kris148a

Instrukcja obsługi prasy New Holland BR 740

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kris148a    24

Witam, potrzebuję pilnie instrukcji do wyżej wymienionej prasy lub pochodnej w języku polskim. Mój e-mail drzazgak@buziaczek.pl za przysłanie takiej instrukcji mogę zapłacić. Podobno użytkownik ogi430 ma coś takiego ale ja nie potrafię się z nim skontaktować. Proszę o pomoc.

Piotrek26    1

Mam instrukcję do prasy NH BR7060, czyli trochę nowsza. Niestety plik "waży" ponad 33 MB, więc ściągnij ją z mojego chomika.

Jeśli Ci się nie uda to pisz.

kris148a    24

Kolega ogi przysłał mi instrukcje i bardzo się przydała bo kupiłem br 740. Prosił bym też jeśli ktoś ma instrukcje do sterownika Ball Commander plus.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez michal_xs
      Witam Panowie ile noży ustawiacie do cięcia sianokiszonki prasa case rb 344? Co drugi czy wszystkie? Zawsze robiłem co drugi ale zastanawiam się czy nie włączyć wszystkich. Boję się żeby nie było pociete za krótko, nie mam wozu paszzoweg. 
    • Przez krost
      opinie prasy rolujacej new holland 841 ., jak z czesciami do niej bo kolega ma do sprzedania 
    • Przez Tomson402
      Witam mam dylemat posiadam prasę  Gehl 1470 . Prasa jest nawet fajna wydajna ale na gospodarstwo do 40 ha .Ja chce prasować z sianami około 250 ha. Prasa którą wybrałem to New Holland 640 z siatką . Prasa podoba mi się z wygląda naprawdę fajnie ma ją mój znajomy handlarz . Miała spalony komputer od siatki podobno kupił już drugi i niby ma to działać . Jeszcze zastanawia mnie zgniot hydrauliczny ( Jak to działa ? ) .Proszę was o opisanie tych pras i może innych które tez polecacie . Jeszcze jedno moje pytanie jaka waga będzie balota o średnicy około 160 cm . I na ile starczy jedna siatka ? Pozdrawiam i z góry dziękuje za opinie wasze . A i moja prasa jest na sprzedaż sprzedam za niewielkie pieniądze
    • Przez c36012345
      Witam,
      znalazłem ciekawą prasę NH BR550, czy ktoś miał styczność z tą prasą i mógłby podzielić się opinią na jej temat? ( awaryjność, dostępność części, zapotrzebowanie mocy itd. )
    • Przez kubu365
      Witam
      mam dlemat jaka prase rolujaca wybrac cena case i nh jest taka sama 105 tys brutto cena warfamy 74tys co wybrac ????????
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.