Azazello

kupno zetora 5340

Polecane posty

kocur666    21

ja bym bral ... mam zetora 5320 z 2004 r i zalujemy ze nie wzielismy z napedem byl droszy o 10 tys teraz to po zawodach . A mam pytanie odnosnie zetora 5320 czy da rade założyc przedni naped?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Pewnie że da radę . Postaw sobie tylko pytanie - czy będzie to opłacalne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

52 tys to jakiś przekręt, daj zaliczkę i baju baju, taki zetor z tego rocznika to minimum 100 tys !!! Nie dajcie się wkręcić oszustom ! A szczerze to 50 tys to może dał za nowego, ale sprzedał wtedy świnie za 3,5zł/kg dziś są po 3,2, jesteś idiotą - kupuj szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Cena jest normalna jak chce sprzedać . Moc trochę zawyżona . Sprężarka trochę mokra , co może sugerować przedmuchy ale nie koniecznie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kocur666    21

co ten paweł pier**li

pawel885    100tys za ten traktor hahahahaahahah pojebany jestes na fest zobacz sobie na allegro albo na olx ile kosztuja my placilismy w 2004 r 68 tys za 5320 . A wracajac do napedu to ile moze kosztować>?>

i to była nów3ka w tej nowej masece z agromy olsztyn

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

52 tys to jakiś przekręt, daj zaliczkę i baju baju, taki zetor z tego rocznika to minimum 100 tys !!! Nie dajcie się wkręcić oszustom ! A szczerze to 50 tys to może dał za nowego, ale sprzedał wtedy świnie za 3,5zł/kg dziś są po 3,2, jesteś idiotą - kupuj szybko

chyba  nie  taki  link  ci sie  otworzył  , albo  coś  brałeś... 


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie wiem ile . Znajomy kilka lat temu mocno rozważał założenie do 5320 , chciał koniecznie nowy to koszt miał być powyżej 10 tys. , w końcu dał sobie spokój .

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kocur666    21

moze i tak my bralismy z takim przeznaczenie  do opryskiwacza a naped byl zbedny ale brakuje przodka teraz , bo jeszcze mam 914 i z takim nastawienie ze 914 ma naped a tu guzik;p

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

Cena jest normalna jak chce sprzedać . Moc trochę zawyżona . Sprężarka trochę mokra , co może sugerować przedmuchy ale nie koniecznie .

Tam to cały silnik jest mokry, jak ciągnik bo po myciu nie wysechł jeszcze. Co do ceny, to za te Zetory są delikatnie mówiąc są za wysokie. Ten też parę tyś mógł by być tańszy chyba, że tak w górę poszły z czasem... 

Za mojego 6340 daliśmy mniej parę lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

co ten paweł pier**li

pawel885    100tys za ten traktor hahahahaahahah pojebany jestes na fest zobacz sobie na allegro albo na olx ile kosztuja my placilismy w 2004 r 68 tys za 5320 . A wracajac do napedu to ile moze kosztować>?>

i to była nów3ka w tej nowej masece z agromy olsztyn

Zrozum aluzję idioto i czytaj do końca... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kim może być ktoś kto wyzywa innych bez powodu - zrozumiałeś aluzję ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomekzet    78

Po mojemu to przed sprzedażą wyglądał duuuużo gorzej, cały malowany, lampy nieoryginalne, brak zaczepu rolniczego, tylne opony szału już nie robią i ma założone plastikowe błotniki tylne, a powinny byc metalowe. To tak z wyglądu, mechanicznie nie prześwietli, ale ciągnik w zasadzie nie do zajechania, sam takiego posiadam i polecam jak najbardziej:)

 

Co do montażu napędu to proponuje na początek zdjąc dolną pokrywę w skrzyni (tam gdzie powinna byc przystawka) i zobaczyc czy na dolnym wałku jest zebatka zdawcza do napędu czy zamiast niej jest tylko taka jakby tulejka, jeśli jest zębatka to jeszcze są szanse się pobawic w montaż napędu, jeżeli niema to trzeba calą skrzynie roztrzepac aby był napęd, a to według mnie już bezsens .... Pzdr.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

Co dokładnie jest to nie  też nie widzę dobrze. Hith tez penie jest tylko z drugiej strony bo listwę może mieć obracaną. Plastikowe błotniki też normalne w nich są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomekzet    78

jakby był hith to by było widac cięgna do ramiion podnośnika a ich nie widac, błotniki o ile sie orientuje były takie dopiero w modelach z plastikowa maska, w '97r nie było ich na pewno, a z reszta i tak widac ze są nowe, tak jak i lampy, które pochodzą z mf:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Kim może być ktoś kto wyzywa innych bez powodu - zrozumiałeś aluzję ?

