Polecane posty

Baryga98    0

Witam. Chciał bym spytać o opinie na temat tego ciągnika a dokładniej o tej wersji z 2015 roku z orginalną kabiną i reversem. Wiem że są podbne tematy ale to chyba jeszcze dotyczą tych starszych wersji bo zakładane były one w roku 2013 i wcześniej.

Zastanawiamy się z tatą nad zakupem właśnie tego ciągnika jako ciągnika pomocniczego do gospodarstwa ok 45ha.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

do czego potrzebujesz, prasa, ładowacz czy jakaś uprawka lekka, napisz coś więce. Posiadam 5055e i powiem  ze fajnie chodzi, nie  narzekam, spalanie ok zejdę jak w ferdku a mocy więcej, silnik elastyczniejszy, do tego przedni napęd, ja mam cały mechaniczny na skrzyni zwykłej 3 zakresowej, prędkosci pod warzywa ok, lata w agregacie 2,4m, brona talerzowa 2m, opryskiwacz 1000l, robi we wszystkim gdzie zetor za duży a ciapek za maly, teraz sporo biega z beczką 3tyś do podlewania, i pracuje w pompie do deszczowni, na walku 750 i obrotach 1000 na godzine 0,8 la on, w glebogryzarce na 12 tys obszaru spalil 10 litrów robione na 1500obrotów zakres a i drugi bieg. Z usterek pierdoły na gwarancji czujnik z baku i prędkości obrotowej, i krzywa felga była, wykonanie dobre, lepsze niż w ursusach, w środku nie czyć chińskich plastików, pulpit czytelny, włącznik świateł zintegrowany, po gwarancji sobie przerobię aby tylne robocze swieciły mi same a nie z drogowymi, podnośnik mocny ja na swoją klasę, ważneto że materiał gruby z widzenia nic się nie urywa ugina, zaczep mi się nie podoba, wydaje mi się słaba ta blacha ale 4,5 tony na rozrzutniku kitra bez problemu i na razie niw widzę ugnania sie. Przód załączony mech dziwgnią, sprzydała by się kotrolka od niego bo nieraz się zapomni, blokada też mechaniczna. ogólnie tak w podstawowej wersji goły, taka prawda za głupie światła do przodu chcą 2tyś zł, kpina w biały dzień,  o obciązniki nie pytałem bo pewnie by chcieli pół traktora, w swoim mam tuz i zrobiłem sobie taki około 150kg z betonu, szybko zkaładam jak potrzebuje i sciągam jak nie trzeba. Za rewers dopłacisz około 6tyś za ehr jak byś chciał też ile nie wiem ale dopłata spora. Mam zrobione teraz 130 godzin, narazie śmiech ale póki co zadowolony jestem. Podobno były problemy z hamulcami z lat 2011-do 2013 ale zmiienili obudowę i póki co u mnie problemów nie było. Jak był nowy muł okropny ale teraz widze że na obroty wchodzi i trzyma się, tylko trzeba powyżej 1500 bo jak spanie to już redukcja, ale co się dziwić to tylko 55koni i jeszcze pompa rozdzielaczowa. Popatrz sobie co oferuje konkurencja, i do czego ci potrzebny jakie zadania będą stac przed nabytkiem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baryga98    0

U mnie pracował by raczej w lekkich pracach typu opryskiwacz, glebogryzarka, formownica do ziemniaków 2 rzędowa no i takie jeszcze inne jak to na gospodarstwie bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jak w lekkich pracach to bierz 55km, będzie mniej palił a będzie elastyczniejszy, 65 będzie droższa o około 10tyś a tak doposażysz sobie mniejszego jak będziesz chciał, u mnie lata z 2 rzędowym obsypnikiem ale dołożę jeszcze 2, glebogryzarka 1,8m idzie bez problemu, oprysk 1000 ciągnięty ale 800 zapinany pójdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mateuszek12
      Witam pomoże ktoś może miał ktoś problem tego typu. Niekce działać mi klimatyzacja w john deere 6910s co to może być za przyczyna.
    • Przez Dominik4321
      Witam mam do wyboru dwie prasy pasowe. Jedna z nich to McHale V660 która posiada 3 pasy. Drugą z nich jest John Deere V451M która posiada 6 pasów. Proszę o wypisanie wad i zalet  tych pras i czy lepsze bele są z prasy 3 pasowej czy 6 pasowej.
    • Przez Nicik83
      Witam jak w tytule potrzebuje informacji jakie powinny być długości pasów w tej prasie.
    • Przez mrursus360
      Jak wyglada u Was proces owijania w prasach John deere 592 i pochodnych. U mnie ramię wysuwa się idzie do końca wraca się i jeszcze raz idzie do końca i wraca do ucięcia sznurka. Czy u Was też tak idzie czy ramię wysuwa się do końca i wraca do ucięcia?
    • Przez czmochu97
      Witam, ten oto kawał...... robi sobie ewidentnie z nas zarty. Temperatura zewnętrzna powyżej 20 stopni i już wali go w łeb. Aczkolwiek, podczas pracy, o ile to można nazwać pracą, przejechałem jakieś 700 metrów z agregatem i gaśnie, nie odpale, bo zapowietrzony. Delikatne psikniecie plakiem i znowu chodzi i tak później może przejade z kilometr, a może już nie. Co mu może być, dodam że rok temu pod koniec prac letnich też tak zaczął robić, ale tylko jak temperatura zeszła niżej, było okej.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj