Polecane posty

daremw    128

W mlekovicie wszyscy pracownicy musieli wykupić paczkę za chyba 70 zł (czy 90) a po świętach dostają paczkę zwrotów niesprzedanego towaru ze sklepów czyli akcja pozbądźmy się niechcianego towaru ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koks    40

Dali jakąś paczkę w Radzyniu w Spomleku? Bo w Młynarach nic, tylko pracownikom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DFDaro    0

posiada ktoś cennik dopłat ilościowych z mlekpolu? Chodzi mi o dopłate od 4500Litrów do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    461

Właśnie to zrobiłem i rozwiązałem cały problem :) a nie w kolo myśleć czy cena podskoczy czy spadnie

 

Jaki rozum taka gadka... Chyba, że rolnictwo to nie jedyne źródło Twojego utrzymania. W tym momencie się nie opłaca to rezygnuję z produkcji- takie podejście jak chorągiewka na wietrze trochę słabe. A tak z ciekawości to na co się przestawiłeś po zlikwidowaniu krów?


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kkuba    5

A ja w Spomleku oddział Młynary dostałem paczkę, tj. 3 kawałki serów, smycz, długopis, otwieracz do piwa i zawieszke do samochodu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kkuba    5

Ja jestem z ceny zadowolony, 1,34 zł brutto. Nie narzekam, byle nie spadła to będzie git. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koks    40

A ja w Spomleku oddział Młynary dostałem paczkę, tj. 3 kawałki serów, smycz, długopis, otwieracz do piwa i zawieszke do samochodu :-)

Świerzy jesteś u nich to dali na zachęte :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kkuba    5

Kolego sebe1033 uciekaj z Lidzbarka czym prędzej. Odeszliśmy od nich w połowie listopada i nie żałujemy. Też mieliśmy podobną cenę, a przy tych samych parametrach w Spomleku wychodzi nam 1,34 zł brutto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malopolanin64    421

Małopolska mała OSM Skała dostawa 11 tyś litrów akurat procentów nie pamiętam wyszło cenowo 1,43 niby opłaty 5 groszy powinno do tego być ale potracone odrazu na podniesienie udziałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielhaker    6901

Spomlek oddział Radzyń paczki nie było  :( Ale cena jest ok 1.30 brutto to nie jest kiepsko :)

 

 

Ja jestem z ceny zadowolony, 1,34 zł brutto. Nie narzekam, byle nie spadła to będzie git.  :P

 

A ja mam 1,50 brutto.

Wasze 1,30 tyle nam mówi, co informacja, że w sklepie jest masło za 6zł. Przestali Wam podawać parametry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michatek    4

W mlekovicie wszyscy pracownicy musieli wykupić paczkę za chyba 70 zł (czy 90) a po świętach dostają paczkę zwrotów niesprzedanego towaru ze sklepów czyli akcja pozbądźmy się niechcianego towaru ;)

 

w tamtym roku też paczka była dwa razy na Boże narodzenie i wielkanoc i potem na fakturze po 50 zł odcięte, w tym roku dorzucili jakiś kompot z armenii niesmacznym lepiej już by masła dodali parę kostek zamiast tego kompotu skoro i tak kase biorą za to

 

dobra firma paczki rolnikom daje a potem za nie potrąca...

 

to tak samo jak udziały ktoś wycofuje cześć kasy płacą a reszte towarem wybierasz- taka bogata firma he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kp38    8

Jaki rozum taka gadka... Chyba, że rolnictwo to nie jedyne źródło Twojego utrzymania. W tym momencie się nie opłaca to rezygnuję z produkcji- takie podejście jak chorągiewka na wietrze trochę słabe. A tak z ciekawości to na co się przestawiłeś po zlikwidowaniu krów?

 

Właśnie że mam inne żródło utrzymania .A o rozum mój się nie martw :) .

Myślisz że na krowach świat się skończy.

Edytowano przez kp38

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koks    40

Kolego sebe1033 uciekaj z Lidzbarka czym prędzej. Odeszliśmy od nich w połowie listopada i nie żałujemy. Też mieliśmy podobną cenę, a przy tych samych parametrach w Spomleku wychodzi nam 1,34 zł brutto :)

Jaka ilość, kazeina i tłuszcz? W tą cenę wliczona już dopłata do odsetek?

 

ja bym radził wszystkim sie trzymać z daleka od tego 'spomleku' najgorsza mleczarnia w polsce chyba

Kolejny post o podobnej treści, tylko nikt nie napisze konkretnie o co chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edwin654g    1

konkretnie to tak oszukują ludzi że głowa mała manipulatory z nich niezle tylko nowym klientom w miare płaca tak na zachęte a potem zabiorą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

w tamtym roku też paczka była dwa razy na Boże narodzenie i wielkanoc i potem na fakturze po 50 zł odcięte, w tym roku dorzucili jakiś kompot z armenii niesmacznym lepiej już by masła dodali parę kostek zamiast tego kompotu skoro i tak kase biorą za to

 

dobra firma paczki rolnikom daje a potem za nie potrąca...

 

to tak samo jak udziały ktoś wycofuje cześć kasy płacą a reszte towarem wybierasz- taka bogata firma he he

dziwne bo ja żadnej paczki nie dostawałem i nic i  nie odcinali. co do tych paczek piszę tylko o pracownikach, siostra pracuje tam także z pierwszej ręki.

co do udziałów to połowa chyba od ręki a reszta do kilku lat, jak ktoś chce od ręki to wypłacają sporo niższą kwotę, nie wiem skąd te sensacje o udziałach spłacanych towarem

Edytowano przez daremw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edwin654g    1

napodsuwają róznych aneksow umów na różne gówna pare groszy dorzucą niby a potem jestes uwalony na 10lat i mogą ci dać potem nawet 70gr  a ty nic niemasz do powiedzenia bo jak odejdziesz to ci kare wpierdolą że gospodarka pod młotek znam taki przypadek jak gościa załatwili


wielki mi spomlek złodziejmlek

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kkuba    5

Kolego danielhaker, podejrzewam że pewnie do Piątnicy mleko oddajesz :) słyszałem w tv że najlepiej płacą. Tłuszczu mam 4, 90, białko 3,87, kazeina 3,04. Jestem z tych 1,34 zł zadowolony, w lidzbarskim, złodziejskim polmleku miałem niecałe 1 zł, żeby to było jeszcze uczciwie naliczane to bym nie miał żalu, a to było jawne oszustwo. Na ostatnim rozliczeniu z polmleku miałem 3,80 tł i 3 białka a tu nagle nie wiadomo skąd wyszło zupełnie co innego. Taki to jest polmlek, kupić dużo, tanio, niedbając o jakość.
Kolego koks tł 4,9, białko 3,87, kazeina 3,04. Nie, nie ma doliczonej dopłaty :)

Edytowano przez kkuba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAR19    4

Oddaje mleko do Spomleku od 23 lat i nadal będę to robił,  kazeina 2,80, tł 4,5 7 tys litrów wychodzi 1,28 za litr, są mleczarnie które płacą więcej, ale faktem jest że Radzyń płaci powyżej średniej krajowej i w wielu rejonach Polski rolnicy marzą o takiej cenie. Co do kar to rolnicy biorący pożyczki w mleczarni na niższy procent niż w bankach podpisywali umowy w myśl których nie odejdą w ciągu 5 lat od dnia spłaty. Jeżeli bierzesz telefon na abonament czy  kredyt w banku to też podpisujesz umowę  i masz tam karę umowną , jeżeli się nie wywiążesz z umowy to ją płacisz. Jeżeli ktoś podpisuje jakąkolwiek  umowę to wyraża zgodę na postanowienia w niej zawarte.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edwin654g    1

no z tym sie zgodze każdy widzi co podpisuje chyba w radzyniu być może jest nienajgorzej bo tam prezes bajko rzadzi inaczej gorzej z tymi drugimi zakładami tam to je dziadostwo na chama wciskają wszystko a są różne sytuacje w życiu że sie nieda wywiązać z umowy a oni to maja w d*pie dla mnie to nie ludzie tylko świnie i złodzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj