skywalker89

opryskiwacz krukowiak apollo 1000

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
skywalker89    79

sprzedam opryskiwacz krukowaik apollo 1000l 12m rok produkcji 2004, użytkowany od 2005r, doinwestowany, w zeszłym roku wymieniony kompletny rozdzielacz sekcyjny, założony siłownik wymuszonego poziomowania (za dopłatą dorzucę dorobiony rozdzielacz dwusekcyjny np do ciągnika ursus c360, mogę sprzedać z ciągnikiem :) )

cena 11000zł do negocjacji

woj lubelskie/powiat tomaszowski/gmina telatyn

post-61074-0-93606400-1439320870_thumb.jpg

post-61074-0-23333000-1439320882_thumb.jpg

post-61074-0-90371600-1439320891_thumb.jpg

post-61074-0-39872000-1439320902_thumb.jpg

post-61074-0-42873500-1439320912_thumb.jpg

Edytowano przez skywalker89

skywalker89    79

dlaczego tak uważasz? ja wiem, że każdy by chciał kupić praktycznie za darmo, bo sam kupowałem już trochę, znam wartość swojej maszyny, nie sprzedaję komuś wyeksplotowanej maszyny do której trzeba dołożyć kilka tysięcy, tylko sprzęt który podczepiasz i jedziesz w pole.

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez seba66231
      Witam. 
      Potrzebuję porady. Który opryskiwacz wybrać czy amazone czy RAU. Oba w podobnej cenie. Oba z belka 18M. Tylko nie wiem który lepszy. Który tańsze cześć I który bardziej dostępne. Ma ktoś takie opryskiwacze i mógłby się wypowiedzieć na ich temat 
    • Przez tropt
      Witam, czeka mnie zakup nowego opryskiwacza - zmiana z pilmetowskiego 600 litrów rozkładanego ręcznie na coś z pełnym komputerem i hydrauliką. Powierzchnia gospodarstwa to niespełna 70 ha, w skład chodzi 15 ha buraków cukrowych, 20 ha ziemniaków a reszta to zboża i łubiny. Do sedna - pytanie kieruje do bardziej doświadczonych, osób które mają jakieś pojecie o tym o czym piszą  mianowicie zastanawiam się czy wybrać przy swoich uprawach opryskiwacz zwykły czy z rękawem powietrza, ktoś przybliży temat z praktyki ? sprzęt ma być używany do max 40 tys. https://www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-rau-kverneland-z-rekawem-21m-hydraulicznie-rozkladane-CID757-IDvlLxY.html  znalazłem pewną maszynę mieszczącą się w tej kwocie. Co doradzicie ?
      Pozdrawiam 
    • Przez Farmer79wlkp
      Szukam opinii o opryskiwaczach producentów wymienionych w tytule. Interesuje mnie opryskiwacz ciągany 1500-2000litrów z belką 15m. Raczej są bardzo podobne do siebie i z tą samą belką produkowane w okolicach Góry Rawicza. Wiadomo że są składane w "stodole" ale trochę z tego co wnioskuję jest ich już sporo na rynku. Jak sprawdza się w nich belka opryskowa?
    • Przez Andrz_
      Witam wszystkich serdecznie 
      Mam wielka prośbę może któryś z kolegów ma do do sprzedania jedną sekcje rozdzielacza . Jest to rozdzielacz stalocisnieniowy Amazone UF 1000 . 
      Na 2 zdjęciu widać uszkodzony element   urwany kruciec góra została zdemontowana.  Ew . Proszę o rady gdzie  mogę szukać w. w sekcji.
      Jak dodałem w nie odpowiednim dziale to przepraszam 😉
      Pozdrawiam

• Przez 7534
      Witam, tak jak w temacie kupie zbiornik do opryskiwacza 400-600l
      Pozdrawiam
      Rafał
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.