Polecane posty

Sirocco    0

Nie wiecie może o jakimś dobrym składzie cześći używanych do MTZa. aktualnie potrzebuje cięgieł tylnych do MTZa długich.

seweryn20    799

Znowu zaczynasz temat za tematem o tym samym zakładać?  Na giełdach szukaj.

BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez perrybonjour
      Cześć wszystkim,

czy jest ktoś w stanie powiedzieć jakie powinno być ciśnienie wtryskiwaczy w ciągniku CASE JX80?
    • Przez Lukasz041514
      Witam, kupiłem do swojego Ursusa wspomaganie około 4 lat temu, ostatnio niestety chodzi dużo gorzej, postanowiłem kupić zegar i podłączyć do pompy. Ciśnienie tuz na wyjściu z pompy 0. Nie kręciłem kołami ( zapomniałem). Pompę zdemontowane, wszystko Ok pompa wydaje się ze tłoczy. wlalem swierzy olej i czekam aż silikon złapie. Oleju nigdy niewymienialem. Jakie mogą być powody złej pracy wspomagania ??? Czy pompa powinna mieć ciśnienie tuz na wyjściu gdy koła są ustawione do jazdy na wprost.
    • Przez Michalkowalczyk
      Witam. Wymieniając sprzęgło w moim mtz d50 postanowiłem wymienić uszczelnienie miski olejowej oraz zajrzeć do panewek oi przy okazji wymienić pompę oleju... Okazało się że panewki są porysowane i więc zakupiłem według symbol (wal po pierwszym szlifie wg symbolu na panewkach) po założeniu nowych panewek nie skrecając miski olejowej nie mogę zakręcić wałem (wtryski wyjąłem aby lżej się kręciło )... Pomocy!!! 
    • Przez TomaszStach
      Cześć wam. Pytanie na szybkości. Ta dźwignia powinna być założona tak, czy odwrotnie? Jest to z prawej strony, łączy hamulec ręczny z zaworem pneumatycznym. PS. Nie musicie komentować, że jest uwalone olejem. Dałem nowy wałek, nowe simmeringi zwykle, później nowe silikonowe (czy coś takiego) teraz robię trzeci raz i zakładam dwuwargowe, tak że już dość jestem zdenerwowany. Do tego jeszcze to mi się poje@#ło jak założyć. 

• Przez DamianChuchro
      Witam. Zapewne temat już był poruszany nie raz ale nie ma nic nowego wszystko przed kilku lat.  Robię remont silnika i moje pytanie brzmi jakiej firmy zestaw naprawcze kupić ursus, thm czy mahle. Następne pytanie jakiej firmy panewki? I z jaką siłą skręcać to wszystko ?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.