pp1208

Poszukuje czwartej skiby do pługa FRAUGE

Polecane posty

pp1208    624

Tak jak w temacie,  poszukuje czwartej skiby do pługa FRAUGE. Ma ktoś na handel lub wie gdzie można dostac ? całe alledrogo i olx przejrzałem i nic nie znalazłem.

dil3    8

Miałem ten sam problem, tylko ja szukalem do 5 skiby. wiec kupiłem 4 i jedną odkreciłem. cena za jedną skibe ok 2 tys. jestes zainteresowany??

pp1208    624

jestem zainteresowany. wyslij na PW zdjęcie jesli mozna :)

Wiadomość z agroFakt.pl

pp1208    624

oglądałem ogłoszenie. ale przeciez tam nie odkręca sie jednej skiby. Bo mi chodzi o jedną skibe plus kawałek tej ramy aby dokręcic do trzy skibowego....

Pawel89pl    37

Ja kupiłem 2 skibowe w idealnym stanie za 2tys i z tego co wiem to gość miał 2 sztuki 2skibowego i 2x 3 skibowy po 3,700 tyle że 3 juz troche wyorane ;)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez michal009
      Mam Zetora Proximę 85 (82km). Szukam do niego używanego pługa(taniego)-na jakiś czas. Później planuję kupić coś nowego. Ziemie mam gliniaste, ciężkie, teren lekko pagórkowaty. Do uprawy pożniwnej będzie talerzówka (pewnie 2,5m). Zazwyczaj orzę na max głębokość 28 cm. Jakiego pługa szukać? 4x30? 4x35? 3x40?
    • Przez Jarek1986jaroo
      Witam potrzebuje pomocy zakupiłem pług marki huard i problem mam zobrotem proszę o pomoc 
    • Przez SzaX
      Witam, jaki plug obracany byscie mi doradzili do ursusa 914? Mam ziemie ciezsze i ze sporymi kamieniami, ciagnik rocznik 88, w bardzo dobrej formie.
    • Przez Dawidexish
      Hej. Potrzebuję się dowiedzieć co to za model pługa. Szerokość orki (specyfikacje). I jakieś opinie, ktoś pomoże? 😉

• Przez stachu12
      Wiem ze istnieje już taki temat, ale potrzebuję szybkiej odpowiedzi a w tamtym temacie brak odzewu później usunę temat  a mianowicie chciałem zapytać czy mtz z przednim  da radę  ciągnąć taki pług  waga pługa 1050 kg szerokość lemieszy 40cm klasa ziemi 2,3 teren troszeczkę  górzysty 

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.