Skocz do zawartości
News
karol1221

Deutz Fahr M1000 Wymiana przyspieszacza

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
karol1221    1

Rysa się pojawiła około 5cm po długości.Model M1000 ja go mam od 96r kupiłem go z tą przekładnią niby pierwszy właściciel w Niemczech nie wymieniał a kombajn jest z 73r.Jadę właśnie zobaczyć używkę nie daleko.

Wiadomość z agroFakt.pl

bandit1945    5

Ja w swoim założyłem rzyspieszacz z clasa. Jest dużo tańszy. Tylko trzeba dorobić takie mocowanie... U mnie już jeździ 3 lata

karol1221    1

@

bandit1945

Podejdzie dobrze wiedzieć ale już problem rozwiązałem byłem w Niemczech u znajomego co jeździłem do niego jak dorabiałem w niemczech miał akurat bo to co oglądłem niedaleko to dziadostwo

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Michalcywka
      Witam mam problem z deutz Fahr m 610 ,brak prawego kierunkowskaza , po włączeniu awaryjnych też brak prawego .Może spotkał się ktoś z waz z takim problemem lub wie jak go rozwiązać ?
    • Przez Maniek24240
      Witam wszystkich, mam problem z hydrauliką w deutzu, zaczeło mi coś cykac pod kabina i teraz po około 5 min od uruchomienia silnika zaczyna przerywać hydraulika. Dodatkowo muszę wszystko uszczelniać bo co chwilę nowy wyciek na rurkach pod kabina . Stan oleju jest a nie stety hydraulika przerywa, proszę o pomoc 
    • Przez robert077
      Witam mam problem z ciągnikiem deutz fahr agrotron 6.00tt 105 KM potrzebuje pomocy gdyż po rozgrzaniu sie na wolnych obrotach nie równo pracuje oraz dodatkowo podnosiu mu sie temperatura co wczesniej sie nie działo. Dodatkowo jak włącze ogrzewanie jeszcze szybciej rosnie temperatura a jak wyłącze gwłtownie spada ale nie dużo.
    • Przez merlin33
      Witam.
      To mój pierwszy "występ" na tym forum dlatego proszę o wyrozumiałość. Proszę o pomoc w przedmiocie wymiany uszkodzonego zaworu do powietrznika w pompie opryskiwacza ( chyba tak to się nazywa) , który pokazałem na zdjęciu. Czy można wymienić sam zawór (wentyl) , czy trzeba kupić cały kołpak? Proszę o pomoc.

• Przez Grzebcio
      Witam,

niedawno nabyłem tegorocznego deutza keyline f70 i po paru naprawach, nie wiem czy mam zgłaszać kolejne czy zaufać wkurwionemu już serwisantowi. Pytania kieruję do użytkowników agroluxów oraz agroplusów gdyz skrzynia 15x15 (rewers mechaniczny) chyba się nie zmieniła. Także:
      -czy tylny most/skrzynia/rewers (nie wiem, które dokładnie) powyżej 15~20 na pusto powinien wydawać dźwięki jakby na trybach były luzy (wręcz trzaski/stuki)
      -oraz czy po nagrzaniu się ciągnika wspomaganie kierownicy bez przekroczenia 1300 obrotów powinno działaś ze znacznym oporem wręcz uniemożliwiając oporem kręcenie na postoju, podczas jazdy już spoko ale przy gwałtownych skrętach nie wyrabia na wolnych obrotach.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.