Skocz do zawartości
sajdi13

waga elektroniczna

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
sajdi13    0

witam mam takie pytanko zamierzam kupic wagę elektroniczną. Waga ma służyć glownie do wrażenia worków ze zbożem i do warzyw.
Polecacie wagi jakiej konkretnej firmy?
Za jaką cenę kupie dobrą wagę?

asharot    188

Ja kupiłem ze 3-lata temu z Allegro taką do 200kg z oparciem za coś 300zł i działa bez zarzutów.Bateria trzyma pół roku.

Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

kamil16251290    329

Witam. Poda ktoś linki z allegro do używanych przez siebie wag elektronicznych? Wagi drewniane które miałem zjadły już korniki i trzeba kupić nowe które będzie trwałe i w miarę dokładnie ważyło.

EDIT.

Pierwsze słyszę o zakazie używania linków z allegro ale ok. Więc pytanie nie ważne. Z przyjemnością zadam je na innych forach..

Edytowano przez kamil16251290

Moje posty wyrażają moje zdanie i jeśli ktoś się z nimi nie zgadza to jego problem.

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Nikt nie poda linków z allegro bo to jest zabronione. Ty też powinieneś dostać ostrzeżenie.

mariuszd93    489

trochę nie  na  temat  ...  podawanie  linków z  ogłoszeń jest  zabronione?

Przecież  jest  temat o  ogłoszeniach i mnóstwo  tam  linków ... 

;)

michal1993    353

Widocznie na to wychodzi, że mamy pytać w "Z cyklu znalezione..." bo  tu już nic nie wolno, ale w tamtym temacie już tak... Wnioski wyciągnijmy sami...

Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

case-jxu-95    4

Od jakiegoś czasu waga 1,5t platformowa waży dokładnie razy dwa ,była u naprawy po miesiącu ponownie przeważa ,po uruchomieniu powinna wyświetlać dwa zera a wyświetla jedno .W czym tkwi problem 

Sadek    478

Jeżeli była naprawiana na tą samą dolegliwość to proponowałbym reklamować, zobacz czy platforma leży na wszystkich czujnikach.

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878

case-jxu-95    4

Platforma jest sprawna poprzednio wyświetlacz był naprawiany i tam szukał bym problemu ,podobno wprowadzono nowe ustawienia skalibrowali i było ok 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez dex
      po czym opasy najszybciej przybierają na wadze?
    • Przez Kroolik15
      <p>Od kilku lat na naszym polu rośnie jeden szczególny chwast którego nie idzie się niczym pozbyc a który w dużym stopniu zarasta pszenice, owies jak i pszenżyto w ogromnym stopniu zmniejszając nasze zbiory. Nie wiem co to jest ani czym to pryskać za pomoc wielkie dzięki. </p>

• Przez EKO-ENERGIA
      Witam

Chciałem podpytać kolegów, czy pakujecie suche ziarno zbóż w rękawy foliowe???

Jak się przechowuje ziarno???
      Jak duze czy małe ilości pakujecie???
      Macie maszyny własne czy usługa??

Zastanawiam się nad takim magazynem, by nie budować silosów. Mój magazyn płaski już nie daje rady i muszę coś wymyśleć.

Z góry dziękuje za uwagi
    • Przez dotacja_info
      Nabór wniosków na „małe przetwórstwo” 29 września – 28 października 2016 r. Ogłoszenie znajduje się tutaj
      15 września 2016 r. w siedzibie ARiMR w Warszawie, odbyło się szkolenie pt. Zasady przyznawania pomocy finansowej w ramach poddziałania „Wsparcie inwestycji w przetwarzanie produktów rolnych, obrót nimi lub ich rozwój” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 dla operacji polegających na podejmowaniu wykonywania działalności gospodarczej w zakresie przetwórstwa rolno-spożywczego przez rolnika, domownika lub małżonka rolnika podlegającego w pełnym zakresie ubezpieczeniu w KRUS.

• Przez HolmerTerraDos
      Witam, czy mógłby mi ktoś wyjaśnić co to znaczy, że jakaś odmiana zboża jest 2 lub 6 rzędowa ?