przemek7711

tur do zetora 7711

Polecane posty

przemek7711    0

Wtam wszystkch mam do was pytanie a mianowicie chodzi mi

o tura do zetora 7711. Czy ten ciągnik będzie dobry do tura?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aresss    6

Zalezy do czego bedziesz go uzywał. Najlepiej jak ma przedni napęd ,wtedy jest wygoda ale jak nie bedziesz zadnych ciezarów dzwigał tylko lekkie rzeczy(np.baloty słomy) to czemu nie ;) na c330 maja i chodza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aresss    6

U mnie na wiosce ma na zetorze 5211 i sianokiszonke ładuje,widocznie musi dawac radę,ale najlepiej jakby sie uzytkownik wypowiedział ;) ,z napedem byłby stworzony,najwyzej balast z tyłu i jazda :P Ja mam na 914 to on nie ma zahamowań :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek7711    0

bo w 914 masz naped ale z tylu zalozyl bym mu plugi 4 skibowe waza chyba 430kg i jak mowisz ze 5211 daje rade . Bo mam tez 5211ale do niego tur to zaduze obciazenie a z czsem do 7711 zaloze naped i git

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez WitoldWarsicki
      Czy maska z tworzywa jakie miały Zetorki 3320 podejdzie do Zetora starszej serii 4718 bądź coś podobnego
      orazczy maska 5340 będzie pasować do 5718. Orientujecie się panowie gdzie bym mógł kupić takie maski, mogą być nowe.
      zgóry dziękuję
       
    • Przez ŁukaszRokowski
      Witam jaki plug do zetora 5211 interesuje mnie lekki plug 3 służbowy obrotowy np lemken jak sie to sprawuje proszę o odpowiedź pozdrawiam
    • Przez Damians88
      Witam,
      W najbliższym czasie chciałbym zakupić ciągnik Zetor o mocy w przedziale od 60 do 90km. Koniecznie z napędem 4x4. Mile widziany byłby również TUR. Rocznik powyżej 2004. 
      Może to być np.
      5340,
      6340, 
      7340,
      Proxima 6441,
      Proxima 7441,
      Proxima 75,
      Proxima 80,
      Jestem z woj. Lubelskiego, ale mogę dojechać w każde miejsce w Polsce.
      Proszę o kontakt również osoby zajmujące się sprowadzaniem traktorów z zagranicy.
      tel. 661 332 309
    • Przez Luki1988
      Witajcie.
      Czy ktoś z forumowiczów zakładał plastikowe błotniki na przednie koła mając tura?
      W tej chwili mam metalowe ursusoskie na pół gumowane i skrócone do połowy bo ich masywne mocowanie przeszkadzało po założeniu tura.
      Ciekawy jestem jakby to było na plastikach.
       
    • Przez formoza11
      Brona będzie służyć głównie do kruszenia skib.Posiadam w większości ziemie ciężkie.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj