Skocz do zawartości
Polo42

Siewnik Poznaniak 6, SO43/3B

Polecane posty

Polo42    0

Witam

Poszukuję sklepu (najlepiej internetowego) w którym mógłbym zakupić przewód wysiewający do siewnika:

Rolmasz Kutno 
Poznaniak 6
symbol - SO 43/3B
rok produkcji 1997

Trzy wieczory spędziłem przed komputerem i nic nie mogę namierzyć (foto w załączeniu). Za wszelkie informacje bardzo dziękuję.

post-150792-0-00025900-1427138388_thumb.jpg

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez paktofonikas1987
      Czy w kazdym siewniku mozna ustawic sciezki ?Bo mam jakis stary duzy (5 lub 6m) siewnik z kutna i chcialbym zaczac robic sciezki pod opryskiwacz z belka 12 m.I nie bardzo wiem jak to zrobic. Moglby ktos pomoc?
    • Przez tommy66692
      Instrukcje obsługi, tabele wysiewu i katalogi czesci do maszyn rolniczych podajemy w tym temacie. Przed pytaniem postawionym w tym temacie polecam poprzeglądać te tematy;
      http://www.agrofoto.pl/forum/Instrukcje-ob...czes-t2826.html
      http://www.agrofoto.pl/forum/Instrukcje-ob...czes-t9098.html
    • Przez matias95
      Witam.
      W gospodarstwie posiadam siewnik poznaniak 6 (2.7m) i chciałbym zamontować do niego redlice talerzowe i teraz do was pytania.
      1. Miał ktoś z taką przeróbką styczność?
      2. Czy jest opłacala taka przeróbka? (komfort pracy jest lepszy)
      3. Czy redlice "znanych" producentów można zamienić tańszymi zamiennikami, ale o podobnej jakości wykonania, lub można wykonać samodzielnie>
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
    • Przez krecikT25
      Witam Panów. Chciałbym się dowiedzieć ile wazy poznaniak 2?? Z góry dzięki
    • Przez Damianursus30
      Witam Wszystkich, wczoraj stałem się posiadaczem siewnika zbożowego S043 Poznaniak -2,7m
      Siewnik jest na docisku sprężynowym i właśnie mam problem ponieważ nie ma on żadnej tabeli wysiewu ani tabliczki znamionowej.Nawet nie mam pojęcia ile może mieć lat

Jeśli ktoś podpowiedziałby mi jaki to jest model i z jakich jest lat produkcji to byłbym wdzięczny.
      Bo chyba każdy z modeli ma inną tabele wysiewu

Z góry dziękuje,
      zdjęcie w załączniku