Skocz do zawartości
News

Polecane posty

stasiu670    2

Witam panów który polecacie rozsiewacz nowy oczywiście.Mam 32 ha lejek już się rozleciał który lepszy pracował by z farmtrackiem lub farmerem tamten temat już zkonczony trafił się za godne pieniądze ale do rzeczy który polecacie czy inny wziąść pod uwagę.Myślałem nad Grass Rolem ale nie zabardzo 

Slevyn    33

Moze amazone zam za dobre pieniadze mozna uzywke kupic i fajna sprawa, że aplikacja po polsku na andrida jest z tabelami wysiewu. Jedyny minus tego rozsiewacza to ze ma problem z mokrym nawozem.

Wiadomość z agroFakt.pl

SteyrDf    25

Mi bardzo podoba się rozsiewacz firmy Mashino ☺ W okolicy prawie kazdy teraz Raucha kupuje coraz mniej amazonek

kris14    261

Określ się jeszcze jaka pojemność Cię interesuje, jaka szerokość rozrzutu nawozu, jakie sterowanie?

stasiu670    2

pojemność do 850 l szerokość nie gra roli sterowanie hydrauliczne niechże się wypowiedzą użytkownicy owych maszyn

No trzeba się szybko decydować o tu się sezon zbliża

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez karol210589
      Witam. Chciałbym zapytać użytkowników rozsiewacze do nawozów Amazone Jet lub rauch aero. Chodzi mi przede wszystkim o ustalanie wysiewu na jakiej zasadzie się to odbywa, i jak to wychodzi w praktyce. Za kazda rzetelną informacje bardzo dziękuję:-)
    • Przez Tomek__
      Jestem w trakcie remontu rozsiewacza nawozu kuhn ZSA 800 z1993r dokladniej to przekladni ma ktoś może katalog części? I przy okazji jakieś opinie o nim bo dopiero go kupiłem i mniej wiecej jak go ustawiacie do rozsiewania? 

• Przez rolnik556
      Cześć, stoję przed wyborem agregatu, co bardziej polecacie? Mi się bardziej podoba Cross, chodź Kos z podwojna broną talerzową chyba też powinien robić dobra robotę ;) Aktualnie użytkuje agregat Frost i chce zmienić na coś konkretnego ;) może ktoś z was użytkuje Crossa? jakieś opinie ?
    • Przez gomez
      Witam forumowiczów !!! mam problem ponieważ urwał mi się kabel od komputera (sterownika) i jeżeli ktoś posiada ową prasę prosiłbym na ile jest to możliwe o jakieś zdjęcie kabli jak są poukładane w kompuerze (kolejność kolorami ) w ciągniku jak i w sterowniku w prasie . Sprawa Pilna !!! 
    • Przez Ist
      Stałem się ostatnio na wpół szczęśliwym posiadaczem Kvernelanda na okrągłej ramie. Niestety nie mam w nim przedpłużków ani scinaczy. Niemoge nigdzie w okolicy dostać mocowania scinaczy (w odkładnicy nie ma dziur do przykręcenia mocowania), zna ktoś może jakiś sklep internetowy w którym można takowe dostać? Potrzebuję do niego również lemiesze z dłutem. Czy warto zakładać kroje talerzowe? Czy przedpłużki pasowały by do orki z dużą ilością resztek(ścięta słoma, poplony)?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.