Wyzwałem kogoś bez powodu? Głupka co nie zajarzył aluzji że za zjechanego zetora ktoś chce więcej niż dał za nowego? No i skoro słowo "pojebany" nie traktujesz jako obraźliwe to widocznie na co dzień to słyszysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azazello    0

W takim razie na co radzicie zwracać uwagę przy zakupie zetora 5340 bądź 6340. Może macie namiar na takiego mozliwego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek1979    328

Przede wszystkim na orginalny stan .To sa jeszcze nie takie stare maszyny aby je malowac no chyba ze byl sciuchrany .Polowa na olx jest z zachodu wyciagnietych z krzakow i wymalowanych .Na jesien bylem u pewnego handlarza w lubelskim i widzialem jak wygladaja te piekne wymalowane zetory jeszcze na ciezarowce...zlomstwo w glonach i rdzy .Najlepiej szukaj u rolnika fakt raczej nie dostaniesz faktury vat ale moze tylko to bedzie do oplacenia a nie jakies naprawy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Rozważ najlepiej coś zachodniego w tej cenie. Mam 7245 i jest ok ale zachodni w tych samych pieniądzach bd lepszy, komfort ilość przełożeń itp itd. Drugi raz kupując wziąłbym coś lepszego niż zetora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomekzet    78

W takim razie na co radzicie zwracać uwagę przy zakupie zetora 5340 bądź 6340. Może macie namiar na takiego mozliwego

 

http://olx.pl/oferta/zetor-5340-nowsza-wersja-7245-CID757-ID6XQX5.html#a4157d4728 Najlepiej szukac czegoś w takim lub podobnym stanie, widac ze nie malowany, kpl. zaczepów i obciążników jest

Edytowano przez tomekzet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek1979    328

Za ponad 50 tys. to szukalbym cos zachodniego bylby moze i mlodszy niz ten zetor z linku .Jeszcze za ok 30 tys to jakiegos dobrze utrzymanego 7211 bym kupil .Ostatnio w moich stronach byl 7711 w pieknym stanie z przebiegiem ok 2 tys.ale od rolnika i jak laleczka .Z napedem 72 to same przewaznie trupy a cenia po 40 tys .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renovoltage    480

Oryginalny zetor to każdy ma na masce od góry takie jakby białe wżery, te typy tak mają jak maska lśni to już ktoś go picował... Blacharka i lakier jest jaki jest ale nie ma potrzeby malowania jak był w miarę szanowany. Problem jest natomiast z ceną jak dobry stan to ceny kolosalne a takie po 50 tys to strach brać szczególnie picowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ROL--PARTS    3

5340 ma 60 koni mechanicznych.Moim skromnym zdaniem to troche malo jak na 4x4.


Pierwszy błąd, który ludzie popełniają to fakt, że nie wiedzą, co chcą osiągnąć  :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Obi32
      Witam, można ten luz na przedniej osi jakoś wyregulować?

    • Przez ddd4233
      Witam czy może ktoś z was instalował zewnętrzny rozdzielacz zamiast tego oryginalnego ? (Zepsuty rozdzielacz nie potrzebuje ehr)  już mam wypatrzony rozdzielacz 3 sekcie (dwie pływające jedną zwykła ) z podłączeniem nie będę miał problemu. Tylko chodzi o to że na jednym poście w forum widziałem jak ktoś zakładał rurkę taka dłuższa(c360)  ta od tłoka potem widziałem jak ktoś zakładał rurkę tą od powrotu też od c360 . I teraz moje pytanie jest takie  czy zamiast tego rozdzielacza co jest w środku w zetorze założył bym adapter taki od c360 to by miało prawo chodzić? Dodam zdjęcie poglądowe o jakie elementy mi chodź . Prosił bym o pomoc

       

    • Przez Obi32
      Zetor 7745, rok 1990,.sprowadzony z Finlandii, 3800 mtg. 
      Po regeneracji pompy jak to bywa trzeba, ustawić kąt wtrysku. No i tutaj zaczynają się schody tak mnie zastanawia bo mam te 3 kreski ale przed demontażem kreciłem jeszcze kołem zamachowym i paliwo drgalo w pierwszej sekcji zupełnie w innym miejscu A dokładniej 1/3 obrotu koła zamachowego dalej.Dodam że ciągnik chodził dobrze przed regeneracją pompy jak i ustawieniu kątu na znakach i normalnie odpala, tylko dlaczego paliwa na kapilarce drgało w innym miejscu. Może ktoś miał podoby problem i wie jaka jest przyczyna. Z góry dzięki za odpowiedź!
    • Przez raven18
      Hej, ma ktoś zamontowane wewnętrzne lusterko na ramce tylnej szyby, do łatwiejszego zaczepiania maszyn (na zaczep hitch, który jest nie widoczny za zaczepem do przyczep jednoosiowych i trzeba na czuja podjeżdżać). Oglądałem zdjęcia ciągników i nie znalazłem jak to w sumie wygląda, czy to dobry pomysł skoro chyba nikt nie montuje? 😎 
    • Przez dawidkrawczyk
      Witam, jestem w posiadaniu Zetora 5211 i chciałbym założyć przedni napęd od Zetora 5245. I właśnie przychodzę z pytaniem co trzeba przerobić w skrzyni biegów żeby wszystko ze sobą współpracowało?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj