Skocz do zawartości
News
Polo42

Siewnik Poznaniak 6, SO43/3B

Polecane posty

Polo42    0

Witam

Poszukuję sklepu (najlepiej internetowego) w którym mógłbym zakupić przewód wysiewający do siewnika:

Rolmasz Kutno 
Poznaniak 6
symbol - SO 43/3B
rok produkcji 1997

Trzy wieczory spędziłem przed komputerem i nic nie mogę namierzyć (foto w załączeniu). Za wszelkie informacje bardzo dziękuję.

post-150792-0-00025900-1427138388_thumb.jpg

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez paktofonikas1987
      Czy w kazdym siewniku mozna ustawic sciezki ?Bo mam jakis stary duzy (5 lub 6m) siewnik z kutna i chcialbym zaczac robic sciezki pod opryskiwacz z belka 12 m.I nie bardzo wiem jak to zrobic. Moglby ktos pomoc?
    • Przez tommy66692
      Instrukcje obsługi, tabele wysiewu i katalogi czesci do maszyn rolniczych podajemy w tym temacie. Przed pytaniem postawionym w tym temacie polecam poprzeglądać te tematy;
      http://www.agrofoto.pl/forum/Instrukcje-ob...czes-t2826.html
      http://www.agrofoto.pl/forum/Instrukcje-ob...czes-t9098.html
    • Przez michalkowalski115
      Witam. Dziś planuje siać pszenżyto ozime (odmiana Twingo, kwalifikowane), ziarna są dosyć duże, chce poprawnie ustawić siewnik, z przekładnią sobie jakoś poradzę chodzi mi tylko o te zapadki i denka, jak powinny być ustawione. W innych tematach nie mogłem znaleźć odpowiedzi na to, więc założyłem nowy. Proszę o pomoc, w załączniku dołączam zdjęcia dotychczasowego ustawienia. A, i jeszcze jedno pytanie, chce wysiać ok 215 kg/ha, czy muszę mieć ustawiony tryb zwiększony czy normalny?

• Przez AgroKolo
      Witam w tym tygodniu poważnie myśle nad zakupem siewnika poznaniak. Chciałbym się dowiedzieć od posidaczy na co zwrócic uwage / do czego sie doczepić.  Z góry dziekuje za odpowiedź  .
    • Przez Rolnikt25
      cześć chcę zrobić zagarniacze do siewnika i tu pojawia się prośba do was jakie mi możecie polecić zagarniacze ja myślę nad tymi:http://www.sklep.mizar.com.pl/images/watermark/wpx_9dfccd81a5c34e2b005d5a41c317391d.jpg jak myślicie będą dobrze zagarniały i ładnie równały i ile potrzeba tych palców na siewnik 2,10m. chodzi mi żeby ładnie zasypywały ziarno i równały pole.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.