coolman111

Czym poza traktorami jeździcie na pole?

Polecane posty

jaro    166

100000 km-nieźle-mój rekord to gdzieś tak 65000 km w rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JarekWLKP   
Gość JarekWLKP

My jeździmy średnio 25 tyś. km na rok każdym autem, Maluch to ma wieczne wakacje, teraz ma prebieg chyba 60 tyś. jak dobrze pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasztanka    1

Niczym nie jeżdżę w pole, ale chcę się wypowiedzieć na temat opla. A co? Mam prawo. Otóż słyszałam o nim same złe opinie. Częściowo zostało napisane na forum, jakie sa jego wady. Są po prostu niskiej jakości i awaryjne. Wiecie jak się mówi na Fronterę? Froterka. To jest pseudoterenowy samochód. Czytam OFFroad PL 4x4. Tam są świetne artykuły o autach terenowych. Tylko że czasopismo nie może źle pisać o aucie, ale już na stronce internetowej sobie używają...  Nikogo nie chcę obrazić. Jak ktoś lubi auta tej marki- idzie uszanować czyjś gust. A gust jak d...a- każdy ma swoją...  Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JarekWLKP   
Gość JarekWLKP

Po części się zgodzę. Frontera w modelu produkowanego do 98r. jest naprawdę kiepska, pewnie tą opisywało w/w czasopismo. 98-2004 jest dużo lepsza, a bogatsze wersje w zupełności dorównują np. Jeepom. Co do nazwy pseudoterenowy. Nie zgodzę się, gdyż osobiście miałem przyjemność wypróbować to auto w terenie górzystym, leśnym w górach świechocińskich 110m n.p.m. o kącie nachylenia na oko 25-30 stopni bez koloryzowania. Poza tym pisma offroad-owe oceniają typowo terenowe kwestie. Gdyby brać ich opinię pod uwagę to terenowym i nowoczesnym autem jest Uaz albo to co polska policja zakupiła z Rumunii. OPEL Frontera doskonale sprawdza się na szosie jak i w nienajtrudniejszych warunkach terenowych. Prawdziwym pseudoterenowym autem nazwać można wszystkie samochodu z segmentu SUV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat    113

Wcześniej Lanosem z 2000 roku. Miał 85tyś km i żadnej awarii. No ale niestety stoi teraz na parkingu za promile. A teraz to oplem tigrą 96. O oplach też nie miałem dobrej opini bi kiedyś mieliśmy kadeta. Nic tylko się sypał. Głównie progi i nadkola :-. Ale tigra jak na 10 lat to się nieźle trzyma. Zero rdzy i jak na 170 tyś to silnik brzytwa 8)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JarekWLKP   
Gość JarekWLKP

Lanos na parkingu za promile, a ty wciąż jeździsz? Może to ciebie powinni odstawić na parking ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat    113

Ja to nawet kapselka nie powącham jak mam gdzieś jechać :) . Nawet rowerem. Ojca złapali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesio31    4

wczesniej mielismy renault lagune ktora w 5 lat zrobila 400 000 km i mozecie mi wierzyc lub nie ale w momencie sprzedazy miala min. oryginalne przednie amrtyzatory i tylna belke oraz niedotykany uklad wydechowy  8) a w momecie zakupu tego auta ludzie mowili ze nie wytrzyma on nawet roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
at_horses    0

zazwyczaj vw t3 syncro...:) po górkach nawet nieżle śmiga... ;D

 

jak mam ochote to wsiadam na swojego ogiera i w pole:) przyjemne z pożytecznym... polecam ;D


mf 3635... udany sprzet:)

zts12145 z turem.... porazka... ale jeszcze sie nie rozleciał do końca....
jak sie tak dalej bedzie sypał to trzeba bedzie zaprzac szkapy-nieroby do roboty:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

@grzesio31 a można wiedzieć gdzie tyle jeździsz???już gdzieś czytałem o Twoim vito i jego przebiegu ;)


