Skocz do zawartości
KrzysztofMech5

Problem z Hydrauliką w prasie zwijającej sipma z-279 Farma 1

Polecane posty

Witam

mam problem z hydrauliką w prasie sipma z279 Farma 1 rok99 ogólnie chodzi o to ze gdy podnosze klape ładnie, płynnie idzie do góry lecz gdy zacznę ją opuszczać zaczyna się skosować i widac ze raz opusci sie jedna strona raz druga tak jakby się cos przycinało i tak cały czas się dzieje naprzemiennie az cała prasa się trzęsie dopuki nie opusci się do konca mieliscie taki przypadek bardzo proszę o pomoc z góry dzięki

Wiadomość z agroFakt.pl

WontekToJa    1

Każdy siłownik ma swój zawór czy jest jeden wspólny ?

Jak zawory to wymontuj i rozbierz może coś się w środku narobiło.

mysle ze tak cięzko mi tez powiedziec czy to będzie chodzic najwyzej wywale to i załoze węze bezposrednio na siłownik(sprawdziłem to bedzie działać bez tego ale hydraulika w ciągniku będzie obciązona

WontekToJa    1

A gdybyś założył jeden zawór , powinien starczyć przed trójnikiem czy jak tam to jest rozwiązane.

A w klapie masz zamki czy trzymają tylko siłowniki?

RusiL    0

Tam konkretnie nic, ale to ten zawór (kostka z dwoma kapturkami z dołu) odpowiedzialna jest za to żeby się komora nie otwierała przy zbyt małym ciśnieniu lecz przy przeciążeniu się otworzyła. W nowszych wersjach nie ma tych kostek przy siłownikach (mówię na własnym przykładzie prasa Z-279/1 Farma).

Edytowano przez RusiL

RusiL    0

Sprawdzałem w katalogu i nie widziałem wcale tych kostek przy siłownikach. Jak chcesz to daj maila na priv to ci wyślę ten katalog.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się