Skocz do zawartości
skywalker89

opryskiwacz krukowiak apollo 1000

Polecane posty

skywalker89    50

sprzedam opryskiwacz krukowaik apollo 1000l 12m rok produkcji 2004, użytkowany od 2005r, doinwestowany, w zeszłym roku wymieniony kompletny rozdzielacz sekcyjny, założony siłownik wymuszonego poziomowania (za dopłatą dorzucę dorobiony rozdzielacz dwusekcyjny np do ciągnika ursus c360, mogę sprzedać z ciągnikiem :) )

cena 11000zł do negocjacji

woj lubelskie/powiat tomaszowski/gmina telatyn

post-61074-0-93606400-1439320870_thumb.jpg

post-61074-0-23333000-1439320882_thumb.jpg

post-61074-0-90371600-1439320891_thumb.jpg

post-61074-0-39872000-1439320902_thumb.jpg

post-61074-0-42873500-1439320912_thumb.jpg

Edytowano przez skywalker89

skywalker89    50

dlaczego tak uważasz? ja wiem, że każdy by chciał kupić praktycznie za darmo, bo sam kupowałem już trochę, znam wartość swojej maszyny, nie sprzedaję komuś wyeksplotowanej maszyny do której trzeba dołożyć kilka tysięcy, tylko sprzęt który podczepiasz i jedziesz w pole.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez BOOGY93
      Witam wszystkich 
      Moje pytanie jest krótkie. Chcę kupić opryskiwacz. Nie ukrywam że wolałbym zaczepiany i najlepiej z beczką 2000 litrów ale niestety słyszałem opinie że takie opryskiwacze źle się zachowują na przechyłym terenie i mogą się po prostu przewrócić... Jeśli chodzi o zawieszany to w grę wchodzi nie większy niż 1300 litrów ponieważ niestety ciągnik może być za mały aby podnieść większy... Tak więc jaki na górki? Czy to prawda że ciągany może się przewrócić? Czy większe prawdopodobieństwo jest że to np ciągnik z zawieszanym straci stabilność? 
    • Przez markub24
      Witam mam mały problem z opryskiwaczem hardi 2200 commander przy zamykaniu jednej z sekcji ona nadal pryska lecz z mniejszym cisnieniem i nie ze wszystkich rozpylaczy. Co może być powodem
    • Przez Ist
      Tak jak w tytule, którym biegiem, +- ile obrotów, jaki opryskiwacz/dysze i ile wychodzi wam wody na ha?
    • Przez KlaQ24
      Witam, po przeszukaniu forum nie znalazłem podobnego problemu dlatego piszę nowy temat. Mam problem ze swoim opryskiwaczem, mimo regulacji przepływu na rozdzielaczu ciśnienie na manometrze cały czas wskazuje 2,5 bara. Przy kręcaniu rozdzielaczem ilość wody wizualnie ulega zmianie i przy większym dokręceniu pompa zaczyna klekotać. Co może być przyczyną? 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.