Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
tintuch    0

Witam , od jakiegoś czasu mam problem z hamulcami w moim agrotronie a mianowicie , same sie zapowietrzają  i po jakimś czasie nie hamuje a stało się to nagle . dodam do tego ze kupiłem nowa pompkę hamulcowa ( jedna z dwóch )  ponieważ jak rozłączyłem pedały to jedna strona hamowała wiec myślałem ze jedna pompka wysiadła lecz jak połączyłem dwa pedały to nie było wcale hamulców . Nie mam pojęcia co dalej robić odpowietrzam a za chwile znowu ich nie ma pedał miękki . płyn hamulcowy jest wlany akros   .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tintuch    0

Model ciągnika Deutz Fahr Agrotron 6.00, nie zmieniałem oleju. Gdzie znajduje się wyrównywacz ciśnienia? Chodzi o te "wzmacniacze" (serwo) ciśnienia hamowania , które znajdują się przy tylnym prawym kole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anakin75    0

Witam, również mam problem z hamulcami w moim ciągniku. Otóż przy zmianie biegu na 4 i po przejechaniu krótkiego odcinku blokuje się prawe koło, musze wcisnąć sprzęgło wtedy ciągnik wyhamowuje i od nowa go rozpędzam. Później gdy zmieniam znów na 4 jest wszystko normalnie. Na wszystkich innych biegach ta usterka nie występuje. Mam Agrotrona K100 z 2006r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj