Quadzik

Gdzie znajduje się przerywacz kierunkowskazów mf 3065

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Quadzik    0

Witam mam problem ponieważ nie wiem gdzie znajduje się przerywacz kierunkowskazów w mf 3065. I jeszcze od razu zapytam czy może ktoś podpowie co może być przyczyną nie świecenia halogenów tylnych. Bezpieczniki są dobre żarówka i styki też. Przestały działać dwa w tym samym czasie.

Wiadomość z agroFakt.pl

cpanek    3

witam dołączę się do tematu bo tak jak i u kolegi padły mi natomiast halogeny z przodu i tez dwa nie świeca :/ to też może być jakiś przekaźnik ? z góry dziękuje za odp 

Quadzik    0

U mnie jednak problemem okazał się przełącznik halogenów. Jeśli chodzą Ci tylne to zamień przełączniki i zobacz.

lukbold    716

Jak znajdziesz jakiś zamiennik tego włącznika halogenów to daj znać. ok 200zł za nowy to zleksza przegięcie

cpanek    3

jednak to przełącznik był walnięty przełożyłem przełącznik z tylnych halogenów na przednie i zaświeciły się rozebrałem go i na szczęście udało mi się go naprawić 

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Zet7211MF6140
      Witam. Mam pytanie dlaczego zapala mi się ta czerwona kontrolka? Zapala się dopiero jak się ciągnik dobrze rozgrzeje, ale pozatym wszystko inne działa. Czasem jest tak że mruga a czasem delikatnie się żarzy albo tak jak na zdjęciu. 

• Przez GrzechoDawid
      Witam wszystkich mam pytanie do posiadaczy ciągników MF serii - 30xx

Ostatnimi czasy wymieniliśmy oleje i czujnik ciśnienia i sprawdziliśmy ciśnienie , wszystko dobrze lecz dalej czasem zaświeca się kontrolka ciśnienia oleju , lecz gdy odepne ten " kabel " i kilka razy wysune i wsune gasnie i potrafi się nie świecić przez 2-3 dni a nie raz świeci się co 1 h. Ten kabel idzie od kostki od komputera a dalej to już nwm , może to masowy ponieważ dziwne że inne nic nie reagują a ten tak . Dodaje fotke:

http://obrazki.elektroda.pl/5372995900_1399106542.jpg
    • Przez karol
      Posiadam MF-a 6160, spisuje się wzorowo. Jeśli ktoś chce mogę się podzielić doświadczeniem z tym ciągnikiem. Posiadam kilka filmików z nim chętnie prześle (niestety nie mogę ich wrzucić do galeri ponieważ są za duże).
      Pozdrawiam
      Karol
    • Przez MarcinZt
      Witam. Mam pytanie odnośnie Massey Ferguson 3085. Czy jest mi ktos wskazac co trzeba zamienić w koszu polbiegu by ciagnik jechał 40km/h . Skrzynia 16x16 z jednym polbiegiem bez AB. Ciagnik mam rozjechany i mechanik mówił ze jest mozliwosc odwrócić o 180stopni taka "choinke". Jest ktos w stanie pomoc lub pokazac schemat .
    • Przez Piotr0890
      Witam. Poszukuje katalogu części do mf 3080. Z góry dzięki za pomoc.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.