MarcinParzych

Co wybrac Valtra N 103.4 czy Deutz Fahr 6130.4 ?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
brain7    0

tylko jak bedziesz porownywal ceny to zrob im te same wyposazenie, spytaj sie o ceny przegladow do 3000mth (filtry, oleje) zebys potem sie nie dziwil jak powiedza 2500zl i zobacz jakie maja ceny czesci, wybierz jakies dowolne np. piasta, pompa, czesci rewersu i skrzyni bo w tych okolicach najczesciej sie cos dzieje  <_<  napiszesz jak cos bedziesz wiedzial :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matti0123    1

bierz valtre ciągnik godny polecenie posiadam 2 i palcem do nich nie dotklem a pracują naokraglo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATr    409

Nie wiem jak valtra w kutnie, ale w tafiłach jest na pewno tak, że maszyny są w miarę w przyzwoitych cenach(identyczne jak u większości dilerów), dojazd serwisu jest tańszy niż u konkurencji, praca mechaników podobna cenowa, ale mechaników mają bardzo dobrych, zapewne lepszych znajdziesz dopiero w Agco Polska k. Poznania. Jedyny problem jaki mają tafiły to zabójcze ceny części, przede wszystkim mają tylko oryginały pod logiem valtry, a doskonale wiedzą jaka firma produkuje dla valtry i co jest tą samą częścią tylko na fakturze nie masz napisu valtra, np. tłumik drgań robi firma Lucas, nawet nie nabija logo valtry fabrycznie ale już pod logiem valtry cena jest 20% wyższa niż ta sama część kupiona jako Lucas. Więc musiałbyś się mocno zastanowić nad tym ale nie wiem jak robią w kutnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Michał6180
      Witam zastawiam się na zakupem kosiarki dyskowej deutz fahr na centralnym zawieszeniu powyżej 2010 roku mam już jedną na oku i chciałbym się zapytać czym się różnią dyski tnące na 3 nozyki od tych na 2 wady i zalety za wszelkie odp bardzo szokuje 
    • Przez sebarr
      Witam, ciągnik valtra n123 z 2014 i 600h przebiegu po włączeniu park i chwili postoju nie chce ruszyć, ani do przodu ani do tyłu. Żadnej reakcji na ruchy rewersem. Wyświetla się książka i błędy 8101 031 003 i 8103 031 003. Jest to skrzynia 4 biegi i na każdym 3 połbiegi. Nie wiem jak  się nazywa skrzynia, bo to nie moja valtra piszę w imieniu starszego sąsiada. 
      Ktos umie coś pomóc? Znany komuś problem? 
    • Przez DamianDF
      Witam. Może ktoś spotkał się z podobno sytuacja i jest w stanie coś podpowiedzieć.
      Mianowicie, posiadam deutza fahra 5110G z adblue, którego zabrakło kilometr od domu. Po uzupełnieniu adblue w domu cały czas świeci się trójkąt (żółte ostrzeżenie z wykrzyknikiem) i dioda od adblue, w żaden sposób nie mogę tego wyłączyć, nie kasuje się to też kiedy odlacze prąd. Ktoś coś jest w stanie podpowiedzieć? Czy wgl można z tym jeździć, czy można jeździć bez adblue. Pozdrawiam 
    • Przez sebo92
      Witam. Chciałem się dowiedzieć opinii użytkowników na temat tego ciągnika. Konkretnie interesuje mnie roczniki 1990-1993 ze skrzynią 18x6 z jednym polbiegiem. O silniku wiem, najbardziej interesuje mnie skrzynia i hydraulika. Naprawiał ktoś taką skrzynie?
    • Przez Czaaro

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj