Skocz do zawartości
Alfa1985

Polskie marki opryskiwaczy

Polecane posty

Alfa1985    1

Chciałbym kupić nowy opryskiwacz 400l/12m. Nie wiem na jaką markę się zdecydować. Chciałbym wydać niewięcej niż 5,5tyś. Którą polską fimę polecacie?

Franek3333    26

biardzki ładne. opryskiwacze robi a taki jak chcecz to za 2.5 tysiąca. Posiada regulacje belki i zbiornik do mycia rąk. pozdrawiam

Wiadomość z agroFakt.pl

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez PiotrMurgrabia
      Siemka.
      Mam pytanka odnośnie pługu i siewnika. Przymierzam sie do zakupu pługu Akpil km 80 3+1 i nie wiem czy wybrać kołek czy dopłacić do resora. A może coś innego polecicie?
      I to samo dotyczy sie siewnika Agromaszu 3m redlica stopkowa ściezki elektryczne i znaczniki hydrauliczne lub Kongskilde w tym samym wyposażeniu wiadomo, że troche droższe, ale czy warto doplacic. Do siewnika planuje dobrac agregat uprawowo- siewny z wałem packera przedstawiciel poleca firme Rolex, jaka opinia o tej firmie.
      Jak sie kształtuja ceny w waszym rejonie tych maszyn?
    • Przez AgroSikora
      Jak w temacie:)

Tylu jest tu znawców tematu co lepsze a co najlepsze:  

TO MOŻE KTOŚ WYTŁUMACZY NA FORUM NA JAKIEJ ZASADZIE DZIAŁA SYSTEM TEE JET AIR JET.

JAKIE SĄ ZASADY STOSOWANIA?
      JAKIE CIŚNIENIA?
      JAKIE DYSZE STOSOWAĆ itd....

• Przez kris14
      Witam
      Poszukuję zdjęć i informacji czy pod rozwadniaczem jest zamontowany jakiś kołnierz z uszczelką (jeżeli tak to jaki) i czy połączenie jest szczelne, szukam info ponieważ u siebie mam taki rozwadniasz w TAD-LENie i od nowości jest zamontowany kołnierz od zwykłej pokrywy z gwintem więc występuje tam nieszczelność co utrudnia wykonywanie zabiegów z pełnym zbiornikiem. Chcę porównać to z "oryginałem" bo być może producent w czasach młodości swojej działalności popełniał takie gafy.

Mam na myśli taki rozwadniacz:

Z góry dziękuję i Pozdrawiam
      Krzysztof
    • Przez crystal169
      Witam, chcialbym przenieść ten zawór sterujacy opryskiwacza z samego opryskiwacza do kabiny c-360, i teraz moje pytania czy opryskiwacz nie zgubi cisnienia czy nie bedzie to z niczym kolidowało podczas pracy, mkże ktoś sam coś takiego robił to bardzo proszę o kontakt.
      Pozdrawiam
    • Przez michalkowalski115
      Witam. W końcu zabrałem się za remont opryskiwacza, chce wymienić węże, rozpylacze, i odnowić lakier. Przy rozkręcaniu lanc pojawił się problem ponieważ nie mogę wyjąć tych śrub (widocznych na zdjęciach), na pierwszym zdjęciu widać że został sam gwint (ponieważ reszta śruby o dziwo była luźna) i za nic nie mogę tego wybić, a na drugim zdjęciu jest cała śruba, próbowałem ją wybić ale bez skutku. I teraz pytanie, czy one są tam założone na stałe? 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.