Skocz do zawartości
matingus

Cena bydła w 2016

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Czy ceny będą szły w górę?

galeria
Byki
soltys48    485

zapewne dlatego taka ładna cena za HO

KOLOR POTĘGI JEST TYLKO JEDEN............................NIEBIESKI!!!!!!!!!!!!!!

3000 postów

mam nadzieję, że  chociaż w części z nich pomogłem

Wiadomość z agroFakt.pl

michal1993    350

Nic to nie dało, aby się pośmieli z Was, jak była tara przełączona to i tak będziesz ważył załóżmy te swoje 90kg a co za*ebali z byka to druga sprawa. Wczoraj byłem w ARiMR i się dowiedziałem, że nie powiedzą mi ile ważyły sztuki które sprzedałem pośrednikowi ponieważ "Pan już ich nie ma" :D

Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

soltys48    485

Waga sprawdzona bo stał byk na niej a potem ojciec z bykiem razem i się zgadzało wszystko :D

Ile Ty masz lat chłopcze???Zapewne niewiele albo jeszcze mało widziałeś....Przeczytaj posty wyżej z cenami wyciągnij z nich średnią i sobie pomyśl dlaczego akurat Tobie handlarz dał 8 za HO...Albo TY pokolorowałeś cenę albo handlarz jebnął Cię ostro na kilogramach, innego wyjścia nie widzę.....o przepraszam jeszcze może te Twoje HO to  jakieś 75% LM,CH... ;)

Edytowano przez soltys48

KOLOR POTĘGI JEST TYLKO JEDEN............................NIEBIESKI!!!!!!!!!!!!!!

3000 postów

mam nadzieję, że  chociaż w części z nich pomogłem

leszekb    35

byki DB waga średnio 700 po 7,8  , byki mm po angus waga średnio 600 po 7,1  waga brytto   cena netto  odbiorca Urbanek 

Edytowano przez leszekb

adrian01917    0

a jak ceny za herefordy? lepiej sprzedać odsadki czy opasać? za czystorasowe byczki ok.250-300kg ile dostanę? chętnie jest to kupowane?

Dawid19890    5

Co myslicie o tym jakbym sam odstawial swoje opasy do ubojni kupujac np.volvo fl6 dodam ze jak narazie moj ojciec jest wlascicielem gospodarstwa i hodujemy bydlo opasowe ok 30-40szt rocznie sprzedajemy i juz mam dosyc dorabiania tych pasozytow handlarzy? Czy ktos sam odstawia swoje bydlo do ubojni jakiejs zaufonej i wyplacalnej? Prosze o wasze opinie
Dodam ze moj ojciec posiada prawo jazdy C+E poniewaz kiedys mial swoj samochod ciezarowy jak jeszcze istniala cukrownia w ostrowitem i ZPZ ilawa.

donweter1989    184

Ty się chyba z choinki urwałeś, kto ci broni sprzedać bezpośrednio do ubojni? Chcesz specjalnie na 2 przejażdżki w roku ciężarowe auto kupić?

Dawid19890    5

Takie auto kosztuje ok 30tys do ubojni eco beef mam ok 120km i dodatkowa za mala prowizja bym znajomym zawiozl bo juz dymanie handlarzy mnie wnerwia ciagle jakies walki.

kamill9449    1

ja zawsze sprzedaje po 10 sztuk mięsnych i mieszańców to praktycznie z każdego miejsca w polsce chcą przyjechać , w listopadzie sprzedane sm i lm  po 13,5 za  klase R firma Agat Sędzimierowice  oczywiście mam swoją wage i jestem przy uboju i ważeniu na haku

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez kojack1014
      Witam!!!
      Ma ktoś może charakterystyke Valtry N101? Pilnie proszę o pomoc. I najlepiej gdyby też było wyposażenie dodatkowe i cena brutto
      Za odpowiedź z góry dzięki!
    • Przez Piotrass
      Mam pytania jaki serwis ma valtra? i ile kosztują poszczególne przeglądy w valtrze T121 HiTech?
    • Przez PatryczekKkol
      witam chce sie zajac hodowla cielat mieszanych miesne i hf kupujac od gospodarzy cielaki tygodniowe i trzymac je do wagi ok.150kg co myslicie o tym?
    • Przez kuba24051
      pora zalozyc nowy temat. jak u was z cena?
      Michalczyk dzis 670+vat a cena od 640-670
    • Przez kolo5ful
      witam mam zamiar  trzymać byki i chciałem co pól roku sprzedawać 3 sztuki 
      5 h orny 
      1 h łąk 
      i cos można ziemi dobrać