dzisiaj z ojcem rozmawialiśmy,że powoli chyba to już zbliża się najniższy punkt ceny.....

Panowie Mam pytanie w roku zużywamy ok 4 tysiące litrów ON, w tej chwili mam 2 tys zapasu, planowaliśmy zakup zapasu na cały rok i tu pytanie czy nic się nie stanie z ON jak będzie w beczkach np do września/października-nie starci na wartości???

 

Ja trzymam przewaznie do sierpnia i to zimowy to najlepsze.

Teraz jak kupowałem to mówiłem handlarzowi że będę tak trzymał, tomi od razu wyskoczyły że paliwo to powinno się  magazynować 3 miesiące, potem zachodzi coś w nim i traci swoje właściwości.

Gość cysterną mi przywiuzł i pytam się go jak to jest. A on  że to nie prawda co do paliwa zimowego, że sam zbiera w  zimę  i cały rok na tym jeździ osobówką 3 letnią teraz,  bo to paliwo jest dużo lepsze.

Osobiście też mi się wydaje że na tym paliwie ciągniki lepiej chodzą i mniej palą.

 

Opublikowano

słyszałem,że paliwo zimowe nie bardzo nadaje się na lato ze względu na dodatki i większe spalanie zimowej

Co do dodatków to w zimowym jest brak tej parafiny a więc jest suchsze paliwo. i zgadza się że troche więcej pali ale to przez to że ma mniej chyba tych cetanów zimowe.

Opublikowano

Gdy kupujesz w tej cenie paliwo dostajesz fakturę?Możesz jeszcze złożyć na zwrot akcyzy?

 

Wlkp. okolice Poznania.Fakturę vat otrzymuje zawsze, bierzemy paliwo już kilka lat od niego, nigdy problemów nie było ani z paliwem ani z odliczeniem akcyzy czy vatu.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez kuba24051
      pora zalozyc nowy temat. jak u was z cena?
      Michalczyk dzis 670+vat a cena od 640-670
    • Przez agroRolniTV
      Witam.
      Kolega będzie sprzedawał prasę Claas Variant 360RC z 2012 roku i nie jest do końca pewny za ile wystawić.
      Tą belarką zrobił około 20tys. bel
      Może znajdzie się ktoś kto się zna i wyceni taką prasę, mniej więcej.
      Z góry dzięki, pozdrawiam
       

    • Przez jarek2030
      Witam! Mam problem ponieważ chcę sprzedać słomę po mieszance jęczmienia/owsa/pszenicy 2.70 ha i kolega chce sobie kupić i zbelowac tą słomę moje pytanie jest ile wziąć od belki zestaw to Case maxxum 135 i class Variant
    • Przez Anetka1
      po ile kupujecie nasiona zbóż kwalifikat
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v