Skocz do zawartości
Alfa1985

Polskie marki opryskiwaczy

Polecane posty

Alfa1985    1

Chciałbym kupić nowy opryskiwacz 400l/12m. Nie wiem na jaką markę się zdecydować. Chciałbym wydać niewięcej niż 5,5tyś. Którą polską fimę polecacie?

Franek3333    24

biardzki ładne. opryskiwacze robi a taki jak chcecz to za 2.5 tysiąca. Posiada regulacje belki i zbiornik do mycia rąk. pozdrawiam

Wiadomość z agroFakt.pl

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez newton1600
      Witam. Rozważam zakup opryskiwacza 2000l belka 18 m. Oglądałem kilka firm i szczerze powiem, że ciężko zdecydować. Ceny kosmos. Moskit oferuje za to w miarę rozsądną cenę i moim zdaniem dobre wyposażenie. Cały osprzęt włoski, łącznie z bocznym rozwadniaczem.. Zawór Arag, komputer Bravo 300s. Pilmet natomiast Unia Spray. Co myślicie koledzy? Proszę o jakieś rady, opinie.
    • Przez adam882
      Panowie chce prześnieć cały rozdzielacz z opryskiwacza Pilmet do ciągnika. Czy jest to możliwe i czy to nie będzie miało jakich konsekwencji
    • Przez krzysztoff
      Piszcie swoje opinie na temat tych dwóch pługów, najlepiej użytkownicy. Jak z żywotnością elementów roboczych, i pytanie najważniejsze czy jesteście zadowoleni z tych pługów.
    • Przez idek
      Witam. Mam do was pytanie.
      chciałbym zakupić pług jednej z tych marek i tutaj zaczynają się schody i stereotypy, a mianowicie

Unia:
      ciężko się nimi orze
      pługi są bardzo ciężkie
      części zamienne są drogie

Akpil
      Trudno go dobrze wyregulować
      ogólnie ciężki
      podróbka vogla , niby te same odkładnice

obydwa plugi na resorach akpil ma 4 ustawienia szerokosci orki a unia 3 jednak unia to bardziej renomowana marka i znana.

a co sądzicie o pługach agro-masz obrotowych na resorach typu "PO"

piszcie co wiecie na ten temat