Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dziś na Cpn w Lublinie 3,5 widziałem , Muszę jutro zadzwonić z zamówić z hurtowni z 10000 litrów, bo gadałem dziś ze znajomym, który ma swój cpn to podobno 5 gr w górę na hurtowniach poszło bo dziś dzwonił zamawiał na cpn 

Opublikowano

Przelałem z baniaka w beczki po oleju, na beczce pisze 208 l, zmierzyć beczkę to 1cm wysokości to 2.5 l, to pod korek wlezie 210 . Powlewałem po równe 200 l i w ostatniej beczce brakowało do 200 38 l

Opublikowano

paliwo sprzedają w temp. ref. 15 st celsjusza więc wtedy wynik będzie miarodajny. A na wydruku nie masz ile litrów rzeczywistych wyszło?? U mnie z piotransu z 3000l zleli 2975 czyli coś duża u Ciebie różnica

Opublikowano

Ja też miałem przypadek taki, że na 1500l brakowało 54l. teraz zamawiam z danpolu i jak brakuje to minimalnie, a jeszcze śmieszniej to kierowca z tamtego cpn jeżdzi w tym danpolu, pytałem się go o co chodzi to mówił, że ma dość ludzie jego oskarżali o brak paliwa powiedział to szefom a oni mieli to w d..ie. także różnie mają nastawione liczydła.

Opublikowano

dzwoniłem dziś do PIOTRANSu Wisznice przy zamowieniu 1000l cena 3,39zl , a przy np. 3000l to 5gr mniej

facet mówił że kilka dni temu cena o 16 gr. była mniejsza, teraz mają kupe zamówień bo każdy chce ze styczniową datą kupić aby w lutym w gminie wniosek złożyć, mówil że w lutym może stanieć...

Opublikowano

 Na wydruku było że miało 2st. Te duże beczki plastikowe 1000l. To jeden cały do kreski a w drugim jeszcze sporo brakuje do skali 400l. Tak mniej więcej 1/3 podziałki to około 33l. Także przekręt przynajmniej z 1% nawet do 1.5% 20l plus te 15l brakujące razem około 35l

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez kuba24051
      pora zalozyc nowy temat. jak u was z cena?
      Michalczyk dzis 670+vat a cena od 640-670
    • Przez agroRolniTV
      Witam.
      Kolega będzie sprzedawał prasę Claas Variant 360RC z 2012 roku i nie jest do końca pewny za ile wystawić.
      Tą belarką zrobił około 20tys. bel
      Może znajdzie się ktoś kto się zna i wyceni taką prasę, mniej więcej.
      Z góry dzięki, pozdrawiam
       

    • Przez jarek2030
      Witam! Mam problem ponieważ chcę sprzedać słomę po mieszance jęczmienia/owsa/pszenicy 2.70 ha i kolega chce sobie kupić i zbelowac tą słomę moje pytanie jest ile wziąć od belki zestaw to Case maxxum 135 i class Variant
    • Przez Anetka1
      po ile kupujecie nasiona zbóż kwalifikat
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v