Vezuwiusz

Zagroda dla świnek wietnamskich

Polecane posty

Vezuwiusz    12

Witam.Chciałbym rozpocząć hodowlę świnek wietnamskich i nie wiem czy zrobienie zwykłego płotu na wysokość około 65 cm wystarczy, aby te świnki stamtąd  nie uciekły tzn.(czy nie zaczną taranować płotka i czy przez niego nie przeskoczą ).? Proszę o szybką odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na twoim miejscu najniższy to bym 1m zrobił a i ile tych świnek będziesz hodował .


A i słupki z czego i jak umieszczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość PolskiRolnikt
      Przez Gość PolskiRolnikt
      Witam chciałbym się was poradzić, mam oborę uwięziową na prawie 50 sztuk bydła taki szybki schemat poniżej na razie bez wymiarów bo będę musiał je zrobić. Chciałbym zrobić taki wybieg dla nich coby poprawiła się ich kondycja racic i stawów w tym roku jeszcze nie były na pastwisku i przez nogi krowy są sprzedawane. 

      Do rzeczy z dwóch stron ogrodziłbym je prowizorycznym drewnianym płotem + pastuch tak jak widać na rysunku największy problem to widzę w tym stole paszowym nie mam pojęcia jak się za to zabrać bo idea jest taka żeby od ok godziny 9-10 do 16;30 przebywały na wybiegu zaganiane na dój i noc do środka. Mam wóz paszowy i można by było zrobić tak że jakąś tam część załóżmy połowę zwalałbym na wybieg i połowę do obory co jakby wróciły z wybiegu mogły jeść przez noc do rana. 

      DODAM ŻE CHCIAŁBYM TO ZROBIĆ JAK NAJTANIEJ

      Tutaj rodzą się pytanie jak wykonać taki stół? musiałby być on trochę wyżej i do tego jakieś ogrodzenie z rur i tu następne pytania raczej potrzebne by było jakieś zadaszenie do tego tylko jak? coś w stylu wiaty przez całą długość i jakieś 6 metrów szerokie?
      Nie mam pojęcia to już jak napisałem to raczej droższy interes a chciałbym zrobić to tanio
      Coś w tym stylu


      Proszę o pomysły rady


    • Przez latka890098
      Czym najlepiej ogrodzić pastwisko dla bydła? Ogólnie mamy wkopane kołki, na górze będą żerdzie, a na dole planowany jest drut kolczasty. Sprawdzi się czy nie? Może lepiej zainwestować w pastucha?
    • Przez Diwad890
      Czym można by ogrodzić małe pastwisko na bydło opasowe?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj