Adam16

Komputer w siewniku kongskilde

Polecane posty

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez luckyy
      Witam mam takie problem bo nie wiem co to za urządzenie które jest przedstawione na obrazku. Jeśli ktoś wie proszę o pomoc.
      http://imageshack.us/photo/my-images/402/dsc000151.jpg/
    • Przez Johny6910
      Witam czy któryś z uzytkownikow posiada siewnik kongskilde variosem z posiewaczem nawozu? Mam kilka pytań odnośnie napędu podsiewacza oraz ustawień wysiewu w kukurydzy oraz w rozstawie 6x45cm
    • Przez leon8875
      Witam 
      Mam pytanie do posiadaczy tego komputera otóż  ostatnio kupiłem opryskiwacz z tym pc i mam problem że gdy ustawiam wydatek 200l/ha  to w realu idzie mi gdzieś 250l, ciśnienie na komputerze pokazuje mi 3 bar a na.manometrze 3.5 I nasuwa się pytanie czy można to skalibrowac ?
    • Przez rolnikk70
      Witam zastanawiam się nad Nowym siewnikiem uprawowo siewnym nadbudowanym z broną aktywną marki kongskilde Masterlain. Jakieś opinie na ich temat? Dodam że siewnik musi być nowy ponieważ będzie brany na Młodego Rolnika.
    • Przez mateusz1151010
      Witam, stoję przed wyborem zakupu agregatu ścierniskowego. Dzisiaj oglądałem kongskilde vibro flex 4300, wydaje się ciekawy sprzęt, ale pytanie moje brzmi jak się sprawuje w polu ? Jaki efekt ? Ktoś użytkuje i mógłby się podzielić opinią, zdjęciami efektów pracy tego agregatu. Dodam,  że posiadam ciągnik 110 KM.  Może jakieś inne propozycje co do agregatu? Z góry wielkie dzięki.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj