Skocz do zawartości
skywalker89

opryskiwacz krukowiak apollo 1000

Polecane posty

skywalker89    42

sprzedam opryskiwacz krukowaik apollo 1000l 12m rok produkcji 2004, użytkowany od 2005r, doinwestowany, w zeszłym roku wymieniony kompletny rozdzielacz sekcyjny, założony siłownik wymuszonego poziomowania (za dopłatą dorzucę dorobiony rozdzielacz dwusekcyjny np do ciągnika ursus c360, mogę sprzedać z ciągnikiem :) )

cena 11000zł do negocjacji

woj lubelskie/powiat tomaszowski/gmina telatyn

post-61074-0-93606400-1439320870_thumb.jpg

post-61074-0-23333000-1439320882_thumb.jpg

post-61074-0-90371600-1439320891_thumb.jpg

post-61074-0-39872000-1439320902_thumb.jpg

post-61074-0-42873500-1439320912_thumb.jpg

Edytowano przez skywalker89

skywalker89    42

dlaczego tak uważasz? ja wiem, że każdy by chciał kupić praktycznie za darmo, bo sam kupowałem już trochę, znam wartość swojej maszyny, nie sprzedaję komuś wyeksplotowanej maszyny do której trzeba dołożyć kilka tysięcy, tylko sprzęt który podczepiasz i jedziesz w pole.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez leszek1981
      Witam .zaczynam budowe opryskiwacza zaczepianego 2000 l wacham sie co do rozmiaru koł . Jak myslicie lepsze 9.5 36 czy 12.4 28 a morze jakies inne pomysły  ?????
    • Przez Fugeo
      Cześć, mam ofertę na te dwa opryskiwacze, który z nich polecacie?

BURY MAX 1000:
      mieszadła hydrauliczne rama z zaczepem do szybkiego agregowania wraz z kółkami zewnętrzny rozwadniacz środków chemicznych zbiornik do mycia rąk 15 l zbiornik czystej wody 100 l oświetlenie LED drogowe + oświetlenie robocze w postaci dwóch lamp halogenowych pompa AR 133 l/min 20 bar sterowanie elektryczne Combo 177 (5 sekcji) belka 15 m, składana i rozkładana hydraulicznie w systemie X niezaleznie (belka HX) rotacyjna dysza do płukania wałek WOM Cena netto: 35 000 tys

KRUKOWIAK HEROS 1000:
      zbiornik na czystą wodę do płukania uładu zbiornik na wodę do mycia rąk stabilizacji belki hydrauliczna wymuszona pompa 151 l/min belka 15 m rozkładana hydraulicznie niezależnie, podnoszona hydraulicznie rozwadniacz boczny sterowanie elektryczne praca/przelew z regulacją ciśnienia głowice 5-pozycyjne z rozpylaczami szczelinowymi płuczka zbiornika głównego  
      Cena netto: 35 200 tys
    • Przez Fugeo
      Witam
      Ktoś może wie jak wygląda belka polowa w opryskiwaczu BURY, oznaczenie tej belki to 2H

Czy to jest coś takiego:

• Przez TheZielonyJohny
      Witam
      Poszukuje rady/opini dotyczącej zakupu opryskiwacza o pojemności 3000l, belce 21m. 
      Jaka jest wasza opinia dotyczącą różnicy w jakości amortyzacji belki pomiędzy zawieszeniem na rownoległoboku a na suwaku? 
      Czy cyrkulacja cieszy roboczej w belce faktycznie się przyda? 
      Narazie skłaniam się w stronę amazone ale chyba UX może przekroczyć moje możliwości finansowe....
    • Przez michal_xs
      Witam czy orientuję sie ktoś w cenie opryskiwaczy Bury Krukowiak czy agrotehnika . Opryskiwacz ciagany 1200l bez komputera belka 15 ??

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.