Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
ursusikc330m

Odpowietrzanie Z056

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Wczoraj jak kosiłem zabrakło mi paliwa,wlałem około 40 litrów i jest problem z jego odpowietrzeniem na krótko jak podłącze to się odpowietrzy a jak podłącze przewód od zbiornika to się zapowietrza niech mi ktoś coś doradzi.

romek6340    203

"Się odpowietrza" tzn? Pompowałeś pompką ręczną? Odkręcałeś śrubę w pompie do odpowietrzania?

Edytowano przez romek6340

XMK13    365

Zdejmij przewód idący od zbiornika i zaciągnij paliwo np. ustami. Jak paliwo dopłynie do końca, to załóż przewód ponownie i wtedy przepompuj.

Jakby paliwo nie szło, to dmuchnij w szlałfil i ponownie zassij paliwo.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez oFsik
      Witam, jaką i za ile można kupić, nową sieczkarnie do bizona z056?
    • Przez oFsik
      Witam, na ile wyceniacie Bizona 1988r. z nową sieczkarnią(nie używaną, dopiero co założoną :rolleyes:), bez kabiny, pozdro
    • Przez KLIN12345
      witam jaką macie temperature oleju w silniku w bizonie w czasie koszenia??
      u mnie okolo 110 stopni a przy dobrym zbożu i upale lubi sie trzymac na 120 czy to normalne bo zielone pole kończy się na 90 stopniach
    • Przez BoNes
      Cześć jestem tu nowy.
      Wujek niedawno kupił Bizona Z056 z rozwalona cala instalacja elektryczna, niema w ogóle świateł i żadne czujniki nie działają,
      szukałem w internecie schematu instalacji elektrycznej ale znalazłem tylko do Bizona Z058 i z stad moje pytanie , czy ten schemat rożni się bardzo od modeli Z056 ? jeśli tak to w jakich miejscach, i czy warto robić nowa instalacje czy kupić gotowa ?
      Pozdrawiam.
      Słyszałem ze można zrobić ja na podstawie ursusa serii C-3xx, próbował ktoś ?
    • Przez rucin
      Kupiłem superka i juz kilka tygodni go przeglądam i gdy chciałem otworzyć rure wysypu to było cieżko coś skrzypiało i strasznie cieżko szła wcześniej tak nie było gdy otwierałem podczas oglądania u poprzedniego właściciela co może być przyczyną.A może da sie jakos łatwo zrobić żeby była otwierana hydraulicznie??