mikcom20

Przedstawiciele handlowi

Polecane posty

mikcom20    190

Ostatnio co raz częściej odwiedzają moje gospodarstwo przedstawiciele handlowi proponując współprace zarówno w zakresie produkcji zwierzęcej  jak i roślinnej. Proponują koncentraty itp z firmy dla której pracują oraz środki do produkcji roślinnej, najczęściej opryski i nasiona ale tu już nie konkretnej firmy. Niektórzy to spoko goście a niektórzy trochę natarczywi z dobrą gadką i zachwalaniem swoich produktów. Chciałem się Was zapytać jak Wam układa się współpraca z tymi ludźmi, jak często Was odwiedzają, co proponują i w jakich cenach, czy tylko próbują coś sprzedać, na coś naciągnąć, czy może coś doradzą, podpowiedzą nawet jeśli nic od nich nie kupimy? Czekam na wasze opinie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2471

nie którzy mają GPS w aucie i rozmawiają chociaż z 20minut żeby wizytę handlową odznaczył kiedyś to taka dziewczyna z sano stała na wjazdku żeby odchaczy wizytę bo i tak nic nie kupuje z tej firmy


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    461

Ja tam lubię rozmawiać z tymi przedstawicielami, szczególnie jak się zacznie wypytywać o coś o czym nie mają pojęcia ;)

 


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Prosta sprawa - chcesz mi sprzedać paszę to daj mi silos, mieszalnik by się przydał  :) Kumpel co ma warsztat samochodowy podpisując umowę na oleje dostał wysysarkę do oleju, sprężarkę i podnośnik na zachętę- sprzęt wart minimum 10tys zł a zadeklarował w umowie oleje za ok 30tys zł rocznie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2471

chcesz silos to podpiszą umowę na 400-500ton paszy i silos jest za 100zl tak było w provimi kilka lat temu chyba ze się coś zmieniło w nutrenie jest podobnie z drobiarzami ze biorą pasze i dostają silos


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    317

w 80% przypadków wypad z podwórka bo pies ma 7 sekund do bramki.

W pozostałych 20 to głównie ja się dowiaduję pewnych rzeczy.

 

Część z nich to normalni ludzie, niestety większa część do szczeniaki bez wychowania i pojęcia o życiu, świecie a tym bardziej interesach.


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2471

jak ma sprzedaż i wyrabia plany sprzedaży to ma dochody  na przyzwoitym poziomie, a jak nie ma sprzedazy to masz  goła podstawe 


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

Mój znajomy ostatnio zmienił branżę i właśnie na przedstawiciela handlowego i z tego co wiem, to nie mają tam źle. Dochody na bardzo przyzwoitym poziomie.

 

To zależy jeszcze gdzie pracuje i co rozumie pod stwierdzeniem "dochody na bardzo przyzwoitym poziomie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2471

qazi no tez racja co dla kogo znaczy "dochody na bardzo przyzwoitym poziomie" 


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mitek93ns    0

Moim zdaniem warto rozmawiać ale to z kółko na jeden temat i z każdym z osobna ;) Wtedy można wychwycić co tak naprawdę nam kupującym się opłaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Necronom12
      Cześć, 
      gdyby ktoś potrzebował pomocy w gospodarstwie, jako fucha w nawałach, lub jakieś inne prace - chętnie pomogę. Obszar - województwo śląskie. Ogarniam jazdę ciągnikami, maszynami itp. 
       
      Pozdrawiam 
    • Przez yacenty
      Witam,
      Szukamy pracownika - redaktora prowadzącego do portalu o tematyce maszyn rolniczych z naciskiem na ciągniki rolnicze.
      Chętnych zapraszam na PW.
    • Przez Ostina
      Ma ktoś z Was doświadczenie w zatrudnianiu osób z Ukrainy do gospodarstwa? Może ktoś poleci agencje pracy z którą współpracował przy zatrudnieniu takiej osoby?
    • Przez yacenty
      Witam serdecznie,
      Chciałbym zaprosić Cię na wywiad - rozmowę online.
      Spotykamy się dziś, czyli w środę 08.11 o godzinie 19:00. Link do spotkania: https://meet.google.com/str-jbjo-vhd?hs=122&authuser=2
      Spotykamy się również jutro - czyli w czwartek 09.11 też o godzinie 19:00, Link do spotkania: https://meet.google.com/kfw-xzfx-nfa?hs=122&authuser=2
      Będziemy rozmawiać o ciągnikach rolniczych i nie tylko?
       
      Spotkanie potrwa 60-75 minut.
      Za aktywny udział w wywiadzie oferujemy wynagrodzenie - 150 zł.

      Ilość miejsc ograniczona.
      Chcesz wziąć udział? Odpisz na tę wiadomość.
      Aby wziąć udział w wydarzeniu nie potrzebujesz kamery, wystarczy komputer / laptop/ smartfon z działającym mikrofonem i słuchawkami.
      Masz pytania? Pisz śmiało!
      Pozdrawiam,
      Jacek
    • Przez yacenty
      Organizujemy rozmowę w gronie kilku osób na temat marek i produktów rolniczych. Za udział w rozmowie płacimy wynagrodzenie 150 zł na rękę (przelew na konto). Czas trwania spotkania około godziny.
      Do wyboru godzina spotkania: pierwsze 15:00, drugie 20:00.
      W spotkaniu może wziąć udział max 6 osób.
      Spotkania odbędą się w czwartek oraz piątek.
      UWAGA - spotkanie piątkowe, pierwsza pora to 15:00, druga pora 19:00.
      Zapraszamy rolników niezależnie od profilu produkcji oraz wielkości gospodarstwa.
      Zapisy: wyślij wiadomość prywatną, lub napisz email: jacek@agrofoto.pl
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj