Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
MARKOO    0

No właśnie potrzebowałbym taki podnośnik a nigdzie  takiego nie ma(na sprzedaż)

Edytowano przez MARKOO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARKOO    0

Tylko czy znajde taki pasujący z dziurami siłownik i narzuca mi sie pytanie np. w kosiarce bębnowej czy jak zaloże ten siłownik to czy ona będzie dalej "pływać"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARKOO    0

Jeszcze jedno :D ma ktoś z was gniotownik? niedawno przekrzywił mi sie jeden z walców i trze mi o budewe i nie wiem gdzie mam jaką śrubę odkręcić żeby walce poprawić. A nie chce odkręcać dobrej rzeczy bo moge ją jeszcze bardziej popsuć. Jakby to miało pomóc to mam gniotownik sipma H-759

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maromar    18

Kolego MARKOO  masz jakieś dziwne problemy, w rozdzielaczu w ciągniku jest pozycja pływająca, oczywiście że będzie pływać, wystarczy jakikolwiek siłownik, nawet jednostronnego działania bo opadać będzie grawitacyjnie, wystarczy siłowniczek o średnicy max 50mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maromar    18

oczywiście;) do góry jedna końcówka, w dół druga, na środek zablokowane, lekko w dół pozycja pływająca:) albo odwrotnie:) także zmież to orginalne cięgło z płaskownika, podnieś bębny maksymalnie ile chciałbyś żeby się unosiły, zmież ponownie i wyjdzie ci jaki skok powinien mieć siłownik, reszte dobierasz wg skoku, gruby nie musi być bo to nie jest ciężkie, a i mała poprawka, siłownik musi być dwustronny bo będzie ściągać, a nie rozpychać, ale możesz na jeden przewód zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8522

360 3p uciągnie go? :D

 

po równym byćmoże po gókach szczerze wątpie

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maromar    18

ok, dzięki jak kupie to spróbuje ;)

 

W razie problemów technicznych chętnie pomogę/ wyjaśnię:)  polecam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19713

Jeszcze jedno :D ma ktoś z was gniotownik? niedawno przekrzywił mi sie jeden z walców i trze mi o budewe i nie wiem gdzie mam jaką śrubę odkręcić żeby walce poprawić. A nie chce odkręcać dobrej rzeczy bo moge ją jeszcze bardziej popsuć. Jakby to miało pomóc to mam gniotownik sipma H-759

popuść śruby mocujące obudowy łożysk-po dwie śruby na każdym walcu z każdej strony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tylko proszę nie w tym temacie. Mariuszd93 powinieneś zmienić tytuł tematu z allegro na olx. Ostatnie ogłoszenie z allegro było tak dawno, że nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19713

teraz olx bardziej popularne ponieważ jest tam za darmochę

a z allegro wstawiałem tydzień temu w niedzielę :P  :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Tylko proszę nie w tym temacie. Mariuszd93 powinieneś zmienić tytuł tematu z allegro na olx. Ostatnie ogłoszenie z allegro było tak dawno, że nie pamiętam.

W  tytule jest  i nie tylko.

 NA  ALLEGRO   lepiej  brzmi  chyba  ;)  

Poza  tym  temat jet  kontynuacja  starego  tematu ,który  się  za często zawieszał pod koniec żywota , a  nazywał sie też  " Znalezione  na  allegro "

 

Zna  ktoś  tego  handlarza? 

http://olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-ford-7710-new-holland-z-niemiec-nie-zetor-mf-deutz-CID757-IDc9tM5.html#925b507e47

 

Wiem że  to  zabytek  , ale jeśli  to prawda  że  w  oryginale - to  interesujący jest  nawet ...

Edytowano przez mariuszd93

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja wiem doskonale, że to kontynuacja. Tak sobie żartuję trochę. Olx właśnie przez tę darmochę jest popularne. Nie wiem czy jest taka opcja, ale ogłoszenia powinny być jak na allegro ważne 7-10-14 dni itp a potem właściciel przedłuża lub wycofuje. Niedawno jak szukałem siana to wyszukiwało mi dawno nieaktualne ogłoszenia. Sam nie spojrzałem na datę i w grudniu trafiłem na ogłoszenie z sierpnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19713

korpus przedni był malowany ale wcześniej na 90 bo mój ma oryginalny kolor i jest ciemniejszy a z podobnych lat

felgi to na 100 i to świeżo 

Edytowano przez soltys48

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj