Wiero

prasa new holland br6090

Polecane posty

Wiero    0

Witam. Pytanie do użytkujących ta prase. Otóż mojemu wujowi niechce sie podnosić podbierak. on po konsultacji z mechanikiem z new hollanda twierdzi ze problem tkwi w jakims zawoze od podbieraka. gdzie sie znajduje owy zawór. a moze wy mieliscie podobny problem z podbierakiem??? z gory dzieki za info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mario35    2

Witam. Pisze tutaj poniewaz nie chce zakładac nowego tematu. Mam prase New Holland br560a w sezonie 2014 zrobilem ok 500 bel sianokiszonki oczywiscie z wlaczonymi nozami. W zimie okazało sie ze kilka bell pocietych kilka czesciowo pocietych a reszta nie. Na komputerze pokazywalo ze sa wysuniete noze a takze sprawdzałem na prasie to było widac ze noze sa. Co zrobic by maszyna ciela te bele. Moze ktos mial podobny przypadek. A drugi mankament to jak zbijam belki tak ok 80% przy otwieraniu klapy gdy zwalniaja sie zamki słychac głosny stuk jak by cos sie urywało. jak sa mniej zbite np słoma na 40% to wszystko jest normalnie. Prosze o porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morfi81    30

coś masz przestawione w komputerze (ustawiona zewnętrzna nie pocięta warstwa) a ten stukot przy otwieraniu komory to raczej normalne, jednak warto przeglądnąć prasę bo bez tego nie bardzo ktoś Ci jest w stanie pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mario35    2

na komputerze jest dobrze ustawione tak jak pisza w ksiazce. Moze ktos miał podobny przypadek to mi pomoze. Bo sprawdzic to dopiero przy pracy musze co z tymi nozami. A te bele to prawie zadna nie pocieta. a noze komputerze niby sa właczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morfi81    30

a w prasie są załączone noże mechanicznie ? jeżeli masz ustawioną jakąś tam warstwę zewnętrzną nie pociętą beli to możliwe że coś się przycina i siłownik elektryczny nie może z powrotem załączyć noży do następnej belki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj