Polecane posty

Partyzant85    171

Witam.

Sprzedam poznaniaka 2,7 m na docisku sprężynowym, grabki, orginalne ogumienie, znaczniki, spulchniacze śladu, rynienki do próby kręconej, zaprawiarka też jest. Rok produkcji 1987. Województwo lubelskie, powiat lubartowski. Cena 2600 do negocjacji

IMG_20180414_103952.jpg

zetorki12    6223
Dnia 17.04.2018 o 22:12, Partyzant85 napisał:

Witam.

Sprzedam poznaniaka 2,7 m na docisku sprężynowym, grabki, orginalne ogumienie, znaczniki, spulchniacze śladu, rynienki do próby kręconej, zaprawiarka też jest. Rok produkcji 1987. Województwo lubelskie, powiat lubartowski. Cena 2600 do negocjacji

IMG_20180414_103952.jpg

Gdzie ten siewnik ?

Edytowano przez zetorki12

ZETOR TEAM

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez oniak
      Sprzedam wycinak fella sd 130 ,  3 600zł - do negocjacji . 

• Przez mikolaj90
      Witam. Przymierzam się do zakupu siewnika 3m,  w grę wchodzi Amazone Cirrus 3003 lub Vaderstad spirit  R300s i nie wiem co wybrać może pomożecie jakie są zalety a jakie wady tych siewników,  Będę wdzięczny za wasze opinie
    • Przez ŻBKIU1999
      Sprzedam pług Kverneland 5-skibowy zagonowy, z zabezpieczeniem resorowym 14 ". Stan pługu ocieniam na b. dobry, gotowy do pracy.Cena to 9500 zł.

• Przez rexreed
      Witam Do sprzedania mam talerzówkę staltech US 2015 rok. Przedni rząd talerzy jest trochę mocniej zużyty. Nowa na dzisiaj kosztuje 34 tys brutto z walem  rurowym. Moja ma packera .  Jak myślicie ile mogę zawołać za moja ?   Na aresa tez proszę o propozycje 🙂 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.