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesio31    4

mamy mala firme a gospodarstwo to BARDZO DROGIE HOBBY mojego ojca ;D gdzie czytales o moim autku? z tego co sie orientuje to raczej nigdzie sie tym nie chwalilem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

nie wiesz???ojjj to nie dobrze  :D szczerze to sam nie wiem w którym wątku... ale napewno na tym forum  ;)


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

ale roczne vito z przebiegiem 100 tys masz czy nie???moze ja sie pomyliłem  :-[


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

no to napewno gdzieś czytałem bo przecież jasnowidzem nie jestem...chyba ;) może na ppr


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesio31    4

moze jeszcze nie wiesz ze potrafisz przepowiedziec wyniki totka  ;D a tak na powaznie to mam jeszcze forda mondeo 2.0 tdci - niby tylko 130 km ale na trasie idzie jak glupi. az strach pomyslec jak musi jezdzic mondziak z silnikiem 2.2 tdci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasztanka    1

@Jarek

I otóż to! Najważniejsze, że Tobie auto służy i się podoba. Swoją drogą to Frontera kiedyś bardzo mi się podobała. Zgodzę się, że prawdziwym autem terenowym jest uaz, no i jeszcze gazik. Nienafaszerowane elektroniką-to i nie ma ryzyka, że coś sie spsuje. No i lakier! A raczej jego brak. Takiego auta nie szkoda utaplać w błocie. Nie to co obecne luksusowe "terenówki". W dodatku mają plastikowe zderzaki (ale jak cieszą oko swoja bryłą i rozwiązaniami technicznymi :)). Właściwie o SUV-ach słyszałam, że to nie tyle pseudoterenówki, czy auta uterenowione, ale auta sportowo- rekreacyjne... Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomb2    1

grzesi31 pisałes gdzieś ze w rocznym vito przy przebiegu 100 tyś. siadła turbina  ;D


Ciesz się każdą chwilą życia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witek    2

Chevrolet LACETI

Renault Kangoo 


2-08-2007 3400gram 52cm to mój Kacperek

12-07-2008 2831gram 43cm to moja Oliwia

2008-04-01 Firma Wit-Rol rozpoczyna działalności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat    113
zgadzam sie z jaro! mamy rocznego mercedesa vito i przy przebiegu 100 000 km poszla nam turbina  :( dobrze ze byl na gwarancji bo inaczej byloby w plecy jakies 10 tys zl...

 

Nawet było to w tym wątku  ;D ;D ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deer    180

Cinqecento 700 z przodu opony z bieżnikem terenowym. Jak to idzie w polu  ::). Jedynka, sandał w podłogę i po świeżej orce, słychać aby jak po spodzie trze ziemia i non stop chodzi wentylator. Kiedyś wjechałem w buraki wzdłuż rzędów w czerwcu świeżo po deszczu, na liczniku 50 a jechałem może z 10 na h. Cinius to maszyna nie do za...nia. Po polnej drodze ile sandał, kiedyś zgubiłem przedni zderzak, cały spód powginany od kamieni nawet bak, na silniku od spodu slady po kamieniach, ale nigdy mnie nie zawiódł, raz aby wymienłem całe zawieszenie (wypadało  ;)).

 

      Cinkuś jest the best of debesciak.


BŁOGOSŁAWIENI CI, KTÓRZY NIE MAJĄ NIC DO POWIEDZENIA I NIE UBIERAJĄ TEGO W SŁOWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavel    12

moj sasiad takiem wozi dókółke trawy i drzewa zima i róznie rzeczy gdzie on niebył ale watpie zeby był wieczny bo ostatnio 2 tygiodnie w warsztacie był...  :P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez sintia
      Získání dokumentů EU, pasů, občanského průkazu, řidičského průkazu a lodního průkazu je s naší pomocí snadné. Nabízíme rychlou a efektivní službu, díky které získáte dokumenty, které potřebujete, během okamžiku. Kontaktujte nás https://continentaldocs.com/cs/
      Telegram: @ChooseAn
        E-mail: minskoert@gmail.com
       
    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj